رفتن به مطلب

wwwha

کـاربـر فـعـال
 • تعداد ارسال ها

  265
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  1

پست ها ارسال شده توسط wwwha

 1. یکی از راه‌های ایجاد وجه تمایز بین همکاران و رقبا، ارائه خدمات باکیفیت و بهتر است. از طرفی ارائه این خدمات گاهی ملزم به استفاده از امکانات به‌روز مانند اینترنت و فناوری اطلاعات بوده و گاهی هم هزینه‌بر خواهد بود. همچنین یکی از راه‌های افزایش کیفیت خدمات به مشتریان ، به وجود آوردن شرایطی برای صرفه‌جویی در زمان از طریق نوبت‌دهی است که باعث ایجاد نظم برای ارائه‌دهنده خدمات و در نهایت رضایت مشتریان می‌شود.

   

  با اپلیکیشن لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و نوبت‌گیری « لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. » می‌توانید خدمات خود را تعریف کنید تا مشتریان شما به صورت آنلاین نوبت خود را در روز و ساعت دلخواه رزرو کنند. امکان لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و نوبت‌گیری مشاغلی مانند آرایشگاه، لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ، مشاور و … در اپلیکیشن نوبتی وحود دارد و کاربران (مشتریان) با استفاده از نوبتی می‌توانند به‌راحتی در این مشاغل، نوبت رزرو کنند.

  نسخه اندروید لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. را می‌توانید از کافه بازار و دکمه دانلود پایان این مطلب دانلود نمایید
  با اپلیکیشن نوبتی به مشتریان خود نوبت دهید:

  اگر می‌خواهید از امکان نوبت‌دهی در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. استفاده کنید، باید هنگام ثبت‌نام یا در قسمت تنظیمات در منوی کناری گزینه «من لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. هستم» را فعال کنید. پس از فعال‌سازی، در منوی کناری گزینه ایجاد نوبت‌دهی افزوده می‌شود. آن را انتخاب کنید. در صفحه ‌نمایش داده شده، نوع شغل خود را انتخاب نمایید و سپس جزییات موردنیاز مانند استان، شهر، تصویر پروفایل، شبکه‌های اجتماعی، توضیحات و موقعیت جغرافیایی روی نقشه را وارد کنید. در مرحله بعد می‌توانید نحوه نوبت‌دهی که شامل نوع خدمت و زمان‌بندی است را تعریف کنید. برای ویرایش و بررسی نوبت‌های ایجاد شده، به منوی کناری در صفحه «نوبت‌دهی من» مراجعه نمایید.

  یکی دیگر از امکاناتی که برای خدمات‌دهندگان در اپلیکیشن اندرویدی نوبت‌دهی قرار گرفته، درج مطلب است. با این امکان می‌توانید مطالب مرتبط با شغل خود را همراه با تصویر قرار دهید و مشتریان را با خدمات خود بیشتر آشنا کنید. در واقع با این قسمت می‌توانید برای شغل خود بازاریابی نمایید.


  با لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. در وقت صرفه‌جویی کنید و آنلاین نوبت بگیرید:

  در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. تمام خدمات موردنیاز به‌صورت فهرستی وروی نقشه نمایش داده شده‌اند. اگر سرویس خاصی را مدنظر دارید می‌توانید در قسمت بالای صفحه، با کلیک روی گزینه «جستجو» وارد صفحه جستجو شوید و آن را پیدا کنید و یا حتی به تفکیک استان و شهر به جستجوی آن بپردازید. همچنین می‌توان گزینه مرتب‌سازی را انتخاب کرده و از بین ۴ گزینه جدیدترین، قدیمی‌ترین، محبوب‌ترین و نزدیک‌ترین خیلی سریع‌تر به خدمات موردنظر دست پیدا کنید.

  بعداز آن که خدمت موردنظر را یافتید، با انتخاب آن مشخصات بیشتر را در صفحه جداگانه مشاهده خواهید کرد، در همین صفحه می‌توانید نوبت خود را در ساعت دلخواه رزرو کرده و با خیال راحت از آن استفاده کنید. علاوه بر رزرو نوبت، می‌توانید مطالب ارسالی خدمات دهنده که مقالات و نمونه کارهای او است را نیز مطالعه و بررسی نمایید.

