رفتن به مطلب

مشکل در قالب مگاشاپ

پست های پیشنهاد شده

سلام

من قالب مگا شاپ رو برای ووکامرس نصب کردم

اما آدرس سایت رو میزنم قالب و ویژگی های سایت رو میاره

ولی محصولات رو نه

و محصولات در بخش  site.com/فروشگاه

نشون داده میشه!چیکار کنم برای رفع مشکل که آدرس فروشگاه فقط بشه site.com

+

دسته بندی ها رو هم نه توی سایت صفحه اصلی نه توی اون بخش فروشگاه نشون میده

راهنمایی کنید لطفا

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

قالب رو هم عوض کردم

اما دسته بندی نمایش داده نمیشه

مکشل دوم

ادرس فروشگاه به این صورته

فروشگاه/sitecom

لینک به دیدگاه

درود .

یکبار تنظیمات پیوندیکتا رو بدون ایجاد تغییرات ذخیره کنید.

سپس وارد تنظیمات > خواندن بشید و برگه ی مخصوص نمایش محصولات رو به عنوان صفحه خانه انتخاب کنید تا صفحه اول سایتتون ، برای نمایش محصولاتتون باشه .

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، masih1994 گفته است :

درود .

یکبار تنظیمات پیوندیکتا رو بدون ایجاد تغییرات ذخیره کنید.

سپس وارد تنظیمات > خواندن بشید و برگه ی مخصوص نمایش محصولات رو به عنوان صفحه خانه انتخاب کنید تا صفحه اول سایتتون ، برای نمایش محصولاتتون باشه .

خب ممنون این رو طبق حرفای شما حل کردم

اینکه دسته بندی نمایش داده نمیشه رو چیکار کنم؟؟؟؟

با قالب های مختلف هم همینجوریه

لینک به دیدگاه

مشکل عدم نمایش رو بیشتر توضیح بدید تا بهتر بتونیم کمک کنیم. عدم نمایش منظورتون به چه صورتی هست ؟

خطای 404 دریافت می کنید؟ یا در کل اصلا خطایی دریافت میشه ؟

یا صفحه سفید میشه ؟ یا صفحه باز میشه اما مطالب مربوط به دسته بندی نمایش داده نمیشه ؟ اگه بتونید آدرس سایتتون رو هم بزارید که بتونیم به صورت آنلاین چک کنیم بهتره . 

و آیا تنظیمات پیوندیکتا رو بروز رسانی کردید ؟ اگر بدون تغییر در تنظیمات پیوندیکتا و ذخیره سازی ، همچنان مشکل بود، یکبار تنظیمات رو روی "پیش فرض" بگذارید و تست کنید که صفحات باز میشن یا خیر. (البته ووکامرس هم تنظیمات پیوندیکتای مخصوص خودش رو داره.)

اینکه روی هر قالبی دسته بندی ها باز نشن ، یا مشکل از افزونه هست ، یا پیوندیکتا. چک کنید اطلاع بدید.

لینک به دیدگاه

در در 22 شهریور 1396 در 02:26، masih1994 گفته است :

مشکل عدم نمایش رو بیشتر توضیح بدید تا بهتر بتونیم کمک کنیم. عدم نمایش منظورتون به چه صورتی هست ؟

خطای 404 دریافت می کنید؟ یا در کل اصلا خطایی دریافت میشه ؟

یا صفحه سفید میشه ؟ یا صفحه باز میشه اما مطالب مربوط به دسته بندی نمایش داده نمیشه ؟ اگه بتونید آدرس سایتتون رو هم بزارید که بتونیم به صورت آنلاین چک کنیم بهتره . 

و آیا تنظیمات پیوندیکتا رو بروز رسانی کردید ؟ اگر بدون تغییر در تنظیمات پیوندیکتا و ذخیره سازی ، همچنان مشکل بود، یکبار تنظیمات رو روی "پیش فرض" بگذارید و تست کنید که صفحات باز میشن یا خیر. (البته ووکامرس هم تنظیمات پیوندیکتای مخصوص خودش رو داره.)

