رفتن به مطلب

farakaranet

کاربر سایت
 • تعداد ارسال ها

  15
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  1

پست ها ارسال شده توسط farakaranet

 1.  دسته بندی :
  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  راهنمایی آشنایی با مراحل انتخاب و لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  

  هدف از ارائه مقاله نکات مهم قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. چه بوده است؟

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. فراکارانت در انتشار این مقاله اهداف زیر را مد نظر دارد...

  هدف اول: آشنایی عمومی متقاضیان لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. با فرآیند، نکات، مراحل و اشتباهات در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ...

  عموما افرادی که به خرید  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. نیاز دارند یا خود اینکار را انجام می دهند و یا به دلیل وجود نیازهایی حتی لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. را به افرادی که در اطراف خود آشناتر می دانند، می سپارند. هرچند وجود اصلاحات حتی ممکن است این نگرانی را دامن بزند که موضوع تخصصی است. اما در این مقاله سعی داریم به دلایلی که اهمیت دارد، لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. را خودتان انجام دهید.

  هدف دوم: ترویج الگویی برای ارائه دهندگان خدمات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. برای ارائه صحیح و شفاف تر خدمات

  متاسفانه تعداد کمی از شرکت های ارائه خدمات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. به طور تخصصی و جدی به این صنعت می نگرند. بسیاری به دنبال فروش بیشتر با اعلام قیمت های بسیار کمتر از حتی هزینه تمام شده هستند. بسیاری نیز به آن چه در تبلیغ خود نامحدود اعلام می کنند تنها به عنوان ابزاری برای جذب مشتری نگاه می کنند.

  اگرچه هزینه های بسیاری مانند فضای دیتاسنتر استاندارد، نیروی فنی متخصص، پشتیبانی فنی، لایسنس ها، امنیت و مواردی دیگر به نظر فراموش شده اند.

  شرکت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. فراکارانت قصد دارد به عنوان یکی از اولین بنیانگذاران صنعت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. در ایران که از سال 1377 در ترویج فرهنگ صحیح مصرف از هیچ روش و هزینه ای فروگذار نکرده است، مسیر ارائه خدمات تخصصی تر همراه با حفظ منافع بلند مدت شرکت ها که همان حرکت در مسیرتان است، به بهبود عمومی سطح خدمات کمک نماید.

   

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

   

   شرکت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. فراکارانت مطالعه مقاله لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. را به چه کسانی پیشنهاد می کند:

  • مالکین و دارندگان وب سایت و خدمات آنلاین که نیاز به لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. دارند.
  • طراحان سایت و شرکت های لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. .
  • شرکت های ارائه خدمات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و میزبانی وب.
  • مشاورین و مدیران IT شرکت ها و سازمان ها.

  پیش نیاز مطالعه مقاله نکات مهم قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. چیست؟

  مقاله لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. به عنوان یک مقدمه عمومی برای مخاطب تدوین شده و نیاز به پیش نیازی ندارد. اتفاقا می تواند نقطه شروع مناسبی برای مطالعه سایر مقالات شرکت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. فراکارانت در حوزه لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و میزبانی وب باشد.

  روش پیشنهادی شرکت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. فراکارانت برای مطالعه مقاله نکات مهم لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. چیست؟

  • شناسایی فضای مورد نیاز برای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • پهنای باند مورد نیاز برای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • تعداد دامنه و زیر دامنه
  • تعداد ایمیل دریافتی پس از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • منابع RAM و CPU مورد نیاز پس از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • تعداد کاربر همزمان
  • کشور استقرار هاست
  • بانک اطلاعاتی استفاده شده در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • پشتیبانی از ماژول ها، اسکریپت ها و فریم ورک های مختلف و محدودیت های آن
  • خدمات پشتیبانی پس از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • SSH یا RDP
  • ایجاد فایل htaccess
  • قابلیت cornjob
  • پشتیبانی از زبان های برنامه نویسی استفاده شده برای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • آپتایم بودن
  • آپدیت بودن
  • نوع سیستم عامل
  • بک آپ گیری از سایت پس از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

  تعداد کاربر همزمان روی سایت

  نکته ایست که در بیشتر مواقع نه عموم سرویس دهندگان لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. به آن اشاره می کنند و نه چندان سوالی است که نزد دارندگان وب سایت ها رواج داشته باشد، اما از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

  اینکه بینندگان وب سایت شما در هر لحظه حداکثر می توانند چند کاربر باشند نسبت بسیار مستقیمی با امکان میزان رشد سایت شما دارد.

  به طور مثال اگر کابر همزمان سایت شما 10 نفر در هر لحظه باشد، اگر به دلیل رشد بازدید، تبلیغ یا حراجی در یک لحظه سایت شما بیشتر از این مقدار بازدید داشته باشد، نفر 11 به بعد سایت شما را نخواهند دید.

  توجه به این موضوع و سوال و پرسش آن می تواند تا حد زیادی تکلیف فروشنده سرویس لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. را برای نوع خدمت مورد نیاز شما مشخص کند و شما می توانید سرویسی را انتخاب کنید که از نظر فنی نیاز شما را تامین می کند.

  البته منابع زیادی تنها هزینه ی شما را افزایش می دهد، پس بهتر این است که پس از تکامل مراحل لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. همزمان با رشد کاربر، شما هم منابع را افزایش دهید.

   

  تعداد کاربر همزمان روی سایت

   

  کنترل پانل لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

  کنترل پانل لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. برای مدیریت بهتر و راحت تر سرویس های لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. طراحی شده اند. امروزه کنترل پانل های متعدد دارای لایسنس و رایگان در سرویس دهندگان مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

  انتخاب کنترل پانل قوی تر برای شرکت ارائه کننده خدمات هزینه های زیادی به ازا هر سرور دربر خواهد داشت. به همین دلیل بسیاری از سرویس دهندگان لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ارزان به سمت استفاده از کنترل پانل های حرفه ای مانند پلسک نمی روند. تا بتوانند سرویس لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خود را ارزان تر بفروشند.

  ولی در عمل شما امکان استفاده محدودتری داشته و از بسیاری قابلیت ها پس از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. محروم می شوید.

  کشور استقرار سرور لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

  انتخاب کشور استقرار سرور لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. به موارد زیر مربوط است:

  1. مقایسه میزان آپ تایم دیتاسنتر ها در نقاط مختلف (کیفیت اینترنت دیتاسنتر)
  2. کمترین فاصله بین عموم کاربران با محل استقرار سرور
  3. اهمیت دسترسی فیزیکی به سرور و دیتاسنتر
  4. امکان پذیری نصب و راه اندازی SSL (در ایران این سرویس بسیار محدود قابل انجام است)
  5. میزان اعتبار دیتاسنتر نزد سایر سرویس دهندگان ایمیل در سطح جهانی

  عموما شما باید بعد از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. با در نظرگیری موارد فوق تصمیم بگیرید. گرچه یک راه حل استفاده از سرویس های cdn، در کنار تامین لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. با کشور مناسب است.

   

  کشور استقرار سرور هاست

   

  منابع مجاز سرویس RAM و CPU

  هرچند در پارامترهای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. عموما تنها به گزینه حجم لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. اشاره شده است و مناسفانه تاکید برآن به یک اشتباه مصطلح تبدیل شده، با این حال باید بدانیم مهمتر از حجم میزانی است که سهم سرویس شما از RAM و CPU سرور خواهد داشت.

  در نظر بگیرید که پس از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. وب سایت شما برای عملکرد صحیح خود و همینطور بانک اطلاعاتی در پاسخ به نیاز کاربران به میزان کافی منابع RAM و CPU نیاز دارد.

  عموم سرویس دهندگان لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ارزان، با تعریف تعداد زیادی کاربر بر روی هر سرور، عملا سهم قابل دستیابی سایت یا اپلیکیشن شما را ناچیز می نمایند. هرچند ممکن است در تعریف به شما دسترسی نامحدود داده باشد.

  زمانی که در یک سرور 700 وب سایت تقریبا مشابه تعریف شده اند و عملا 30% تا 40% منابع سرور هم توسط سیستم عامل و ابزارهای پایه اشغال می گردد. شما حداکثر به یکدهم درصد از منابع سرور دسترسی دارید.

  این سرویس دهندگان با ارائه سرویس با قیمت کمتر (مثلا نصف)، پنج برابر سرویس دهنده ای که 70 سرویس را بر روی سرور خود تعریف کرده اند سود می برند. در صورتی که آن که زیان می بیند وب سایت شما خواهد بود.

  منابع RAM و CPU مانند اکسیژن و آب برای حیات و رشد وب سایت پس از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. لازم هستند.

  نکات مهم قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

   

  نکات بسیار زیادی در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. وجود دارد که قبل از راه اندازی و لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. باید به آن توجه کنید. قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. باید بدانید چه مشخصات فنی نیاز دارید و چگونه یک شرکت خدمات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. میتواند آنها را برای شما برآورده کند.

  امکاناتی از قبیل میزان فضا و پهنای باند، نوع سیستم عامل لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ، تعداد دامنه و بانک اطلاعاتی و... برخی از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. هستند. شما باید بتوانید از ابتدا کار لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. سرویس مورد نیاز خود را به صورت درست انتخاب کنید تا مجبور نشوید پس از زمان کوتاهی هزینه های اضافی بابت خرید پلن های بالاتر بپردازید.

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

  1- فضای مورد نیاز :

  اگر هدف شما راه اندازی و لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ساده به منظور تمرین و یادگیری است میتوانید از فضای کوچک شروع کنید. این مقدار فضا برای اینکه بتوانید چند فایل ساده، کم حجم و کم هزینه داشته باشید و برای تمرین پروژه های برنامه نویسی و تست کردن اسکریپت های مختلف کافی است.

  به طور کلی توصیه می شود جمع مورد نیاز فایل ها و اسکریپت ها از 20% فضای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. بیشتر نباشد. 30% برای فضای ایمیل ها و 50% برای فضای Back up ها رزرو باشد.

  اگر قصد راه اندازی و لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خدماتی و اطلاع رسانی را دارید، حداقل از پلان های شرکتی شروع کنید. چون بخشی از این فضا بابت نصب اسکریپت مورد نظرتان در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. اشغال میشود و مابقی آن بابت نگه داری از تصاویر و فیلم و به طور کلی فایل ها و مطالب و مولتی مدیای سایت استفاده خواهد شد.

   بخش مناسبی برای فضای آدرس های ایمیل خود به هنگام لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. پیش بینی کنید. به مرور زمان و با پیشرفت سایت تان ممکن است لازم باشد تا چند گیگابایت هم فضا بخرید. طبیعی است هرچه مطالب بیشتری داشته باشید و سایت شما گسترده تر باشد به فضای بیشتری برای نگه داری فایل های لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خود نیاز دارید.

  برخی از شرکت های خدمات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. به شما وعده فضای نامحدود میدهند. اما باید بدانید که در عمل این کار ممکن نیست. این فقط یک جمله تبلیغاتی است. زیرا تمامی سرورها اطلاعات شما را بر روی هارد دیسک خود نگهداری میکنند و تمامی هارد دیسک ها هم فضای مشخصی دارند که آن فضا بین کاربران تقسیم شده است. پس چیزی به نام نامحدود وجود ندارد.