  اگر آدرس خدمت‌دهنده را نمی‌دانید یا در پیدا کردن آن مشکل دارید، می‌توانید از امکان مسیربابی روی نقشه استفاده کنید. این قابلیت نیز وجود دارد تا با استفاده از اپلیکیشن‌های پیشرفته دیگری مثل گوگل‌مپ، بتوانید مسیریابی بهتری را داشته باشید.


  قابلیت های ویژه کاربران نوبت دهنده در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. :

      ثبت رایگان شغل و خدمات جهت معرفی و تبلیغ
      نوبت دهی ارائه خدمات
      ثبت لوکیشن جهت مسیریابی و یافتن بهتر برای نوبت گیرنده
      ارسال پست در صفحه نوبت دهی
      ایجاد کد تخفیف برای نوبت گیرنده
      دریافت اعلان (Notification) و پیامک(sms) در هنگام رزرو نوبت و دریافت پیام پشتیبانی


   قابلیت های ویژه کاربران نوبت گیرنده در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. :

      یافتن نزدیکترین خدمات دهنده
      یافتن محبوبترین خدمات دهنده
      یافتن خدمات دهندگان از طریق نقشه
      یافتن خدمات دهندگان از طریق فیلتر استان، شهر و مشاغل
      اتصال نوبتی به اپلیکیشن های مسیریابی
      قابلیت دنبال کردن خدمات دهنده
      قابلیت لایک و کامنت برای پست های خدمات دهنده
      دریافت اعلان (Notification) و پیامک(sms) در هنگام رزرو نوبت و دریافت پیام پشتیبانی


  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. را معرفی کنید و پول بگیرید

  در نهایت، شما در اپلیکیشن نوبتی می توانید با معرفی نوبتی به دیگران از طریق منوی کناری و با انتخاب گزینه معرفی به دوستان، موجودی خود را افزایش دهید، اگر نوبتی را به کاربران عادی معرفی کنید، مبلغ 300 تومان و اگر نوبتی را به خدمات دهندگان (آرایشگر ، پزشک و مشاور و …) معرفی کنید مبلغ 1800 تومان به موجودی‌تان اضافه خواهد شد و آن مبلغ موجودی را می‌تواند در رزرو نوبت استفاده کرده و یا درخواست واریز نمایید.

  شما می‌توانید از نسخه‌ی وب نوبتی از طریق آدرس nobati.co نیز استفاده نمایید.

  • Like 1
 2. سلام دوستان وقت بخیر
  درخواست طراحی المان های لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. به سبک فلت
  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
   
  تقریبا تو این مایه ها و طراحی های موجود در سایت دریبل
   
  توضیحی در رابطه با نوبتی
   
  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. با هدف تسهیل لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و صرفه جویی در زمان، توسط گروهی لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. در فضای مجازی کار خود را آغاز کرد. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. می خواهد فضای دشوار لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. گیری را در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. مختلف آسان کند و اهداف ذیل را مد نظر دارد:
   
  هر شخصی بتواند براحتی و در کمترین زمان، لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. را از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. مورد نظر خود دریافت کند.
  مشاغلی که در حال حاضر امکان لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. از آنها امکانپذیر میباشد عبارتند از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ، لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ها. در آینده نه چندان دور دیگر مشاغل امکان لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. را خواهند داشت.
   
   
  دوستانی که تواناییشو دارن و نمونه کار های مشابه دارند تلگرام پیام بدن
   
  @nobati_co

   

 3. سلام خدمت همکاران عزیز

  چند وقتیه یه اپلیکیشن منتشر کردیم ممنون میشم نظرتون رو در موردش بگید.

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. :
  - اشتراک پیج
  - فروش لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و کانال و سایت

  سایتی برای اشتراک گذاشتن گروه و کانال های لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ، لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ، فیسبوک ، وب سایت های شما
  همین حالا پیج های خود را اضافه کنید.

