رفتن به مطلب

تخته امتیازات

 1. Masih

  Masih

  مدیر انجمن


  • امتیاز

   5

  • تعداد ارسال ها

   3,941


مطالب محبوب

در حال نمایش مطالب دارای بیشترین امتیاز از زمان 00/11/01 در پست ها

 1. این اسکریچت روی لوکال قابل اجرا نیست. عملکرد اصلی این اسکریپت نیاز به یک هاست و سرور اشتراکی و آنلاین داره. یک هاست باکیفیت یک ماهه بخرید و اسکریپت رو روش نصب و استفاده کنید.
  1 امتیاز
 2. سلام مجدد؛ زمانی که به فن گرد و غبار چسبیده باشه و حالت چرب مانند به خودش گرفته باشه، احتمالا اینکه داخل فن هم گرد و غبار گرفته بشه خیلی زیاده. خود فن باید کاملا باز بشه و داخلش تمیز بشه. بعد به یه جریان برق درست وصل بشه و عملکردش تست بشه. با توجه به توضیحاتی که دادید احتمال زیاد مشکل از فن باشه که مثل سابق سرعت و عملکرد خودشو نداره یا اینکه گرد و غبار ریز یا یک ماده ای چسبنده و جذب کننده دما داخل محیط لپ تاپ وجود داره که دما رو به سی پی یو و مادربورد منتقل می کنه. همچنین زیر لپ تاپ اون روزنه هایی که برای ورود هوا وجود داره رو با یک چاقو یا پارچه با دقت تمیز کنید که جریان ورودی هوای زیر لپ تاپ مسدود نشه. با تغییر گزینه پاور، میزان فشار به سی پی یو و فن اون کم میشه و نیازی نیست فن با سرعت بالا کار کنه به همین دلیله که دمای سی پی یو زیاد نمیشه. با در نظر گرفتن این مورد، بیشتر مشکلتون به فن مربوط میشه.
  1 امتیاز
 3. کدی که دادم تمامی فیلدهای صفحه سفارش رو برای کاربر پاکسازی میکنه و مانع لود شدن مقادیر تکمیل شده از قبل توسط کاربر میشه. حالا این وسط ممکنه افزونه یا کدی در قالبتون وجود داشته باشه که با کارایی کدی که من دادم تداخل ایجاد کنه و مانع این پاکسازی بشه. این کد رو هم پایین همون کد قبلی استفاده کنید تا اولویت کدهای حذف اطلاعات رو افزایش بدید: add_filter('woocommerce_checkout_get_value','__return_empty_string',10); یا بجای اون کد قبلی می تونید از این کد هم استفاده کنید: add_filter('woocommerce_checkout_fields', 'default_values_checkout_fields'); function default_values_checkout_fields($fields) { if (!is_user_logged_in()) { unset($fields['billing_city']); unset($fields['billing_first_name']); unset($fields['billing_last_name']); unset($fields['billing_company']); unset($fields['billing_address_1']); unset($fields['billing_address_2']); unset($fields['billing_city']); unset($fields['billing_postcode']); unset($fields['billing_country']); unset($fields['billing_state']); unset($fields['billing_email']); unset($fields['billing_phone']); unset($fields['shipping_city']); unset($fields['shipping_first_name']); unset($fields['shipping_last_name']); unset($fields['shipping_company']); unset($fields['shipping_address_1']); unset($fields['shipping_address_2']); unset($fields['shipping_postcode']); unset($fields['shipping_country']); unset($fields['shipping_state']); return $fields; } } توی کد بالا هر فیلد بطور مشخص لیست شده که این فیلدها مقادیر پیش فرض نخواهند داشت. اگه قصد دارید هر فیلد از مقادیر قبلی کاربر استفاده کنه، خط مربوط به اون فیلد رو حذف کنید
  1 امتیاز
 4. درود؛ این کد رو در فایل functions.php قالبتون قرار بدید: add_filter( 'woocommerce_checkout_get_value', 'masih_clear_shipping_fields_values', 5, 2 ); function masih_clear_shipping_fields_values( $value, $input ) { $keys = ['first_name','last_name','company','address_1','address_2','city','postcode','country','state']; $key = str_replace('shipping_', '', $input); if( in_array($key, $keys) && is_checkout() ) { $value = ''; } return $value; }
  1 امتیاز
 5. درود؛ در افزونه گراویتی فرم وقتی وارد تنظیمات فرم بشید، در بخش "اعلان ها" می تونید یک اعلان جدید درست کنید. در بخش افزودن اعلان جدید، فیلد "ارسال به" رو طبق تصویر زیر انتخاب کنید. از قبل هم باید فیلد "ایمیل" به فرم خودتون اضافه کرده باشید. بعد توی "Send to Field" باید اون فیلد ایمیلی که توی فرم اضافه کردید رو انتخاب کنید. نام و ایمیل فرستنده هم نام و ایمیل خودتون وارد کنید. در انتهای این صفحه متن ایمیلی که باید به کاربر ارسال بشه رو هم تعیین کنید و ذخیره کنید.
  1 امتیاز
این صفحه از تخته امتیازات بر اساس منطقه زمانی تهران/GMT+۰۳:۳۰ می باشد
×
×
 • اضافه کردن...