اینکه روی هر قالبی دسته بندی ها باز نشن ، یا مشکل از افزونه هست ، یا پیوندیکتا. چک کنید اطلاع بدید.

ایولااااااااا حل شد مخلصتیم

من یه افزونه میخوام که کاربر بعد ثبت نام و سفارش,یا حتی بدون اینکه سفارش بده یه پنل کاربری مشتری در سایت ما داشته باشه

چنین افزونه ای هست؟

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، mlove گفته است :

ایولااااااااا حل شد مخلصتیم

من یه افزونه میخوام که کاربر بعد ثبت نام و سفارش,یا حتی بدون اینکه سفارش بده یه پنل کاربری مشتری در سایت ما داشته باشه

چنین افزونه ای هست؟

پس همون مشکل از پیوندیکتا بوده.

بله قطعا هست . افزونه user pro استفاده کنید. هر چند با کدنویسی هم میشه ولی افزونه راحت تره

لینک به دیدگاه

سلام از قالب های این سایت هم دیدن کنید قسمت فروشگاهیش

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، masih1994 گفته است :

بله قطعا هست . افزونه user pro استفاده کنید. هر چند با کدنویسی هم میشه ولی افزونه راحت تره

من افزونه

WooCommerce My Account Widget

رو نصب کردم این افزونه شماهم که گفتید رو نصب میکنم

فقط مشکلی هست که حس میکنم مربوط به قالب سایت باشه

بعد اینکه افزونهWooCommerce My Account Widgetرو نصب کردم

در قسمت نمایش-ابزارک

فعالش میکنم,اما نمایش داده نمیشه همچنین فیلتر قیمت و....

و وقتی میخوام محصول جدید بزارم یا برگه جدید بزارم این ارور میاد(گرچه پست ها و برگه ها ثبت و نمایش داده میشن)ولی این ارور هی میاد توی پنل مدیریت

Failed to load content css: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mlove گفته است :

من افزونه

WooCommerce My Account Widget

رو نصب کردم این افزونه شماهم که گفتید رو نصب میکنم

فقط مشکلی هست که حس میکنم مربوط به قالب سایت باشه

بعد اینکه افزونهWooCommerce My Account Widgetرو نصب کردم

در قسمت نمایش-ابزارک

فعالش میکنم,اما نمایش داده نمیشه همچنین فیلتر قیمت و....

و وقتی میخوام محصول جدید بزارم یا برگه جدید بزارم این ارور میاد(گرچه پست ها و برگه ها ثبت و نمایش داده میشن)ولی این ارور هی میاد توی پنل مدیریت

Failed to load content css: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

اگر وردپرس خود را به نسخه 4.8 بروزرسانی کرده باشید قطعا در ادیتور متن با ارور زیر مواجه خواهید شد

Failed to load content css: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

Failed to load content css: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

نگران نباشید راه حل از آن چه فکر میکنید آسان تر است !

طبق تجربه های ما این خطای موجود در افزونه تقویم جلالی همیشه در افزونه وردپرس جلالی وجود داشته وجود دارد و وجود خواهد داشت!

همه ی این هم تنها به خاطر تابعی است که برای اضافه کردن CSS خاص خود به ویرایشگر استفاده می‌شود. فکر میکنم اسم این تابع که add_editor_style هست و درون فایل theme.php واقع در داخل پوشه wp-includes قرار دارد.

و وظیفه آن افزودن CSS خاص به ویرایشگر و به نحوی توسعه‌داده شده است که در صورتی که وبسایت استفاده کننده از آن راست به چپ باشد ( همون فارسی شده خودمون) نام فایل را با افزودن عبارت -rtl تغییر داده و هر دو فایل را فراخوانی کند.