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
   

  ویژگی ها :

  - ثبت نام و ورود

  - ارسال پیج

  - مشاهده ویرایش و حذف پیج های ارسالی

  - جستجوی پیشرفته

   

 4. در در 26 شهریور 1396 در 16:48، saeedactor گفته است :

  با سلام و عرض ادب،

  با توجه به تصمیمی که برای فروش وبسایت آماده وردپرسی ( آپ تم ) داریم این وبسایت با رتبه بسیار عالی از نظر الکسا - دامین اتیوریتی - پیج اتیوریتی - نمایش مطالب در نتایج بالای گوگل در جستجو و همچنین رتبه ایران و مهم تر از همه در بین وبسایت هایی که در این ضمینه فعالی میکنند می باشد.

  ضمینه کاری وبسایت آپ تم به نشانی لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  :

  ارائه قالب وردپرس 

  ارائه افزونه وردپرس

  ارائه آموزش و مقالات آموزشی وردپرس ، سئو و ....

  با بیش از یک سال قدمت دامنه و وبسایت

  دلیلی خاصی برای فروش نداریم و همچنان با قدرت روی این سایت فعالیت میکنیم تا زمانی که به صورت کامل واگذار کنیم و در صورتی که با خریداران به نتیجه ای نرسیم و تا مدت محدودی مشتری توان خرید این وبسایت را نداشته باشد و در کل به فروش و واگذاری نرسیم همچنان با قدرت روی این وبسایت با ایده های جدید کار و فعالیت خود را به صورت کاملا حرفه ای پیش خواهیم برد.

  بنابر این ما قصد فروش این وبسایت با قیمت پایه یعنی 30 میلیون تومان آغاز کریدم و چنانچه با هر یک از مشتریان زودتر به نتیجه برسیم سایت به او واگذار خواهد شد.

  توجه: قیمت ثابت و پایه 30 میلیون می باشد و این نرخ بر اساس مواردی که در بالا ذکر شد و همچنین درآمد آن می باشد.

  *** قابل توجه مشتریان حال و آینده وبسایت آپ تم،در نظر داشته باشید در صورتی که شما هم این تایپیک فروش سایت را می بینید باید عرض کنم چه قبل از واگذاری و چه بعد از واگذاری حق شما کاملا محفوظ خواهد بود یعنی چنانچه کاربرانی که از مشتریان قبلی ما بودید و محصولی خریداری کردند در حال حاضر توسط ما پشتیبانی و ارائه بروز رسانی را دریافت خواهند کرد و چه بعد از واگذاری سایت که مثل قبل توسط گروه جدید پشتیبانی و ارائه بورزرسانی های بعدی را دریافت خواهند کرد. مشتریانی که از این به بعد به وبسایت آپ تم می پیوندند هم همچنین... پس نگرانی و ابهامی حتی 1 درصد هم وجود ندارد و نداشته باشید.

  شما خریداران جهت مشاوره و دریافت اطلاعات کافی و پیشنهاد قیمت فقط با شماره تماس  09124784099 تماس و یا با ایمیل uptheme.ir@gmail.com با ما در ارتباط باشید.

  با تشکر مدیر وبسایت آپ تم: سعید حبیبی

  درآمدش از تبلیغاته یا فروش قالب؟

 5. تغییرات در ظاهر قالب وردپرس مارکت پلیس

  من به یک عزیز درخواست دارم بابت تغییرات در قالب سایتم.گفتند اینجا بذارم تا شما عزیزان متخصص زمان و قیمت بگید.ممنون میشم راهنمایی کنید.

  توضیح در مورد تغییرات:

  قالبی که دارم قالب مارکت پلیس کیوی هستش که میخوام صفحه اصلی – منو – صفحه محصول – ثبت نام و ورود و پروفایل شکل ظاهریشون کاملا تغییر کنه و طبق چیزی که میخوام بشه.