  عملا این موضوع با خرید هاردهای کم سرعت تر و ارزانتر و سرور های قدیمی تر با ارئه حجم بیشتر انجام می گردد.

  برای امتحان شما میتوانید بر روی یکی از همین سرویس های نامحدود فایلهای سنگین قرار دهید و پس از مدتی خواهید دید که شرکت خدمات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. با شما تماس میگیرد و از شما درخواست میکند پلن لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خود را ارتقا دهید یا سرویس خود را به سرویس دهنده دیگری منتقل کنید!

   

  فضای مورد نیاز

   

  2- ترافیک ماهانه و پهنای باند :

  نکته بعدی قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. تصمیم گرفتن در مورد مقدار پهنای باند لازم برای سایت تان پس از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. است. همانطور که در استفاده از اینترنت خانگی محدودیت دارید و در ماه تا اندازه ای میتوانید از آن استفاده کنید و برای استفاده بیشتر باید گیگ بخرید.

  در مورد لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  نیز این موضوع وجود دارد. شرکت های لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. برای هر پلن مقدار خاصی ترافیک به صورت ماهیانه در نظر میگیرند. اگر شما قبل از پایان ماه بیشتر از آن مقدار استفاده کنید سرویس شما معلق میشود تا بابت خرید گیگ اضافی هزینه پرداخت کنید.

  تصور کنید حجم وب سایت شما پس از انجام شدن لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. 1 گیگا بایت است. پس بابت هر کاربری که از سایت شما به طور کامل بازدید میکند شما به 1 گیگا بایت ترافیک نیاز دارید. اگر پهنای باند ماهیانه شما 100 گیگ باشد (معادل 1024 مگابایت) شما میتوانید در ماه حدود 100 بازدید کننده کامل یا 1000 بازدید کننده که 10% سایت شما را دیده است، داشته باشید. همچنین اگر یک فایل 100 مگابایتی در سایت خود قرار داده اید تا کاربران بتوانند دانلود کنند، بابت هر دانلود کاربر به همین مقدار از ترافیک مجاز شما استفاده میشود.

  برای حداقل استفاده از ترافیک ماهیانه یا هزینه آن میتوانید از روشهای زیر استفاده کنید:

  • نکات لازم در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. را به منظور کاهش حجم سایت و افزایش سرعت آن رعایت کنید.
  • فایل های حجیم و قابل دانلود را به هنگام لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. بر روی سرویس های آپلود فایل و سرویسهای خارج از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خودتان قرار دهید.
  • از پلان ها با ترافیک بالا یا خدمات vps , vds و سرور اختصاصی برای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خود استفاده کنید.

  شرکت هایی هستند که وعده پهنای باند و ترافیک نامحدود به شما میدهند که این یک شعار تبلیغاتی است. امیدوار هستند که میزان مصرف شما کمتر از متوسط باشد و اگر حجم مصرفی شما بالاتر از میزان پیش بینی باشد نسبت به لغو قرارداد عمل می کنند.

  این کار متاسفانه حرفه ای نیست ولی ابزاری برای جذب کاریر شده است.

   

  3 - تعداد لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و زیر لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. :

  ممکن است در آینده پس از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. نیاز داشته باشید تا لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. های دیگری برای سایت خود بخرید و آن را به صفحه اصلی سایت یا زیر گروه های آن متصل کنید. برای مثال در کنار سایت اصلی خود بخواهید قسمت چت روم یا فروشگاه و .... راه اندازی کنید و برای این بخش ها لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. جداگانه ای بخرید که کاربران با تایپ آن مستقیما وارد بخش مورد نظر بشوند.

  همچنین زیر لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. هم میتواند در این مورد به شما کمک کند. اگر سایت شما در آدرس site.com قرار دارد شما میتوانید با ساختن زیر لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. قسمت فروشگاه خود را در shop.site.com یا قسمت پشتیبانی را در support.site.com راه اندازی کنید. با این کار شما در عمل یک لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. مستقل دیگری انجام داده اید که نیازی به سایت اصلی شما ندارد و حتی میتواند محتوای متفاوتی هم داشته باشد.

  قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. باید دقت کنید که سرویس دهنده قابلیت اضافه کردن چه تعداد لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و زیر لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. را به شما میدهد. گرچه عموم لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. های متوسط نیاز چندانی به این موضوع ندارند و تنها سایتها ی بسیار بزرگ هستند که این موضوع را به طور جدی باید در نظر بگیرند.

   

  4 - تعداد ایمیل و مشخصات آن :

  معمولا در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. های خدماتی و شرکتی و سازمان ها از ایمیل خود سایت برای مکاتبات اینترنتی استفاده میکنند و استفاده از ایمیل شخصی برای آنها زیاد مرسوم و پسندیده نیست. پس اگر از این دسته افراد هستید و میخواهید برای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خودتان یک ایمیل با نام و برند خود داشته باشید باید قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. دقت کنید که شرکت سرویس دهنده چه تعداد ایمیل در اختیار شما قرار میدهد و آیا این ایمیلها قابلیت PoP3 یا IMAP دارند یا خیر.

  این دو قابلیت به شما کمک میکند از طریق نرم افزارهای بررسی ایمیل مانند لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. یا لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. بتوانید بدون وارد شدن به سایت و از طریق همین نرم افزارها ایمیل های خود را بررسی کنید یا ایمیل ارسال کنید.

  قابلیت امنیتی ایمیل ها و این که این ایمیل ها به آدرس مخاطب ارسال شوند و در هنگام دریافت در پوشه spam نروند از نکات بسیار مهم تهیه سرویس لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. است.

  یک سرویس دهنده حرفه ای باید با تامین لایسنس های معتبر، راه اندازی فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری مدیریت شبکه و مانیتور وضعیت ip های این سرویس را به درستی ارائه کند.

   

  تعداد ایمیل و مشخصات آن

   

  5- بانک اطلاعاتی :

  تقریبا تمام لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. های امروزی نیاز به بانک اطلاتی دارند. چون استفاده از سیستم های مدیریت محتوا، فروشگاه های آنلاین و سایر نرم افزارها در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ها فراگیر شده است.

  بانک اطلاعاتی محلی است که تمامی اطلاعات کاربران سایت و مطالب شما در آن ذخیره می شود و از نکاتی است که قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. باید آن را در نظر بگیرید.

  هرچه سایت شما کاربران ثبت نام کرده و همچنین مطالب و عملکرد و فرآیند بیشتری داشته باشد به همان مقدار حجم بانک اطلاعاتی آن بیشتر میشود. بسیاری از شرکت های ارائه کننده خدمات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. رایگان به شما اجازه استفاده از مقدار مشخصی از فضا برای بانک اطلاعاتی را میدهند. ولی در سرویس های لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. غیر رایگان این محدودیت با توجه به نوع پلن تغییر میکند. در پلن های بالاتر لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. که مناسب لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. های حجیم و پر بازدید است، حجم مناسبی هم برای ساخت بانک اطلاعاتی به هنگام لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. وجود دارد.

  این محدودیت به دلیل نیاز این سرویس های لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. به منابع بسیار بیشتری از RAM و CPU سرور می باشد. که یک سرویس دهنده حرفه ای خدمات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. که خود را موظف به ارائه خدمات با کیفیت بالا می داند، می بایست آن را در نظر داشته باشد.

   

  بانک اطلاعاتی

   

  6 - پشتیبانی از ماژول ها، اسکریپت ها و فریم ورک ها مختلف :

  بعضی از اسکریپت ها در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. برای اینکه به درستی کار کنند نیاز دارند که ماژول خاصی بر روی سرور فعال باشد که در غیر این صورت اسکریپت شما پیغام خطا میدهد و به درستی کار نمیکند. به عنوان مثال اسکریپت هایی که برای امنیت بیشتر و جلوگیری از کپی برداری با Zend Optimizer بصورت کد شده و استفاده در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. در آمده اند برای اجرا باید ماژول Zend بر روی لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. شما فعال باشد.

  پس اگر قصد راه اندازی و اجرای اسکریپت خاصی برای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. دارید حتما قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. این مسئله را با قسمت پشتیبانی در میان بگذارید.

  پشتیبانی از ماژول ها، اسکریپت ها و فریم ورک ها مختلف

  7 - پشتیبانی :

  یکی دیگر از نکات بسیار مهم قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. توجه کردن به نوع و کیفیت پشتیبانی شرکت سرویس دهنده لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. است. باید بررسی کنید که در چه بازه زمانی پاسخ سوالات شما از طریق تیکت داده میشود و آیا شرکت، پشتیبانی تلفنی هم دارد؟ آیا پشتیبان چت آنلاین دارد؟ و اینکه سطح دانش نیروی پشتیبان پاسخگو در چه حدی است؟

  برخی از شرکت ها از نیروی های تازه کار و با سطح اطلاعات کم برای کاهش هزینه های پشتیبانی سرویس لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. استفاده می کنند. هر چند این کار حرفه ای نیست اما رواج دارد و شما باید حتما این موضوع را مورد بررسی قرار دهید.

  گاهی اوقات درست در زمان اوج ترافیک سایت ناگهان مشکلی پیش می آید و سایت شما غیر فعال میشود. در آن زمان شما باید بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن سایت خود را فعال کنید و به حالت اول برگردانید. در غیر این صورت خسارت شدیدی به سایت شما وارد میشود. چون شما به تمامی منابع سرور دسترسی ندارید پس وظیفه تیم پشتیبانی شرکت سرویس دهنده است که در کوتاه ترین زمان ممکن از طریق تیکت، تلفنی یا چت آنلاین به مشکل شما رسیدگی کند.

  یک پشتیبانی لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خوب و سریع و دقیق به دلیل افزایش بهای تمام شده سرویس، ارزش مقداری پرداخت هزینه بالاتر را دارد چون در وقت نیاز واقعا برای شما مشکل گشا خواهد بود.

   

  پشتیبانی

   

  8 - SSH یا Remote desktop

  در سرور های اختصاصی یا وی پی اس برای انجام عملیات مدیریتی و نصب و حذف برنامه ها از روی سرور به دسترسی خاصی نیاز دارید. در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. لینوکس از طریق SSH و در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ویندوز از طریق Remote Desktop انجام میشود. سرویس دهنده لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. شما باید این دسترسی ها را به شما بدهد. پس قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. باید از سرویس دهنده لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خود بپرسید آیا این امکانات را در اختیار شما قرار میدهد یا خیر.

  این موضوع در خرید سرویس های VPS و VDS اهمیت ویژه ای دارد.

  9 - ایجاد فایل htaccess.

  برخی از اسکریپت های کاربردی در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. برای عملکرد درست نیاز دارند که فایلی به نام htaccess. بر روی لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ایجاد کنند. این فایل به شما در محافظت از پوشه ها با پسورد، ریدایرکت صفحات سایت، قابلیت Re-write آدرس صفحات (که در سئو بسیار مهم است)، ایجاد دسترسی های خاص برای فایل ها و پوشه ها و بسیاری از موارد دیگر کاربرد دارد. پس شما باید بتوانید این فایل را بر روی لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خود ایجاد کنید و سرویس دهنده باید این امکان را در اختیار شما قرار دهد.

