رفتن به مطلب

درخواست آموزش نصب اسکریپت تراوین 4.2

Transporter2009

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان. من اسکریپت تراوین 4.2 رو از این سایت دانلود کردم. دیتابیس جدید هم ساختم. وقتی در مراحل نصب اطلاعات دیتابیس و اینا رو وارد می کنم و بعد روی دکمه ادامه کلیک می کنم با خطا های زیر رو به رو میشم.

Warning: mysql_connect(): Host 'cp.ipeserver2.com' is not allowed to connect to this MySQL server in /home/tepoir/public_html/install/include/constant.php on line 28Warning: mysql_select_db(): Access denied for user 'tepoir'@'localhost' (using password: NO) in /home/tepoir/public_html/install/include/constant.php on line 29Warning: mysql_select_db(): A link to the server could not be established in /home/tepoir/public_html/install/include/constant.php on line 29Warning: mysql_query(): Access denied for user 'tepoir'@'localhost' (using password: NO) in /home/tepoir/public_html/install/include/constant.php on line 30Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /home/tepoir/public_html/install/include/constant.php on line 30Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/tepoir/public_html/install/include/constant.php on line 31Warning: mysql_connect(): Host 'cp.ipeserver2.com' is not allowed to connect to this MySQL server in /home/tepoir/public_html/install/include/database.php on line 34Host 'cp.ipeserver2.com' is not allowed to connect to this MySQL server

لطفا راهنمایی بفرمایید. اگر آموزش کاملی هم وجود داره ممنون میشم در اختیارم قرار بدید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نه. فایل دیتابیس داره؟

دوستان یک بار دیگه من تمام فایلا رو پاک کردم دوباره نصب کردم. الآن این ارور رو میده

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/tepoir/public_html/install/include/constant.php on line 31Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tepoir/public_html/install/include/constant.php:31) in /home/tepoir/public_html/install/process.php on line 103

لینک به دیدگاه

لینک دانلود اسکریپت رو لطف کن..

اینم لینک دانلود خدمت شما: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

قانونا باید یه فایل sql داخلش باشه . چون حجمش هم بالا هست.

یک جستجو بین فایل ها کنید . sql رو سرچ کنید .

ببینید چیزی پیدا می کنید؟

لینک به دیدگاه

داخلش 3 تا فایل sql هست ولی به نظرم فقط template میاد چون حجم زیادی ندارن و احتمالت بر اساس این سه فایل جداول دیتابیس به طور خودکار ایجاد میشه!

لینک به دیدگاه

3 فایل رو آپلود کن . ببین درست میشه؟ :coolsmiley02:

نه درست نشد. حدسم درست بود. اینا فقط قالب های sql بودن که در فرآیند نصب خود اسکریپت جداول دیتابیس رو با استفاده از این 3 فایل میسازه.

الآن خودش واسه من 4 تا جدول اتوماتیک ساخته...

کسی تا حالا نصب نکرده خودش؟؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز توی اینترنت سرچ بزن . بنویس ماژول های مورد نیاز برای تراوین 4.2

شاید مشکل از ماژول هات باشه .

لینک به دیدگاه

• 5 ماه پیش ...

ادمین هانتر این اسکریپت کجاست کلی خرج هاست وتمین کردم حال نمدونم ادمین هانت ادرش چیه کمک کنید لطفا

لینک به دیدگاه

ادمین هانتر این اسکریپت کجاست کلی خرج هاست وتمین کردم حال نمدونم ادمین هانت ادرش چیه کمک کنید لطفا

مشکلتونو واضح بگید لطفا

لینک به دیدگاه

admin/login.php

این آدرس را تست نمایید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

برای ورود به ادمین نام و پسوردی که موقع نصب بازی وارد کردید رو بزنید

برای ورود اول از شما یه رمز دوم رو میخواد که اونو هم به دلخواه وارد کنید

لینک به دیدگاه

عرض ادب

دسترسی ارسال کنید تا مشکل رو رفع کنم.

( زحمت بکشید کل اسکریپت رو زیپ کنید و روی هاستتون داشته باشید و تا الان هم هر کاری کردید پاک کنید تا از صفر براتون نصبش کنم. )

موفق باشید

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...