  درضمن درصورت امکان:

  امکان گرفتن حق عضویت ویژه برای دانلود رایگان همه محصولات و همچنین ارسال تیکت بین کاربران و از کاربران به مدیر سایت در سایت تعبیه بشه.

  ممنون میشم تعرفه و زمان رو بگید تا با دوست عزیزمون کار رو استارت بزنیم

   

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

   

 6. با سلام خدمت همکاران عزیز

  از اونجا که بیشتر کاربران وبسایت ها از طریق موبایل و تبلیت از سایت ها بازدید میکنند ما تصمیم گرفتیم با قیمت همکاری و تخفیف دار برای وبسایت وردپرسی شما وبمستران عزیز اپلیکیشن اندروید اختصاصی برنامه نویسی کنیم.

  نمونه اپلیکیشن وب سایت که در کافه بازار منتشر شده :

   

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

   

  برای سایت : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

   

    http://up.20script.ir/file/7ce3-pd.jpg

  ضمنا سفارش ریسپانسیو قالب سایت شما به زیبایی اپلیکیشن هم انجام میشه.

  دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره.

   

  جهت سفارش کار با ما در تماس باشید.

  09013227121

  t.me/hasanataieir

  t.me/pagedoonicom

 7. سلام خدمت همکاران عزیز
  با توجه به تجربیات و تحقیقاتتون کدوم سامانه پیامکی خوبه که بگیریم واسه ارسال کد فعال سازی اپلیکیشن
  از لحاظ قیمت / پشتیبانی / و اینکه شماره هایی که پیامک تبلیغاتی رو بلاک کردن رو هم پیامک با موفقیت بفرسته.

  ممنون میشم راهنمایی کنید تا بهترین گزینه رو انتخاب کنیم.

 8. سلام خدمت همکاران عزیز
  با توجه به تجربیات و تحقیقاتتون کدوم سامانه پیامکی خوبه که بگیریم واسه ارسال کد فعال سازی اپلیکیشن
  از لحاظ قیمت / پشتیبانی / و اینکه شماره هایی که پیامک تبلیغاتی رو بلاک کردن رو هم پیامک با موفقیت بفرسته.

  ممنون میشم راهنمایی کنید تا بهترین گزینه رو انتخاب کنیم.
   

 9. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. :
  - اشتراک پیج
  - لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

  سایتی برای اشتراک گذاشتن گروه و کانال های تلگرام ،پیج های اینستاگرام ، فیسبوک ، وب سایت های شما
  همین حالا پیج های خود را اضافه کنید.

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

  ویژگی ها :

  - ثبت نام و ورود

  - ارسال پیج

  - مشاهده ویرایش و حذف پیج های ارسالی

  - جستجوی پیشرفته

 10. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  سلام دوستان این سایتمه mr-download.ir
  میخواستم که قالب فعلی سایت رو ویرایش کنید به طرح تصویر.

   

  لطفا هزینه و زمان پیشنهادی برای انجام این کار رو اینجا بگید.

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

  http://up.20script.ir/file/fad6-56.jpg
   

   

  گزارش کار ریدیزاین و ویرایش قالب وردپرس سلام دوستان این سایتمه mr-download.ir میخواستم که قالب فعلی سایت رو ویرایش کنید به طرح تصویر. لطفا هزینه و زمان پیشنهادی برای انجام این کار رو بگید.
  • لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

  ریدیزاین و ویرایش قالب وردپرس

  سلام دوستان این سایتمه mr-download.ir

  میخواستم که قالب فعلی سایت رو ویرایش کنید به طرح تصویر.

  لطفا هزینه و زمان پیشنهادی برای انجام این کار رو بگید.

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
   
  سلام دوستان این سایتمه لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
   
  میخواستم که قالب فعلی سایت رو ویرایش کنید به طرح تصویر.
  https://dwgir.com/wp-content/uploads/2017/09/Untitled%D8%B3%DB%8C%D8%A8%D9%84%D8%A7%D8%AA%D9%86%D9%85%DA%A9-2.jpg
   
  لطفا هزینه و زمان پیشنهادی برای انجام این کار رو لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. بگید.
   