  10 - قابلیت Cron Jobs :

  کرون جاب یکی دیگر از قابلیت های اصلی لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. است. با کمک این سرویس شما میتوانید لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خود را طوری برنامه ریزی کنید تا در ساعت خاصی یک عملیات از پیش تعیین شده را برای شما انجام دهد.

  برای مثال یک اسکریپت فروشگاه ساز نیاز دارد تا هر شب راس ساعت 12 تمامی پروسه فروش و خدمات مالی آن روز را صفر کند و روز بعدی را شروع کند که این پروسه از طریق کرون جاب انجام میشود. این فقط یک نمونه از قابلیت های کرون جاب است و این قابلیت میتواند در اتوماتیک کردن بسیاری از پروسه ها بر روی لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. کاربرد داشته باشد.

  11 - پشتیبانی از زبان ها :

  تمامی ط لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ها و اپلیکیشن ها با یک زبان تحت وب برنامه نویسی شده اند. مانند: Php , Asp , Asp .net , java , Javascript , phyton و سایر زبانهای برنامه نویسی رایج تحت وب که لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. شما باید قابلیت اجرای آنها را داشته باشد. برای اجرای این برنامه ها که در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. استفاده شده اند باید ماژول های مخصوص و متناسب با ویرایش زبان برنامه شما بر روی لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. شما نصب و تنظیم باشد.

   

  پشتیبانی از زبان ها

  12 - بک آپ :

  یک امتیاز قابل توجه دیگر قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. که باید به آن توجه کرد بک آپ گیری منظم توسط خود سرویس دهنده است. به عنوان مسئول لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  خودتان باید در بازه های زمانی مختلف از مطالب و فایل های خود فایل پشتیبان یا Backup داشته باشید. تا بتوانید اگر مشکلی برای سایت پیش آمد بلافاصله از آن پشتیبان استفاده کنید و سایت خود را به حالت اول برگردانید. اکثر سرویس دهندگان لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. با کیفیت به صورت منظم از تمامی سرورها و فایلهای آن بک آپ گیری روزانه، هفتگی یا ماهیانه دارند. اگر تصادفا شما فراموش کنید که از سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید میتوانید با سرویس دهنده لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. تماس بگیرید و از آنها بخواهید از بک آپ استفاده کنند و یا سایت شما را اصلاح کنند.

  هر چند این مزیت مازاد بر سرویس است اما برای حضور مطمئن در فضای آنلاین یک نیاز واقعی است.

   

  بک آپ

   

  13 -نوع سیستم عامل Operating System :

  قبلا خواندید که زبانهای مختلفی برای برنامه نویسی تحت وب و لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. وجود دارد و هر کدام از این برنامه ها برای اجرا شدن نیاز به سیستم عامل مناسب خود را دارند. پلانهای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ویندوز برای اجرا اسکریپت Asp.Net مناسب است. پلانهای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. لینوکس برای اجرای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و اسکریپت های نوشته شده با زبان Php بهترین گزینه هستند. هر نوع اسکریپت برای اجرا روی نوع خاصی از سیستم عامل بهینه شده و بهترین سازگاری را با آن دارد.

   

  14 - آپدیت بودن :

  از دیگر نکات مهم قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. آپدیت بودن یک سرویس دهنده خوب و با کیفیت است. که باید مرتبا سرورهای خود را هم از نظر نرم افزاری و هم از نظر سخت افزاری به روز رسانی کند. زیرا سیستم های قدیمی امکانات کمتری در اختیار کاربر قرار میدهند و از طرفی مشکلات امنیتی فراوانی در آنها وجود دارد که باعث آسیب پذیری و قابل نفوذ شدن سرورها میشود.

  وقتی یک نرم افزار آپدیت میشود علاوه بر اضافه شدن امکانات جدیدتر به آن، از نظر مشکلات امنیتی هم ارتقا پیدا میکند و ایرادات موجود در آن رفع میشود. پس هنگام لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. باید از نظر بروز بودن سرویس دهنده مطمئن باشید.

  این موضوع برای سرویس دهنده هزینه زاست چرا که سرویس های با لایسنس فعال امکان به روز شدن صحیح را دربر خواهند داشت.

   

  15 - آپتایم Uptime :

  یک لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. اینترنتی باید همیشه در دسترس باشد. چون 24 ساعت روز و 7 روز هفته و 365 روز سال سایت شما در حال بازدید است. پس باید از قابلیت آپتایم لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خود قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. مطمئن باشید.

  آپتایم یعنی مدت زمانی که لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. میتواند بدون قطعی و وقفه کار کند. به صورت درصد بیان میشود و هرچه به 100% نزدیک تر باشد طبیعی است که کیفیت آن سرویس بهتر و بالاتر است.

  تصور کنید شما یک تخفیف برای فروش ویژه به مدت 2 ساعت در سایت خود قرار داده اید و از طریق ایمیل و پیامک و روشهای دیگر به کاربرانتان اطلاع رسانی کرده اید. که در این فروش ویژه شرکت کنند و درست در شروع این زمان سایت شما قطع میشود. خوب این موضوع برای شما یک کابوس خواهد شد. چندین کاربر و مشتری با مراجعه به سایت شما با پیغام خطا مواجه میشوند و از سایت شما خارج میشوند.

  نه مدیران سایت ها دوست دارند که سایتشان حتی برای 1 دقیقه از دسترس خارج باشد و نه کاربران دوست دارند که سایت محبوبشان قطع شود. پس دقت کردن روی میزان آپتایم سرویس دهنده لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. بسیار مهم است.

  16 - امنیت Security :

  برقراری امنیت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. از نکات مهمی است که باید قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. از شرکت میزبانی وب اطمینان حاصل نمایید. البته کار آسانی نیست و نیاز به تخصص دارد. چون باید حتما شخصی که دوره های تخصصی امنیت شبکه را گذرانده مسئولیت تامین امنیت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. را به عهده بگیرد.

  استفاده از آخرین نسخه از سیتم عامل ها و نرم افزارهای موجود و هم چنین استفاده از فایروال های سخت افزاری میتواند تا حد بسیار زیادی امنیت را بالا ببرد. بخش دیگری از امنیت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. مربوط به کاربر میشود که هرگز نباید اسکریپت های نال شده (Null)، یا همان قفل شکسته را روی لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. نصب کند. چون اکثریت افرادی که اسکریپت های گران قیمت پولی را نال میکنند و قفل آن را میشکنند داخل اسکریپت ویروس یا ابزار آلات هک قرار میدهند و شما با نصب آنها در عمل خودتان را برای هک شدن و سوء استفاده آماده کرده اید. قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. مورد نظر برای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. حتما از نظر امنیت سرویس ها هم باید آن را بررسی کنید.

  نکاتی که در این مقاله نکات مهم قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. مطالعه کردید به شما کمک میکند تا بهترین پلن لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. را برای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خود انتخاب کنید و با هزینه معقول بتوانید کسب و کار آنلاین خود را آغاز کنید و در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خود با مشکلی مواجه نشوید.

  برای مشاهده مشخصات پلن های میزبانی وب فراکارانت میتوانید از صفحه مقایسه پلانهای  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. بازدید کنید یا با کارشناسان ما در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. .

   

  امنیت Security

   

   

  مراحلی که در مقاله نکات قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. مطالعه نمودید راهنمای آشنایی با مراحل انتخاب میزبانی وب و لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. بود که در مورد تمامی لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ها صادق است و میزان اهمیت آن ممکن است در موارد مختلف متفاوت باشد.

  توجه داشته باشید اگر قرار باشد از سرویس لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. بهینه برای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خود برخوردار باشید باید آن را بشناسید و انتخاب آن را به لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. یا دیگران واگذار نمایید.

  در پایان اگر احساس می کنید سوالاتی دارید که در مقاله نکات قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. پاسخ آن وجود ندارد می توانید با کارشناسان ما لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.   تا در کوتاه ترین زمان به شما پاسخ دهند.

   

  سایر مقالات مرتبط

   

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

   

   

  جهت آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات فراکارانت مشاهده صفحات زیر توصیه شده است...
   
  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.     لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.         لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.         لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.       لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.         

   

  • Like 1
 2. اگر قصد راه اندازی و لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. دارید قبل از هر چیز به یک سرویس دهنده یا لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و یک نام یا لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. برای سایت خود نیاز دارید. شرکت های فراوانی پلن سرویس های لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. را با قیمتهای مختلف ارائه میکنند. همین اختلافات باعث شده افراد مبتدی در انتخاب سرویس مورد نیازشان با مشکل مواجه شوند. اگر شما تازه کار هستید شاید سوالات فراوانی در انتخاب بهترین سرویس دهنده لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. در ذهن شما وجود داشته باشد. در این مقاله سعی شده به تعدادی از این سوالات به صورت ساده پاسخ داده شود که افراد مبتدی هم بتوانند بعد از مطالعه انتخاب درستی انجام بدهند.

  قبل از انتخاب و لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. باید بدانید که قصد راه اندازی چه نوع سایتی را دارید؟ چه سیستم مدیریت محتوایی قرار است نصب کنید و سوالاتی از این دست که باید قبل از شروع جواب آن را پیدا کنید تا بتوانید بهترین سرویس را مطابق نیازتان خریداری کنید.

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. مناسب مانند خرید یک وسیله الکترونیکی مانند لپ تاپ است. شما برای خرید لپ تاپ به برند و بعضی از امکانات آن توجه میکنید و تمامی جزییات فنی آن را در اختیار ندارید. برای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. هم نیازی نیست تمامی نکات ریز و فنی آن را بدانید. فقط باید به یک سری موارد اصلی و کلیدی توجه کنید که در ادامه توضیح داده میشود.

   

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

   

  چگونه لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. مناسب انتخاب کنیم؟

  قابل اطمینان بودن، انعطاف پذیری، کیفیت و قیمت چهار عامل اصلی برای تصمیم گیری شما برای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. هستند. در ادامه هر یک از موارد بصورت جداگانه توضیح داده میشود.

  قابل اطمینان بودن :

  اگر میخواهید یک سایت تجاری یا پر بازدید راه اندازی کنید باید حتما قابل اطمینان بودن سرویس میزبانی وب را بررسی کنید. عواملی نظیر:

  آپتایم بالا نزدیک به 100% - آپتایم یعنی مدت زمانی که سرویس دهنده شما بدون قطعی یا وقفه به کار خود ادامه میدهد و معمولا با اعداد 1 تا 100 درصد بیان میشود. طبیعی است هرچه مقدار آپتایم سرویس دهنده شما به 100 نزدیکتر باشد مشخص میشود که آن سرویس دهنده لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. معتبر و با کیفیت است.

  آپتایم بالا باعث میشود سایت شما بدون قطعی و همیشگی برای کاربرانتان در دسترس باشد و شما هیچ مشتری را از دست ندهید. بسیاری از افراد فقط یک بار به سایت شما مراجعه میکنند که اگر در آن لحظه در دسترس نباشید شما را کنار گذاشته وبه سراغ سایت بعدی میروند. توجه کنید که امروزه برای هر کسب و کاری سایت های رقیب بسیاری وجود دارد. پس نباید اجازه بدهید حتی یک کاربر هم به دلیل در دسترس نبودن سایت به سراغ سایت های رقیب شما برود.