این مشکل به دلیل عدم وجود فایل wysiwyg-rtl.css و یا wysiwyg.css می باشد. در هاست به مسیر زیر بروید:

wp-content/plugins/wp-jalali/assets/css/

اگر قبلا تغییراتی را ایجاد نکرده باشید در این مسیر اسم یکی از فایل ها wysiwyg.css میباشد، در این پوشه هردو فایل نامبرده شده باید موجود باشند یعنی از یکی از آنها کپی گرفته و نام آنرا عوض میکنیم!

پس تنها کافیست دو فایل با نام های wysiwyg.css و wysiwyg-rtl.css در مسیر گفته شده موجود باشند. (محتوای آنها مانند هم است)

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، seo3ite گفته است :

سلام از قالب های این سایت هم دیدن کنید قسمت فروشگاهیش

خوبه قالب ها

فارسی هستن؟

لینک به دیدگاه

در در 23 شهریور 1396 در 17:39، masih1994 گفته است :

من این افزونه رو نصب کردم

فعال هم کردم بعد چند دقیقه مرورگر رو بستم و بازکردم میبینم صفحه مدیریت سفیده و لود نمیشه!

بعد چند دقیقه حل شد و این تخطار رو میاره:

خطا: کوکی‌ها به خاطر خروجی غیرمنتظره مسدود هستند. برای راهنمایی، لطفاً  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  را ببینید یا لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  را امتحان کنید.

+

لطف میکنید یه قالب خوب فروشگاهی معرفی کنید

لینک به دیدگاه

درود @mlove

نقل قول

بعد چند دقیقه حل شد و این تخطار رو میاره:

خطا: کوکی‌ها به خاطر خروجی غیرمنتظره مسدود هستند. برای راهنمایی، لطفاً این نوشته را ببینید یاانجمن پشتیبانی را امتحان کنید.

این خطا می تونه بخاطر مرورگرتون باشه (کش مرورگر رو پاک کنید) یا از فایل wp-config.php وردپرس!

البته گاهی اوقات وقتی بخواهید با پروکسی وارد سایت بشید هم ممکنه چنین خطایی دریافت کنید. 

هرچند مضنون اصلی این مشکل می تونه افزونه هاتون باشه ولی یکبار برای اطمینان بیشتر ، اگر به پیشخوان دسترسی دارید و این خطا گاهی اوقات بهتون نمایش داده میشه، اول افزونه ها رو از طریق فایل منیجر هاست غیرفعال کنید، بعد در پیشخوان > بروز رسانی > راه اندازی مجدد کنید تا فایل های هسته وردپرس بروزرسانی مجدد بشن که اگه فایلی خراب شده باشه جایگزین بشه.

اگر هم دسترسی به پیشخوان ندارید، وارد سایت وردپرس wordpress.org بشید و آخرین نسخه رو دانلود کنید. پوشه wp-include رو جاگزین پوشه فعلیتون در فایل منیجر کنید!

یکی از بهترین های موضوع فروشگاهی قالب Electro هست. نسخه نال شدش رو از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. دانلود کنید. اگر هم به نسخه فارسی نیاز داشتید در مارکت Devme (سایت گروهمون) یک نسخه فارسی از این قالب هم به فروش میره.

یک قالب دیگه به نام مگاشاپ هم هست که لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. . که البته فارسی هم هست. ولی طبق تجربه کارکرد بنده با این دو قالب معرفی شده، قالب الکترو یه سرو گردن بالا تر از مگاشاپ بوده!

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، masih1994 گفته است :

درود @mlove

این خطا می تونه بخاطر مرورگرتون باشه (کش مرورگر رو پاک کنید) یا از فایل wp-config.php وردپرس!

البته گاهی اوقات وقتی بخواهید با پروکسی وارد سایت بشید هم ممکنه چنین خطایی دریافت کنید. 