  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
 11. قالب مذهبی زینبیه ، یک لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. می باشد که ویژه سایت های هیأت مذهبی و اطلاع رسانی طراحی شده است ، به همین دلیل سعی کردیم تا حدامکان با قیمت پایین منتشر کنیم.

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

  zeynabiye-v2-2.jpg

 12. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

  سلام به همه وردپرسی های عزیز ، همونطور که هممون میدونیم
  یکی از بزرگترین دغدغه های مدیران فروشگاه های اینترنتی ، داشتن اطلاع از سفارشات فروشگاه می باشد و این اطلاع رسانی از طریق ایمیل و پیامک (sms) انجام میشد.
  از آنجا که دسترسی به ایمیل یکم زمان بر و خسته کننده است بیشتر وبمستران از پیامک استفاده میکنند که این روش نیز هزینه بر می باشد.

  با آمدن شبکه های اجتماعی و مستجر های تحت وب و موبایل ، ارتباط بین افراد به سهولت انجام شد.تلگرام یکی از قدرتمند ترین مسنجر های رایج می باشد که در کشور عزیزمان طرفدار زیادی پیدا کرده است که از منعطف ترین مسنجر ها می باشد و این شرکت برای انجام فرایند های مختلف ربات هایی را برنامه نویسی و منتشر کرده است ، همچنین برنامه نویسان نیز میتوانند ربات هایی برای برطرف کردن نیاز های خود برنامه نویسی کنند.

   

   

  از این رو ما برآن شدیم رباتی برنامه نویسی و به لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. متصل و در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. یک لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. منتشر کنیم.

   

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

  http://up.20script.ir/file/09ef-botwoo.jpg

  افزونه وردپرس لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ، گزارش سفارشات فروشگاه شما لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ی عزیز را میتواند به یک یا چند اکانت ، کانال و یا گروه ارسال کند.

  با استفاده از این لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. می توانید با کمترین هزینه و سریعترین روش گزارش سفارشات را دریافت کنید.

  http://up.20script.ir/file/44bc-25.jpg

  دیگر نگران عدم اطلاع از سفارشات فروشگاه خود نباشید

  ارسال سفارشـات ووکامرس به گروه ، کانال و اکانت تلگرام
  با کمتـرین هزینه از سفارشـات فروشـگاه خود مطلع شوید

  • Like 1
 13. سلام همکاران عزیز

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

  یه قالب شرکتی داریم که طرحش آمادست و فقط میخوایم کد نویسیش رو انجام بدیم.

  یعنی psd به html

  یک صفحه ایندکس

  میخوایم بهینه سازی ، سئو و استاندارد های کد نویسی رعایت بشه.

  کد نویسی بدون خطا انجام بشه https://validator.w3.org/

  و سرعت لود هم خوب باشه و بعد از کد نویسی سرعت چک میشه http://gtmetrix.com/

  ممنون میشم پیشنهاد زمان و هزینه خودتون رو اعلام کنید.

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

 14. درخواست پلاگین نویسی برای مدیریت نویسنده
  قصد داریم برای مدیریت نویسنده ها که تعداد شون بالا است . در سایت وردپرسی از پلاگینی استفاده کنیم که به نوعی مدیریت نویسنده به صورت اتوماتیک باشد .
  هدف اصلی :
  ۱- جلوگیری از کپی مطالب هست به روش های مختلف . یعنی نویسنده فقط و فقط بتواند در ادیتور اختصاصی تایپ کند .
  سه حالت باید قفل شود ادیتور یکی copy و paste معمولی – یکی paste با shift و یکی هم drag and drup
  ۲- نویسنده بعد از ارسال مطلب / به صورت اتوماتیک مطالبش پیش نویس شود و از طریق پنل مدیریت بتوان تنظیمات یا ادیت نهایی کرد و منتشر در سایت ......

  برای مشاهده ادامه توضیحات و ارسال پیشنهاد بر روی لینک زیر کلیک کنید

  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

×
×
 • اضافه کردن...