  پشتیبانی عالی - یک بخش بسیار مهم در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. توجه به پشتیبانی آن است. مشکلات فراوانی در طول استفاده شما از خدمات آنها پیش خواهد آمد و اگر نتوانند پشتیبانی سریع و کافی به شما بدهند نتیجه برای شما کلافه کننده و جبران ناپذیر خواهد بود.

  قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. حتما یکبار به قسمت پشتیبانی درخواست ارسال کنید و ببینید در چه فاصله زمانی پاسخ شما را ارسال میکنند. همچنین داشتن پشتیبانی تلفنی هم یک مزیت برای سرویس دهنده محسوب میشود.

  انعطاف پذیری :

  شما اکنون در ابتدای راه اندازی کسب و کار آنلاین خود هستید. اما در آینده چه اتفاقی میافتد؟ سایت شما روز به روز پیشرفت میکند و بزرگتر میشود. کاربران شما بسیار زیاد میشوند و چند سوال را حتما باید قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. از فروشنده بپرسید.

  1- آیا پلن فعلی من در آینده قابلیت ارتقا خواهد داشت؟

  2- هزینه ارتقا و جابجایی به پلن بالاتر چقدر است؟

  3-آیا شرکت توان ارائه vps یا سرور اختصاصی برای سایت های بسیار بزرگ را دارد؟

  4- اگر شرکت توان برآورده کردن نیازهای شما را ندارد برای انتقال سایت شما به سرویس دهنده دیگر میتواند به شما کمک کند؟

  بهتر است این سوالها را همان ابتدا در ذهن داشته باشید و به آن توجه کنید که در آینده و بعد از رشد سایت خود دچار مشکل نشوید.

  کیفیت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. :

  یکی دیگر از عوامل موثر در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. توجه به کیفیت آن است. باید توجه کنید که سرویس دهنده شما در کدام کشور قرار دارد و امکانات فنی که در اختیار شما قرار میدهد در چه حدی است. امکاناتی مانند :

  نوع لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. یا لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

  ورژن MySQL

  ورژن Php و ماژول های نصب شده آن

  برخی اسکریپت ها برای اجرا شدن به امکانات خاصی بر روی لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. نیاز دارند که معمولا به صورت پیش فرض فعال نشده اند. برای همین باید بپرسید امکان نصب و فعال سازی امکانات مورد نیاز شما وجود دارد یا خیر؟

  نوع پنل مدیریت

  اکثر سرویس دهنده های معتبر از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. یا Cpanel برای مدیریت امکانات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. استفاده میکنند که در عین سادگی امکانات فراوانی در اختیار کاربران قرار میدهد. نهایتا سرویس دهنده های ارزان قیمت و کم کیفیت از DirectAdmin استفاده میکنند.

  ضمانت بازگشت پول :

  یک سرویس دهنده معتبر و با سابقه برای جلب اطمینان مشتری و اثبات کیفیت سرویس های خود برای مدتی تضمین میکند که اگر کاربر از سرویس خودش به هر دلیلی رضایت نداشته باشد میتواند سرویس خود را کنسل کند و هزینه پرداختی را پس بگیرد.

  امنیت :

  اگر روزی وارد سایت خود شوید و صفحه هک شده سایت خود را ببینید چه حسی خواهید داشت؟ تامین امنیت سرور و دادن دسترسی های مناسب به پوشه ها و فایل ها هم از نکات مثبت یک لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خوب است. همچنین باید فایروال های بروز شده و قدرتمند برای امنیت بیشتر کاربران روی سرور نصب شده باشد تا بتواند جلوی حملات و سو استفاده های احتمالی را بگیرد.

  قیمت :

  هزینه ای که شما برای سرویس خود میپردازید هم یک بخش مهم در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. است. این مسئله کاملا شخصی است و بستگی به این دارد که شما به دنبال کمیت هستید یا کیفیت.

  اگر نمیخواهید هزینه زیادی برای سرویس خود بپردازید پس باید به سراغ لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. های ارزان بروید که معمولا کیفیت مناسبی ندارند. و طبیعتا هاستی که سرویس مناسب و با کیفیت ارائه کند ارزان قیمت نیست و قیمت خودش را دارد. کیفیت را نمیتوان با هزینه کم بدست آورد.

  اگر میخواهید از همان ابتدا به صورت اصولی سایت را راه اندازی کنید زیاد روی هزینه پرداختی برای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. حساس نباشید. در عوض یک سرویس معتبر و با کیفیت دریافت میکنید که آن هزینه پرداختی را پوشش میدهد.

  رعایت نکات بالا به شما کمک میکند بهترین شرکت سرویس دهنده را برای سایت خود انتخاب کنید. بعد از انتخاب سرویس دهنده مورد نظرتان باید تصمیم بگیرید که کدام پلن لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. برای شما مناسب است. البته افرادی هستند که برای شروع به سراغ لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. رایگان میروند.

  بهتر است از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. رایگان استفاده نکنید زیرا مشکلات بسیاری برای شما به همراه خواهد داشت. باید دقت کنید که برای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. علاوه بر لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. به یک لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. مناسب و کاربردی هم نیاز دارید. پیشنهاد میکنیم مقاله لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. را مطالعه بفرمایید.

  برای بررسی و سفارش پنل های با کیفیت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  فراکارانت میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا شما را در انتخاب پنل مناسب یاری کنند. تجربه 17 ساله ارائه خدمات میزبانی به صدها سایت ایرانی ضامن کیفیت سرویس های ما است.

  در پایان اگر احساس می کنید سوالاتی دارید که در مقاله راهنمای  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  مناسب پاسخ آن وجود ندارد می توانید با کارشناسان ما لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.   تا در کوتاه ترین زمان به شما پاسخ دهند.

   

  سایر مقالات مرتبط

   

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

   

   

  جهت آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات فراکارانت مشاهده صفحات زیر توصیه شده است...
   
  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.     لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.         لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.         لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.       لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.         

   

   

   

 3. تعداد سایت های اینترنتی هر روز در حال زیاد شدن است و امروزه تقریبا تمامی افرادی که سرویس یا کالایی برای فروش داشته باشند با راه اندازی و لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. اینترنتی سعی در معرفی خود در فضای مجازی جهت بازاریابی و فروش بیشتر را دارند.

  یک بخش مهم از قبل از شروع پروژه آنلاین خود باید به آن توجه کنید نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. است. وقتی یک کاربر وارد سایت شما می شود اولین چیزی که توجه او را جلب میکند لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. شما است. در واقع رعایت نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و ظاهر سایت مانند ویترین یک فروشگاه است که هرچه زیباتر باشد میتواند مشتریان بیشتری به داخل فروشگاه هدایت کند.

   

  این مقاله نسخه کامل و جامع مقاله ۷ نکته مهم در طراحی سایت می باشد. در صورت نیاز برای داشتن آشنایی و اطلاعات اولیه برای مطالعه این مقاله می توانید در ابتدای امر پیش نیاز این موضوع را مطالعه نمایید…

   

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

   

   

  نکات طراحی سایت

   

  نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

  ۱- بررسی اولیه:

  قبل از اینکه یک پروژه لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. استارت بخورد باید نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. را بررسی کنید که سایت هدف چه موضوعی دارد و مخاطبان آن چه اشخاصی هستند؟

  هر سایتی با توجه به گروه کاربران هدف و نوع محتوا باید نکات  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. مخصوص به خود را داشته باشد. یک سایت شخصی با سایت سازمانی و شرکتی از نظر ساختار بسیار متفاوت است و به عنوان یک طراح باید تمامی این موارد را بررسی کنید. چون اگر با عجله و بدون تحقیق قالب را طراحی کنید و بعد از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. متوجه شوید که آن قالب پاسخگوی سایت مقصد نیست در عمل شکست خورده اید و باید از صفر شروع کنید و این یعنی اتلاف هزینه و زمان…

   

  ۲- رنگ بندی:

  گام بعدی در توجه به نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. رنگ بندی سایت است. سایت های خبری و رسمی معمولا از رنگ های سنگین و تیره استفاده میکنند چون بیشتر محتوا آنها شامل متن است و کاربر هنگام مطالعه اینگونه سایت ها خسته نمیشود.

  اما سایتهای فروشگاهی و خدماتی از رنگ های تند و با کنتراست بالا استفاده میکنند چون هدف این سایت ها جذب مشتری و افزایش فروش است. پس باید در انتخاب نوع رنگ سایت نیز دقت کافی داشته باشید.

  برای هر لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. از ترکیب ۲ تا ۳ رنگ مختلف استفاده کنید. استفاده از رنگ های بیشتر از این باعث شلوغ شدن لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خواهد شد.

  ۳- لوگو:

  تمام سایت های شخصی و تجاری باید از یک لوگو برای معرفی نام و برند خود استفاده کنند. یک لوگو در ذهن کاربر ثبت میشود و هر جا که لوگوی شما منتشر شده باشد بازدید کنندگان را به یاد شما می اندازد. برای رعایت نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. حتما از یک لوگو زیبا در قسمت بالایی سایت استفاده کنید.

   

  ۴ – رنگ متن:

  بهتر است رنگ متن سایت مشکی با پس زمینه سفید باشد. در این صورت کاربر هنگام خواندن متن دچار خستگی چشم نمیشود و میتواند مقالات شما را کاملا مطالعه کند. استفاده از رنگ های تند برای متن سایت باعث میشود لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. .

   همچنین می توانید برای کسب اطلاعات کامل تر مقاله  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  را مطالعه نمایید.

   

  ۵- امنیت کدنویسی:

  در کدنویسی قالب سایت باید دقت کنید تا راهی برای نفوذ هکرها وجود نداشته باشد. اکثر سایت هایی که توسط یک نفر کدنویسی میشوند دارای باگ هستند. پس سعی کنید قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. از دوستان متخصص خود کمک بگیرید و بخواهید کدهای سایت شما از لحاظ آسیب پذیری و نفوذ بررسی کنند.

   

  ۶ – نظم و برنامه ریزی:

  رعایت نکات  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. برای شما یک پروژه است و برای هر پروژه باید برنامه ریزی وجود داشته باشد. از مرحله تحقیق تا تحویل پروژه و بخش های بعدی، باید برای تک تک این کارها برنامه ریزی داشته باشید و طبق آن پیش بروید. با این کار دیگر چیزی هم از قلم نمیافتد و پروژه تا انتها درست پیش میرود.

   

  ۷ – بخش بندی سایت:

  یکی دیگر از نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. برای زیبا تر شدن ظاهر سایت این است که صفحات آن را به بخش های مختلف تقسیم کنید و در هر بخش نوع خاصی از مطالب قرار دهید.

  به عنوان مثال میتوانید از ستون های کناری برای قرار دادن تبلیغات، لینک دوستان، فرم ثبت نام و … استفاده کنید. از بخش بالایی سایت هم برای قرار دادن لوگو و منو های سایت استفاده کنید. این کار باعث افزایش رضایت کاربر از سایت شما میشود.