هرچند مضنون اصلی این مشکل می تونه افزونه هاتون باشه ولی یکبار برای اطمینان بیشتر ، اگر به پیشخوان دسترسی دارید و این خطا گاهی اوقات بهتون نمایش داده میشه، اول افزونه ها رو از طریق فایل منیجر هاست غیرفعال کنید، بعد در پیشخوان > بروز رسانی > راه اندازی مجدد کنید تا فایل های هسته وردپرس بروزرسانی مجدد بشن که اگه فایلی خراب شده باشه جایگزین بشه.

اگر هم دسترسی به پیشخوان ندارید، وارد سایت وردپرس wordpress.org بشید و آخرین نسخه رو دانلود کنید. پوشه wp-include رو جاگزین پوشه فعلیتون در فایل منیجر کنید!

یکی از بهترین های موضوع فروشگاهی قالب Electro هست. نسخه نال شدش رو از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. دانلود کنید. اگر هم به نسخه فارسی نیاز داشتید در مارکت Devme (سایت گروهمون) یک نسخه فارسی از این قالب هم به فروش میره.

یک قالب دیگه به نام مگاشاپ هم هست که لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. . که البته فارسی هم هست. ولی طبق تجربه کارکرد بنده با این دو قالب معرفی شده، قالب الکترو یه سرو گردن بالا تر از مگاشاپ بوده!

ممنون که پاسخگو هستین

اگر من پوشه wp-include رو جاگزین پوشه فعلی بکنم مشکلی واسه سایت و اطلاعات پیش نمیاد؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mlove گفته است :

ممنون که پاسخگو هستین

اگر من پوشه wp-include رو جاگزین پوشه فعلی بکنم مشکلی واسه سایت و اطلاعات پیش نمیاد؟

مشکلی که پیش نخواهد اومد، چون این پوشه حاوی اطلاعات هسته وردپرس هست و تقریبا افزونه یا قالبی نیست که مجوز ویرایش اطلاعات داخل این پوشه را داشته باشه. افزونه هایی که از مخزن وردپرس دریافت می کنید، حق ویرایش اطلاعات این پوشه رو ندارند ولی افزونه های نال شده به دلیل عدم بررسی محتوا توسط تیم متخصص وردپرس ، امکان دستکاری در فایل های هسته رو دارند مگر اینکه افزونه توسط متخصص دیگه ای بررسی و تایید شده باشه.

ولی برای اطمینان ، از پوشه wp-include یک بک آپ بگیرید و محتویات پوشه رو جایگزین کنید. فایل هایی که در روت وردپرس هستند (مثل wp-config.php و wp-settings.php و ...) نباید جایگزین بشن.

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، masih1994 گفته است :

مشکلی که پیش نخواهد اومد، چون این پوشه حاوی اطلاعات هسته وردپرس هست و تقریبا افزونه یا قالبی نیست که مجوز ویرایش اطلاعات داخل این پوشه را داشته باشه. افزونه هایی که از مخزن وردپرس دریافت می کنید، حق ویرایش اطلاعات این پوشه رو ندارند ولی افزونه های نال شده به دلیل عدم بررسی محتوا توسط تیم متخصص وردپرس ، امکان دستکاری در فایل های هسته رو دارند مگر اینکه افزونه توسط متخصص دیگه ای بررسی و تایید شده باشه.

ولی برای اطمینان ، از پوشه wp-include یک بک آپ بگیرید و محتویات پوشه رو جایگزین کنید. فایل هایی که در روت وردپرس هستند (مثل wp-config.php و wp-settings.php و ...) نباید جایگزین بشن.

همین کار رو کردم باز همون مشکله

حتی وقتی وارد قسمت لاگ ادمین میشم قبل اینکه اطلاعات رو وارد کنم

همون رو مینویسه!

آدرس سایت رو توی خصوصی میفرستم چک کنید لطفا بی زحمت

لینک به دیدگاه

@masih1994

ممنون از این دوست عزیز که مشکل رو حل کردیم@masih1994

مشکل کوکی غیرمجاز من به خاطر افزونه یوزرپرو بود که اون رو از طریق هاست_فایل منیجر پاک کردم و مشکل حل شد شکر خدا

سپاس

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...