   

  ۸ – سادگی:

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. که انجام می دهید باید ساده ولی کامل باشد. یک طراحی ساده همیشه زیبا و برای همه قابل فهم است و در عین حال میتواند به بهترین وجه ممکن موضوع را به کاربر منتقل کند.

   

  ۹ – تکنولوژی:

  برای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. تا جایی که میتوانید از جدیدترین تکنولوژی های برنامه نویسی تحت وب مانند: Html 5 ,Jquery ,bootstrap  و این دست فریم ورک ها استفاده کنید که قابلیت های فراوانی در اختیار شما قرار میدهد و امنیت بیشتری هم دارد. برای آشنایی بیشتر به مقاله لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. مراجعه کنید.

   

  ۱۰ – خاص بودن:

  قالب های رایگان فراوانی در بازار وجود دارد که میتوانید از آن ها برای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خود استفاده کنید اما فکر کرده اید چند نفر مثل شما از همان قالب استفاده کرده اند و سایت شما ممکن است از نظر کاربر تکراری باشد. همچنین این قالب های رایگان و قفل شکسته که در اینترنت به وفور یافت میشوند پر از مشکلات ظاهری و فنی هستند.

   

  ۱۱ – تست:

  قبل از اینکه قالب طراحی شده را روی سایت استفاده کنید ابتدا برای مدتی بصورت آفلاین یا روی یک زیردامنه آن را فعال کنید و از دوستان خود بخواهید با سایت کارکنند و معایب آن را پیدا کنند تا بتوانید آنها را رفع کنید. با این کار وقتی قالب بر روی سایت اصلی قرار گرفت دیگر کاربران شما مشکلی با آن نخواهند داشت.

   

  طراحی سایت

   

   

  تجربه کاربری                    User Experience

   

  به جهت افزایش کیفیت مطالعه و دسته بندی موضوعات برای مطالعه بخش تجربه کاربری از نکات اصلی طراحی سایت بر روی لینک زیر کلیک نمایید…

   

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

   

   

  محتوا                  Content

   

  ۲۹- تعداد صفحات:

  در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. نیازی نیست که صدها صفحه برای یک سایت ایجاد کنید بلکه میتوانید در چند صفحه اصلی سرویس ها و کالای خود را معرفی کنید. به این ترتیب مدیریت آن برای شما راحت تر خواهد بود و کاربر هم سریعتر به هدف خود میرسد.

  ۳۰ – صفحه اصلی:

  مهم ترین بخش یک سایت و از دیگر نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. که اگر درست طراحی شود میتواند یک بازدیدکننده عادی را به یک خریدار تبدیل کند صفحه اصلی آن سایت است. پس باید دقت فراوانی در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و صفحه اول داشته باشید.

  ۳۱ – محتوی همه چیز است:

  اگر هدف بلندمدت برای موفقیت در فضای اینترنت دارید باید روی تولید محتوا تمرکز کنید. در میانه میلیونها سایت اینترنتی فقط یک محتوا خوب و کاربردی میتواند در نتایج جست و جو جایگاهی داشته باشد.

  ۳۲ – اسپم:

  از دیگر نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. این است که هرگز افرادی که در خبرنامه سایت شما عضو هستند را با مطالب بی مورد و تبلیغات اسپم نکنید.

  ۳۳ – تصاویر:

  در یک متن طولانی یا توضیح یک موضوع تخصصی انتشار یک تصویر مناسب از نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. است که میتواند به اندازه صدها خط توضیح در انتقال مفاهیم موثر باشد.

  ۳۴ – ویدئو ها:

  برای مطالب آموزش از ویدئو استفاده کنید و این کار تا حد بسیار زیادی نرخ تبدیل کاربران را افزایش میدهد.

  ۳۵ – به روز رسانی:

  یک سایت راکد و بدون فعالیت هیچ کاربری نخواد داشت و جایگاهی در نتایج هم ندارد. پس آپدیت کردن منظم سایت در فواصل زمانی منظم از دیگر نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. است.

  ۳۶ – وبلاگ:

  از نکات طراحی سایت داشتن وبلاگی است که یکی از مهم ترین بخش های سایت است که مقالات شما در آن قرار میگیرد و میتوانید اطلاعات مهم در مورد محصولات را در آن قرار دهید.

   

  ۳۷ – شبکه های اجتماعی:

  بخش بسیار مهمی از ترویج و جذب کاربر به سایت بر عهده شبکه های اجتماعی است که به شما کمک میکند به صورت رایگان خودتان را به میلیونها کاربر از سراسر جهان معرفی کنید.

  البته باید دقت کنید تا لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. را مرتکب نشوید.

   

  ۳۸ – هدفمندی:

  یکی دیگر از نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. هدفمندی سایت است. اگر سایت شما جنبه عمومی ندارد و کالای خاصی ارائه میکنید پس فقط به دنبال جذب کاربران هدف خود باشید تا نتیجه بهتری بگیرید.

   

  ۳۹ – گرامر:

  باید دقت کنید که در متن شما غلط املایی و گرامر وجود نداشته باشد تا کاربر دچار چند فهمی و اشتباه نشود.

  ۴۰ – برتر بودن:

  در دنیای پر رقابت سایت های اینترنتی فقط به بهترین بودن و رتبه اول نتایج گوگل فکر کنید.

   

  ۴۱ – صفحات فرود:

  از دیگر نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. این است که برای فروش کالاهای خود صفحات فرود Landing page طراحی کنید و به طور خلاصه امتیازات مثبت محصول خود را در آن منتشر کنید.

  ۴۲ – سئو :

  یک بخش بسیار مهم در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. قابلیت سئو بودن آن قالب است. یعنی قالب برای موتورهای جستجو از نظر کدنویسی بهینه باشد تا بتواند رتبه خوبی کسب کند.

   

  ۴۳ – رتبه بندی:

  سایت شما باید در نتایج جست و جو رتبه خوبی داشته باشد که بتوانید فروش بیشتری داشته باشید. همه در حال تلاش هستند تا به صفحه اول نتایج گوگل دست پیدا کنند.

  در رتبه بندی گوگل این صفحات سایت شما هستند که به شما رتبه میدهند نه خود سایت.

   

  محتوا در طراحی سایت

   

  توسعه                      Development

   

  ۴۴ – سیستم مدیریت محتوا:

  به جای ساعت ها برنامه نویسی و لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. از صفر میتوانید از صدها سیستم مدیریت محتوا موجود در اینترنت نظیر : وردپرس، جوملا و … استفاده کنید.

   

  ۴۵ – امنیت کاربران:

  وقتی شما قصد فروش کالایی به کاربران دارید پس تامین امنیت روند خرید و فعالیت کاربران در سایت یکی دیگر از نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. است که بر عهده شماست.

   

  ۴۶ – پاداش:

  از دیگر نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. در نظرگیری پاداش برای کاربران است. اگر فرم ثبت نامی در سایت دارید در مقابل این ثبت نام و اعتماد کاربران برای آنها پاداشی در نظر بگیرید. مانند یک کتاب الکترونیکی یا یک کد تخفیف…

  ۴۷ – مطالعه:

  سعی کنید همیشه در موضوع سایت خود آگاه باشید و با مطالعه و تحقوق از آخرین اخبار مطلع شوید.

   

  ۴۸ – انتقال تجربیات:

  در محتوا سایت خود از تجربیات گذشته خود بنویسید و کاربران را از آنچه به سختی یاد گرفته اید مطلع سازید.

   

  ۴۹ – برون سپاری:

  از دیگر نکات طراحی سایت داشتن تخصص و زمان کافی است. اگر تخصص و زمان کافی در اختیار شما نیست میتوانید از طریق برون سپاری آن پروژه را به یک شخص متخصص بسپارید.

   

  ۵۰ – رعایت اصول:

  رعایت اصول برنامه نویسی و بخش بندی های سایت یک بخش مهم از نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. است.

   

  ۵۱ – سرعت سایت:

  از دیگر نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. سرعت خوب یک سایت است. میتوانید با لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و همچنین استفاده از یک لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. تا حد زیادی سرعت سایت را افزایش دهید.

   

  ۵۲ – تصاویر مرتبط:

  استفاده از تصاویر مرتبط با موضوع سایت از نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. است. سعی کنید از عکس های مرتبط با موضوع استفاده کنید.

   

  ۵۳ – متن بیش از حد:

  اگر مقالات سایت شما طولانی هستند سعی کنید آنها را به چند بخش تقسیم کنید و با پراگراف بندی و استفاده از تگ های H1 . H2 مطالب مهم را مشخص کنید.

   

  ۵۴ – کدهای اضافی:

  از دیگر نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. کدهای زیباسازی که در آن استفاده میشود. مانند: خوش آمدگویی هنگام ورود کاربر، پرسیدن سن و تاریخ تولد، خداحافظی هنگام خروج کاربر و ….. اینگونه کدها دیگر منسوخ شده اند و بهتر است از سایت حذف شوند.

  ۵۵ –  فوتر سایت:

  بخش انتهایی سایت که به آن فوتر گفته میشود محل خوبی برای قرار دادن لینک دوستان و همچنین لینک بخشهای اصلی سایت است که از نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. است که باید به آن پرداخت.

   

  توسعه در طراحی سایت

   

  آینده سایت                     Future

   

  ۵۶ – رفع مشکلات:

  از کاربرهای سایت بخواهید که اگر مشکلی در سایت وجود دارد حتما به شما خبر بدهند و هرچه سریعتر آن مشکل را رفع کنید.

   

  ۵۷ – آنالیز رقبا :

  از نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. که می توان به آن اشاره کرد سایت رقباست. سایت های همکار خود را بررسی کنید و از نقاط قوت آنها برای بهبود سایت خود استفاده کنید.

   

  ۵۸ – راهنما باشید:

  در دنیای اینترنت امروز فقط سایت هایی موفق هستند که با دادن اطلاعات جامع و کاربردی به کاربران بتوانند رتبه خوبی در نتایج گوگل داشته باشند.

   

  ۵۹ – فعال باشید:

  از نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. که باید همیشه به آن توجه کرد فعال بودن است. مهم نیست چقدر از سایت های رقیب عقب هستید با سعی و تلاش میتوانید در زمان کوتاهی جایگاه خود را پیدا کنید.

   

  ۶۰ – همگام سازی :

  از دیگر نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. که باید به آن دقت کنید این است که سایت شما قابلیت گسترش داشته باشد و بتواند با تکنولوژی های آینده تطبیق پذیری پیدا کند.

   آینده طراحی سایت

   

  نبایدها در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

   

  ۶۱ – فلش:

  استفاده از فلش از نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و زیباسازی آن بسیار موثر است اما نباید در این کار زیاده روی کرد چون باعث کند شدن سایت و سنگینی صفحات میشود.

  ۶۲ – پاپ آپ:

  هیچکس علاقه ای به این پنجره های مزاحم ندارد. از نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. است که از پاپ آپ در هیچ جای سایت استفاده نکنید.

  ۶۳ – پخش اتوماتیک:

  اگر در سایت خود از فیلم و صدا استفاده میکنید حتما برای آن دکمه پخش و توقف قرار دهید و قابلیت پخش اتوماتیک را از روی آن حذف کنید.

  ۶۴ – تبلیغات:

  همه سایت ها برای ادامه دادن و کسب درآمد از تبلیغات در سایت استفاده میکنند. از دیگر نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. حفظ تعادل است. با تبلیغ بیش از حد باعث آزاد کاربران نشوید.

  ۶۵ – اسلاید شو:

  یک بخش دیگر از نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ایجاد اسلاید شو است. با کمک اسلاید شو میتوانید مطالب مهم و اصلی سایت را به کاربران نمایش دهید. اما دقت کنید که این اسلاید شو ها در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. زمانبندی مناسبی داشته باشد که برای کاربر قابل دیدن باشد و کاربر بتواند در صورت نیاز روی آن کلیک کند.

  ۶۶ – تکنولوژی های منسوخ:

  اگر مدتهاست از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. شما گذشته و سایت شما قدیمی شده بهتر است به فکر لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و یک قالب نو باشید و از تکنولوژی های جدید برنامه نویسی تحت وب در آن استفاده کنید.

  ۶۷ – تصاویر متحرک:

  استفاده از تصاویر متحرک یا Gif سالها پیش در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. مرسوم بود. اما دیگر جایگاهی ندارد و خوب نیست که زیاد از این تصاویر در سایت استفاده کنید.

  ۶۸ – حروف بزرگ:

  از دیگر نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. این استکه در نوشتن محتوا سایت نیازی نیست تمام کلمات را با حروف بزرگ بنویسید. چون کاربری که این متن را میخواند احساس میکند شما در حال فریاد زدن هستید که اصلا خوشایند نیست .

  ۶۹ – زیرخط:

  استفاده از زیرخط هم باید به اندازه لازم باشد. کلمات مهم و لینک ها را زیرخط دار کنید. نیازی نیست کل متن به صورت زیرخط دار باشد چون باعث اذیت شدن کاربر و ناخوانایی متن میشود.

   

  نبایدها در طراحی سایت

   

  برای راحتی مطالعه و در دسترس بودن، این نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. بصورت اینفوگرافیک تقدیم حضور شما میشود. برای مشاهده اینفوگرافیک کامل مقاله نکات طراحی سایت بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

   

                                                                                                    لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

   

   

   

   

  مطالبی که در این مقاله مطالعه کردید مهمترین نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. است که باید رعایت کنید و کمک میکند یک سایت بی نقص و برنامه ریزی شده داشته باشید که در زمان کوتاهی به موفقیت میرسد. چنانچه نیاز به خدمات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  دارید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با همکاران ما لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

   

   

  سایر مقالات مرتبط

   

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

   

   

  جهت آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات فراکارانت مشاهده ی صفحات زیر توصیه شده است…

   

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.        لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.       لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.          لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

   

 4.  دسته بندی :
  خرید هاست
  راهنمایی آشنایی با مراحل انتخاب هاست و میزبانی وب

  هدف از ارائه ی مقاله ی نکات مهم قبل از خرید هاست چه بوده است؟

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. فراکارانت در انتشار این مقاله اهداف زیر را مد نظر دارد…

   

  هدف اول: آشنایی عمومی متقاضیان خرید هاست با فرآیند، نکات، مراحل و اشتباهات در خرید هاست…

  عموما افرادی که به هاست نیاز دارند یا خود اینکار را انجام می دهند و یا به دلیل وجود نیازهایی حتی آن را به افرادی که در اطراف خود آشناتر می دانند، می سپارند. هرچند وجود اصلاحات حتی ممکن است این نگرانی را دامن بزند که موضوع تخصصی است. اما در این مقاله سعی داریم به دلایلی که اهمیت دارد، خرید هاست را خودتان انجام دهید.

   

  هدف دوم: ترویج الگویی برای ارائه دهندگان خدمات هاست برای ارائه ی صحیح و شفاف تر خدمات

  متاسفانه تعداد کمی از شرکت های ارائه ی خدمات هاست به طور تخصصی و جدی به این صنعت می نگرند. بسیاری به دنبال فروش بیشتر با اعلام قیمت های بسیار کمتر از حتی هزینه ی تمام شده هستند. بسیاری نیز به آن چه در تبلیغ خود نامحدود اعلام می کنند تنها به عنوان ابزاری برای جذب مشتری نگاه می کنند.

  اگرچه هزینه های بسیاری مانند فضای دیتاسنتر استاندارد، نیروی فنی متخصص، پشتیبانی فنی، لایسنس ها، امنیت و مواردی دیگر به نظر فراموش شده اند.

  شرکت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. فراکارانت قصد دارد به عنوان یکی از اولین بنیانگذاران این صنعت در ایران که از سال ۱۳۷۷ در ترویج فرهنگ صحیح مصرف از هیچ روش و هزینه ای فروگذار نکرده است، مسیر ارائه ی خدمات تخصصی تر همراه با حفظ منافع بلند مدت شرکت ها که همان حرکت در مسیرتان است، به بهبود عمومی سطح خدمات کمک نماید.

   

  خرید هاست

   

   شرکت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. فراکارانت مطالعه ی این مقاله را به چه کسانی پیشنهاد می کند:

  • مالکین و دارندگان وب سایت و خدمات آنلاین که نیاز به خرید هاست دارند
  • طراحان سایت و شرکت های لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • شرکت های ارائه ی خدمات هاست و میزبانی وب
  • مشاورین و مدیران IT شرکت ها و سازمان ها

  پیش نیاز مطالعه ی مقاله ی نکات مهم قبل از خرید هاست چیست؟

  این مقاله به عنوان یک مقدمه ی عمومی برای مخاطب تدوین شده و نیاز به پیش نیازی ندارد. اتفاقا می تواند نقطه ی شروع مناسبی برای مطالعه ی سایر مقالات شرکت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. فراکارانت در حوزه ی هاست و میزبانی وب باشد.

  روش پیشنهادی شرکت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. فراکارانت برای مطالعه ی مقاله ی نکات مهم خرید هاست چیست؟

  • شناسایی فضای مورد نیاز برای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • پهنای باند مورد نیاز برای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • تعداد دامنه و زیر دامنه
  • تعداد ایمیل دریافتی پس از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • منابع RAM و CPU مورد نیاز پس از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • تعداد کاربر همزمان
  • کشور استقرار هاست
  • بانک اطلاعاتی استفاده شده در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • پشتیبانی از ماژول ها، اسکریپت ها و فریم ورک های مختلف و محدودیت های آن
  • خدمات پشتیبانی پس از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • SSH یا RDP
  • ایجاد فایل htaccess
  • قابلیت cornjob
  • پشتیبانی از زبان های برنامه نویسی استفاده شده برای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • آپتایم بودن
  • آپدیت بودن
  • نوع سیستم عامل
  • بک آپ گیری از سایت پس از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

  تعداد کاربر همزمان روی سایت

  نکته ایست که در بیشتر مواقع نه عموم سرویس دهندگان هاست به آن اشاره می کنند و نه چندان سوالی است که نزد دارندگان وب سایت ها رواج داشته باشد، اما از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

  اینکه بینندگان وب سایت شما در هر لحظه حداکثر می توانند چند کاربر باشند نسبت بسیار مستقیمی با امکان میزان رشد سایت شما دارد.

  به طور مثال اگر کابر همزمان سایت شما ۱۰ نفر در هر لحظه باشد، اگر به دلیل رشد بازدید، تبلیغ یا حراجی در یک لحظه سایت شما بیشتر از این مقدار بازدید داشته باشد، نفر ۱۱ به بعد سایت شما را نخواهند دید.

  توجه به این موضوع و سوال و پرسش آن می تواند تا حد زیادی تکلیف فروشنده سرویس هاست را برای نوع خدمت مورد نیاز شما مشخص کند و شما می توانید سرویسی را انتخاب کنید که از نظر فنی نیاز شما را تامین می کند.

  البته منابع زیادی تنها هزینه ی شما را افزایش می دهد، پس بهتر این است که پس از تکامل مراحل لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. همزمان با رشد کاربر، شما هم منابع را افزایش دهید.

   

  تعداد کاربر همزمان روی سایت

   

  کنترل پانل هاست

  کنترل پانل هاست برای مدیریت بهتر و راحت تر سرویس های هاست طراحی شده اند. امروزه کنترل پانل های متعدد دارای لایسنس و رایگان در سرویس دهندگان مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

  انتخاب کنترل پانل قوی تر برای شرکت ارائه کننده ی خدمات هزینه های زیادی به ازاء هر سرور در بر خواهد داشت. به همین دلیل بسیاری از سرویس دهندگان هاست ارزان به سمت استفاده از کنترل پانل های حرفه ای مانند پلسک نمی روند. تا بتوانند سرویس هاست خود را ارزان تر بفروشند.

  ولی در عمل شما امکان استفاده ی محدودتری داشته و از بسیاری قابلیت های خدمات میزبانی وب محروم می شوید.

  کشور استقرار سرور هاست

  انتخاب کشور استقرار سرور هاست به موارد زیر مربوط است:

  1. مقایسه ی میزان آپ تایم دیتاسنتر ها در نقاط مختلف (کیفیت اینترنت دیتاسنتر)
  2. کمترین فاصله بین عموم کاربران با محل استقرار سرور
  3. اهمیت دسترسی فیزیکی به سرور و دیتاسنتر
  4. امکان پذیری نصب و راه اندازی SSL (در ایران این سرویس بسیار محدود قابل انجام است)
  5. میزان اعتبار دیتاسنتر نزد سایر سرویس دهندگان ایمیل در سطح جهانی

  عموما شما باید بعد از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. با در نظرگیری موارد فوق تصمیم بگیرید. گرچه یک راه حل استفاده از سرویس های cdn، در کنار تامین هاست با کشور مناسب است.

   

  کشور استقرار سرور هاست

   

  منابع مجاز سرویس RAM و CPU

  هرچند در پارامترهای خرید هاست عموما تنها به گزینه ی حجم هاست اشاره شده است و مناسفانه تاکید برآن به یک اشتباه مصطلح تبدیل شده، با این حال باید بدانیم مهمتر از حجم میزانی است که سهم سرویس شما از RAM و CPU سرور خواهد داشت.

  در نظر بگیرید که پس از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. وب سایت شما برای عملکرد صحیح خود و همینطور بانک اطلاعاتی در پاسخ به نیاز کاربران به میزان کافی منابع RAM و CPU نیاز دارد.

  عموم سرویس دهندگان هاست ارزان، با تعریف تعداد زیادی کاربر بر روی هر سرور، عملا سهم قابل دستیابی سایت یا اپلیکیشن شما را ناچیز می نمایند. هرچند ممکن است در تعریف به شما دسترسی نامحدود داده باشد.

  زمانی که در یک سرور ۷۰۰ وب سایت تقریبا مشابه تعریف شده اند و عملا ۳۰% تا ۴۰% منابع سرور هم توسط سیستم عامل و ابزارهای پایه اشغال می گردد. شما حداکثر به یکدهم درصد از منابع سرور دسترسی دارید.

  این سرویس دهندگان با ارائه ی سرویس با قیمت کمتر (مثلا نصف)، پنج برابر سرویس دهنده ای که ۷۰ سرویس را بر روی سرور خود تعریف کرده اند سود می برند. در صورتی که آن که زیان می بیند وب سایت شما خواهد بود.

  منابع RAM و CPU مانند اکسیژن و آب برای حیات و رشد وب سایت پس از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. لازم هستند.

  نکات مهم قبل از خرید هاست

   

  نکات مهم قبل از خرید هاست

   

   

  نکات بسیار زیادی در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. وجود دارد که قبل از راه اندازی و لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. باید به آن توجه کنید. قبل از خرید هاست باید بدانید چه مشخصات فنی نیاز دارید و چگونه یک شرکت میزبانی وب میتواند آنها را برای شما برآورده کند. امکاناتی از قبیل میزان فضا و پهنای باند، نوع سیستم عامل هاست، تعداد دامنه و بانک اطلاعاتی و… برخی از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. هستند. شما باید بتوانید از ابتدا کار لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. سرویس مورد نیاز خود را به صورت درست انتخاب کنید تا مجبور نشوید پس از زمان کوتاهی هزینه های اضافی بابت خرید پلن های بالاتر بپردازید .

  خرید هاست

  ۱- فضای مورد نیاز :

  اگر هدف شما راه اندازی و لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ساده به منظور تمرین و یادگیری است میتوانید از فضای کوچک شروع کنید، که این مقدار فضا برای اینکه بتوانید چند فایل ساده و کم حجم و کم هزینه داشته باشید و برای تمرین پروژه های برنامه نویسی و تست کردن اسکریپت های مختلف کافی است .

  به طور کلی توصیه می شود جمع مورد نیاز فایل ها، اسکریپت ها از ۲۰% فضای هاست بیشتر نباشد. ۳۰% برای فضای ایمیل ها و ۵۰% برای فضای Back up ها رزرو باشد.

  اگر قصد راه اندازی و لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خدماتی و اطلاع رسانی را دارید، حداقل از پلان های شرکتی شروع کنید. چون بخشی از این فضا بابت نصب اسکریپت مورد نظرتان در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. اشغال میشود و مابقی آن بابت نگه داری از تصاویر و فیلم و به طور کلی فایل ها و مطالب و مولتی مدیای سایت استفاده خواهد شد.

   بخش مناسبی برای فضای آدرس های ایمیل خود به هنگام لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. پیش بینی کنید و به مرور زمان و با پیشرفت سایت تان ممکن است لازم باشد تا چند گیگابایت هم فضا بخرید. طبیعی است هرچه مطالب بیشتری داشته باشید و سایت شما گسترده تر باشد به فضای بیشتری برای نگه داری فایل های لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خود نیاز دارید.

  برخی از شرکت های میزبانی وب به شما وعده ی فضای نامحدود میدهند. اما باید بدانید که در عمل این کار ممکن نیست. این فقط یک جمله تبلیغاتی است زیرا تمامی سرورها اطلاعات شما را بر روی هارد دیسک خود نگهداری میکنند و تمامی هارد دیسک ها هم فضای مشخصی دارند که آن فضا بین کاربران تقسیم شده است. پس چیزی به نام نامحدود وجود ندارد.

  عملا این موضوع با خرید هاردهای کم سرعت تر و ارزانتر و سرور های قدیمی تر با ارئه ی حجم بیشتر انجام می گردد.

  برای امتحان شما میتوانید بر روی یکی از همین سرویس های نامحدود فایلهای سنگین قرار دهید و پس از مدتی خواهید دید که شرکت میزبانی با شما تماس میگیرد و از شما درخواست میکند پلن هاست خود را ارتقا دهید یا سرویس خود را به سرویس دهنده ی دیگری منتقل کنید!

   

  فضای مورد نیاز

   

  ۲- ترافیک ماهانه و پهنای باند :

  نکته بعدی قبل از خرید هاست تصمیم گرفتن در مورد مقدار پهنای باند لازم برای سایت تان پس از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. است. همانطور که در استفاده از اینترنت خانگی محدودیت دارید و در ماه تا اندازه ای میتوانید از آن استفاده کنید و برای استفاده بیشتر باید گیگ بخرید در مورد هاست هم این موضوع وجود دارد. شرکت های میزبانی برای هر پلن مقدار خاصی ترافیک به صورت ماهیانه در نظر میگیرند که اگر شما قبل از پایان ماه بیشتر از آن مقدار استفاده کنید سرویس شما معلق میشود تا بابت خرید گیگ اضافی هزینه پرداخت کنید.

  تصور کنید حجم وب سایت شما پس از انجام شدن لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ۱ گیگا بایت است. پس بابت هر کاربری که از سایت شما به طور کامل بازدید میکند شما به ۱ گیگا بایت ترافیک نیاز دارید و اگر پهنای باند ماهیانه شما ۱۰۰ گیگ باشد (معادل ۱۰۲۴ مگابایت) شما میتوانید در ماه حدود ۱۰۰ بازدید کننده کامل یا ۱۰۰۰ بازدید کننده که ۱۰% سایت شما را دیده است، داشته باشید. همچنین اگر یک فایل ۱۰۰ مگابایتی در سایت خود قرار داده اید تا کاربران بتوانند دانلود کنند، بابت هر دانلود کاربر به همین مقدار از ترافیک مجاز شما استفاده میشود.

  برای حداقل استفاده از ترافیک ماهیانه یا هزینه ی آن میتوانید از روشهای زیر استفاده کنید:

  • نکات لازم در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. را به منظور کاهش حجم سایت و افزایش سرعت آن رعایت کنید.
  • فایل های حجیم و قابل دانلود را به هنگام لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. بر روی سرویس های آپلود فایل و سرویسهای خارج از هاست خودتان قرار دهید.
  • از پلان ها با ترافیک بالا یا خدمات vps , vds و سرور اختصاصی برای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خود استفاده کنید.

  شرکت هایی هستند که وعده پهنای باند و ترافیک نامحدود به شما میدهند که این یک شعار تبلیغاتی است و امیدوار هستند که میزان مصرف شما کمتر از متوسط باشد و اگر حجم مصرفی شما بالاتر از میزان پیش بینی باشد نسبت به لغو قرارداد عمل می کنند.

  این کار متاسفانه حرفه ای نیست ولی ابزاری برای جذب کاریر شده است.

   

  ۳ – تعداد دامنه و زیر دامنه :

  ممکن است در آینده پس از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. نیاز داشته باشید تا دامنه های دیگری برای سایت خود بخرید و آن را به صفحه اصلی سایت یا زیر گروه های آن متصل کنید. برای مثال در کنار سایت اصلی خود بخواهید قسمت چت روم یا فروشگاه و …. راه اندازی کنید و برای این بخش ها دامنه جداگانه ای بخرید که کاربران با تایپ آن مستقیما وارد بخش مورد نظر بشوند .

  همچنین زیردامنه هم میتواند در این مورد به شما کمک کند. اگر سایت شما در آدرس site.com قرار دارد شما میتوانید با ساختن زیر دامنه قسمت فروشگاه خود را در shop.site.com یا قسمت پشتیبانی را در support.site.com راه اندازی کنید. با این کار شما در عمل یک لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. مستقل دیگری انجام داده اید که نیازی به سایت اصلی شما ندارد و حتی میتواند محتوی متفاوتی هم داشته باشد.

  قبل از خرید هاست باید دقت کنید که سرویس دهنده قابلیت اضافه کردن چه تعداد دامنه و زیر دامنه را به شما میدهد. گرچه عموم لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. های متوسط نیاز چندانی به این موضوع ندارند و تنها سایت ها ی بسیار بزرگ هستند که این موضوع را به طور جدی باید در نظر بگیرند.

   

  ۴ – تعداد ایمیل و مشخصات آن :

  معمولا در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. های خدماتی و شرکتی و سازمان ها از ایمیل خود سایت برای مکاتبات اینترنتی استفاده میکنند و استفاده از ایمیل شخصی برای آنها زیاد مرسوم و پسندیده نیست. پس اگر از این دسته افراد هستید و میخواهید برای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خودتان یک ایمیل با نام و برند خود داشته باشید باید قبل از خرید هاست دقت کنید که شرکت سرویس دهنده چه تعداد ایمیل در اختیار شما قرار میدهد و آیا این ایمیلها قابلیت PoP3 یا IMAP دارند یا خیر .

  این دو قابلیت به شما کمک میکند از طریق نرم افزارهای بررسی ایمیل مانند لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. یا لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. بتوانید بدون وارد شدن به سایت و از طریق همین نرم افزارها ایمیل های خود را بررسی کنید یا ایمیل ارسال کنید.

  قابلیت امنیتی ایمیل ها و این که این ایمیل ها به آدرس مخاطب ارسال شوند و در هنگام دریافت در پوشه ی spam نروند از نکات بسیار مهم تهیه ی سرویس هاست است.

  یک سرویس دهنده ی حرفه ای باید با تامین لایسنس های معتبر، راه اندازی فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری مدیریت شبکه و مانیتور وضعیت ip های این سرویس را به درستی ارائه کند.

   

  تعداد ایمیل و مشخصات آن

   

  ۵- بانک اطلاعاتی :

  تقریبا تمام لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. های امروزی نیاز به بانک اطلاتی دارند. چون استفاده از سیستم های مدیریت محتوا، فروشگاه های آنلاین و سایر نرم افزارها در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ها فراگیر شده است.

  بانک اطلاعاتی محلی است که تمامی اطلاعات کاربران سایت و مطالب شما در آن ذخیره می شود.

  هرچه سایت شما کاربران ثبت نام کرده و همچنین مطالب و عملکرد و فرآیند بیشتری داشته باشد به همان مقدار حجم بانک اطلاعاتی آن بیشتر میشود. بسیاری از شرکت های ارائه کنند هاست رایگان به شما اجازه استفاده از مقدار مشخصی از فضا برای بانک اطلاعاتی را میدهند. ولی در سرویس های غیر رایگان این محدودیت با توجه به نوع پلن تغییر میکند و در پلن های بالاتر که مناسب لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. های حجیم و پر بازدید است، حجم مناسبی هم برای ساخت بانک اطلاعاتی به هنگام لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. وجود دارد.

  این محدودیت به دلیل نیاز این سرویس ها به منابع بسیار بیشتری از RAM و CPU سرور می باشد که یک سرویس دهنده حرفه ای خدمات هاست که خود را موظف به ارائه ی خدمات با کیفیت بالا می داند، می بایست آن را در نظر داشته باشد.

   

  بانک اطلاعاتی

   

  ۶ – پشتیبانی از ماژول ها، اسکریپت ها و فریم ورک ها مختلف :

  بعضی از اسکریپت ها در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. برای اینکه به درستی کار کنند نیاز دارند که ماژول خاصی بر روی سرور فعال باشد که در غیر این صورت اسکریپت شما پیغام خطا میدهد و به درستی کار نمیکند. به عنوان مثال اسکریپت هایی که برای امنیت بیشتر و جلوگیری از کپی برداری با Zend Optimizer بصورت کد شده و استفاده در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. در آمده اند برای اجرا باید ماژول Zend بر روی هاست شما فعال باشد.

  پس اگر قصد راه اندازی و اجرای اسکریپت خاصی برای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. دارید حتما قبل از خرید هاست این مسئله را با قسمت پشتیبانی در میان بگذارید.

  پشتیبانی از ماژول ها، اسکریپت ها و فریم ورک ها مختلف

  ۷ – پشتیبانی :

  یکی دیگر از نکات بسیار مهم قبل از خرید هاست توجه کردن به نوع و کیفیت پشتیبانی شرکت سرویس دهنده است. باید بررسی کنید که در چه بازه زمانی پاسخ سوالات شما از طریق تیکت داده میشود و آیا شرکت، پشتیبانی تلفنی هم دارد؟ آیا پشتیبان چت آنلاین دارد؟ و اینکه سطح دانش نیروی پشتیبان پاسخگو در چه حدی است؟

  برخی از شرکت ها از نیروی های تازه کار و با سطح اطلاعات کم برای کاهش هزینه های پشتیبانی استفاده می کنند. هر چند این کار حرفه ای نیست اما رواج دارد و شما باید حتما این موضوع را مورد بررسی قرار دهید.

  گاهی اوقات درست در زمان اوج ترافیک سایت ناگهان مشکلی پیش می آید و سایت شما غیر فعال میشود در آن زمان شما باید بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن سایت خود را فعال کنید و به حالت اول برگردانید. زیرا در غیر این صورت خسارت شدیدی به سایت شما وارد میشود و چون شما به تمامی منابع سرور دسترسی ندارید پس وظیفه تیم پشتیبانی شرکت سرویس دهنده است که در کوتاه ترین زمان ممکن از طریق تیکت، تلفنی یا چت آنلاین به مشکل شما رسیدگی کند.

  یک پشتیبانی خوب و سریع و دقیق به دلیل افزایش بهای تمام شده سرویس، ارزش مقداری پرداخت هزینه بالاتر را دارد چون در وقت نیاز واقعا برای شما مشکل گشا خواهد بود.

   

  پشتیبانی

   

  ۸ – SSH یا Remote desktop

  در سرور های اختصاصی یا وی پی اس برای انجام عملیات مدیریتی و نصب و حذف برنامه ها از روی سرور به دسترسی خاصی نیاز دارید که در هاست لینوکس از طریق SSH و در هاست ویندوز از طریق Remote Desktop انجام میشود. سرویس دهنده شما باید این دسترسی ها را به شما بدهد. پس قبل از خرید باید از سرویس دهنده خود بپرسید آیا این امکانات را در اختیار شما قرار میدهد یا خیر

  این موضوع در خرید سرویس های VPS و VDS اهمیت ویژه ای دارد.

  ۹ – ایجاد فایل .htaccess

  برخی از اسکریپت های کاربردی در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. برای عملکرد درست نیاز دارند که فایلی به نام .htaccess بر روی هاست ایجاد کنند. این فایل به شما در محافظت از پوشه ها با پسورد، ریدایرکت صفحات سایت، قابلیت Re-write آدرس صفحات (که در سئو بسیار مهم است)، ایجاد دسترسی های خاص برای فایل ها و پوشه ها و بسیاری از موارد دیگر کاربرد دارد. پس شما باید بتوانید این فایل را بر روی هاست خود ایجاد کنید و سرویس دهنده باید این امکان را در اختیار شما قرار دهد.

  ۱۰ – قابلیت Cron Jobs :

  کرون جاب یکی دیگر از قابلیت های اصلی هاست است. با کمک این سرویس شما میتوانید هاست خود را طوری برنامه ریزی کنید تا در ساعت خاصی یک عملیات از پیش تعیین شده را برای شما انجام دهد.

  برای مثال یک اسکریپت فروشگاه ساز نیاز دارد تا هر شب راس ساعت ۱۲ تمامی پروسه فروش و خدمات مالی آن روز را صفر کند و روز بعدی را شروع کند که این پروسه از طریق کرون جاب انجام میشود. این فقط یک نمونه از قابلیت های کرون جاب است و این قابلیت میتواند در اتوماتیک کردن بسیاری از پروسه ها بر روی هاست کاربرد داشته باشد.

  ۱۱ – پشتیبانی از زبان ها :

  تمامی ط لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ها و اپلیکیشن ها با یک زبان تحت وب برنامه نویسی شده اند. مانند : Php , Asp , Asp .net , java , Javascript , phyton و سایر زبانهای برنامه نویسی رایج تحت وب که هاست شما باید قابلیت اجرای آنها را داشته باشد. برای اجرای این برنامه ها که در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. استفاده شده اند باید ماژول های مخصوص و متناسب با ویرایش زبان برنامه ی شما بر روی هاست شما نصب و تنظیم باشد.

   

  پشتیبانی از زبان ها

  ۱۲ – بک آپ :

  یک امتیاز قابل توجه دیگر قبل از خرید هاست که باید به آن توجه کرد بک آپ گیری منظم توسط خود سرویس دهنده است. به عنوان مسئول لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. باید خودتان در بازه های زمانی مختلف از مطالب و فایل های خود فایل پشتیبان یا Backup داشته باشید تا بتوانید اگر مشکلی برای سایت پیش آمد بلافاصله از آن پشتیبان استفاده کنید و سایت خود را به حالت اول برگردانید. اکثر سرویس دهندگان با کیفیت به صورت منظم از تمامی سرور ها و فایلهای آن بک آپ گیری روزانه، هفتگی یا ماهیانه دارند. اگر تصادفا شما فراموش کنید که از سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید میتوانید با سرویس دهنده ی هاست تماس بگیرید و از آنها بخواهید از بک آپ استفاده کنند و یا سایت شما را اصلاح کنند.

  هر چند این مزیت مازاد بر سرویس است اما برای حضور مطمئن در فضای آنلاین یک نیاز واقعی است.

   

  بک آپ

   

  ۱۳ -نوع سیستم عامل Operating System :

  قبلا خواندید که زبانهای مختلفی برای برنامه نویسی تحت وب و لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. وجود دارد و هر کدام از این برنامه ها برای اجرا شدن نیاز به سیستم عامل مناسب خود را دارند. میزبانی وب ویندوز برای اجرا اسکریپت Asp و .Net مناسب است و میزبانی وب لینوکس برای اجرای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و اسکریپت های نوشته شده با زبان Php بهترین گزینه هستند. هر نوع اسکریپت برای اجرا روی نوع خاصی از سیستم عامل بهینه شده و بهترین سازگاری را با آن دارد.

   

  ۱۴ – آپدیت بودن :

  یک سرویس دهنده خوب و با کیفیت باید مرتبا سرور های خود را هم از نظر نرم افزاری و هم از نظر سخت افزاری به روز رسانی کند. زیرا سیستم های قدیمی امکانات کمتری در اختیار کاربر قرار میدهند و از طرفی مشکلات امنیتی فراوانی در آنها وجود دارد که باعث آسیب پذیری و قابل نفوذ شدن سرورها میشود.

  وقتی یک نرم افزار آپدیت میشود علاوه بر اضافه شدن امکانات جدیدتر به آن، از نظر مشکلات امنیتی هم ارتقا پیدا میکند و ایرادات موجود در آن رفع میشود. پس هنگام خرید هاست باید از نظر بروز بودن سرویس دهنده مطمئن باشید.

  این موضوع برای سرویس دهنده هزینه زاست چرا که سرویس های با لایسنس فعال امکان به روز شدن صحیح را در بر خواهند داشت.

   

  ۱۵ – آپتایم Uptime :

  یک لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. اینترنتی باید همیشه در دسترس باشد. چون ۲۴ ساعت روز و ۷ روز هفته و ۳۶۵ روز سال سایت شما در حال بازدید است. پس باید از قابلیت آپتایم هاست خود مطمئن باشید.

  آپتایم یعنی مدت زمانی که هاست میتواند بدون قطعی و وقفه کار کند که به صورت درصد بیان میشود و هرچه به ۱۰۰% نزدیک تر باشد طبیعی است که کیفیت آن سرویس بهتر و بالاتر است.

  تصور کنید شما یک تخفیف برای فروش ویژه به مدت ۲ ساعت در سایت خود قرار داده اید و از طریق ایمیل و پیامک و روشهای دیگر به کاربرانتان اطلاع رسانی کرده اید که در این فروش ویژه شرکت کنند و درست در شروع این زمان سایت شما قطع میشود. خوب این موضوع برای شما یک کابوس خواهد شد. چندین کاربر و مشتری با مراجعه به سایت شما با پیغام خطا مواجه میشوند و از سایت شما خارج میشوند.

  نه مدیران سایت ها دوست دارند که سایتشان حتی برای ۱ دقیقه از دسترس خارج باشد و نه کاربران دوست دارند که سایت محبوبشان قطع شود. پس دقت کردن روی میزان آپتایم سرویس دهنده بسیار مهم است.

  ۱۶ – امنیت Security :

  برقراری امنیت هاست از وظایف اصلی یک میزبان وب است. که البته کار آسانی نیست و نیاز به تخصص دارد. چون باید حتما شخصی که دوره های تخصصی امنیت شبکه را گذرانده مسئولیت تامین امنیت هاست را به عهده بگیرد.

  استفاده از آخرین نسخه از سیتم عامل ها و نرم افزارهای موجود و هم چنین استفاده از فایروال های سخت افزاری میتواند تا حد بسیار زیادی امنیت را بالا ببرد. بخش دیگری از امنیت هاست مربوط به کاربر میشود که هرگز نباید اسکریپت های نال شده (Null)، یا همان قفل شکسته را روی هاست نصب کند. چون اکثریت افرادی که اسکریپت های گران قیمت پولی را نال میکنند و قفل آن را میشکنند داخل اسکریپت ویروس یا ابزار آلات هک قرار میدهند و شما با نصب آنها در عمل خودتان را برای هک شدن و سوء استفاده آماده کرده اید. قبل از خرید هاست مورد نظر برای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. حتما از نظر امنیت سرویس ها هم باید آن را بررسی کنید.

  نکاتی که در این مقاله مطالعه کردید به شما کمک میکند تا بهترین پلن هاست را برای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خود انتخاب کنید و با هزینه معقول بتوانید کسب و کار آنلاین خود را آغاز کنید و در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خود با مشکلی مواجه نشوید . برای مشاهده مشخصات پلن های میزبانی فراکارانت میتوانید از صفحه میزبانی وب بازدید کنید یا با کارشناسان ما در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. .

   

  امنیت Security

   

   

  مراحلی که در این مقاله مطالعه نمودید راهنمای آشنایی با مراحل انتخاب میزبانی وب و خرید هاست بود که در مورد تمامی هاست ها صادق است و میزان اهمیت آن ممکن است در موارد مختلف متفاوت باشد.

  توجه داشته باشید اگر قرار باشد از سرویس هاست بهینه برای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خود برخوردار باشید باید آن را بشناسید و انتخاب آن را به لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. یا دیگران واگذار نمایید.

  در پایان اگر احساس می کنید سوالاتی دارید که در این مقاله پاسخ آن وجود ندارد می توانید با کارشناسان ما لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.   تا در کوتاه ترین زمان به شما پاسخ دهند.

   

  سایر مقالات مرتبط

   

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.     لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.       لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.       لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.        لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.         لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.         لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

   

×
×
 • اضافه کردن...