araz98

افزونه اشتراک ویژه برای سایت موزیک

3 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام من دنبال یک افزونه یا اسکریپت می گردم که بشه باهاش قسمت سرور دانلود وی آی پی کرد که کاربران با پرداخت هزینه بتوانند لینک را دانلود نمایید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما.

اولین قدم استفاده از افزونه هست. افزونه های VIP زیادی هستند که به عنوان مثال یکی از اونها

لطفا برای مشاهده link وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

هست. این افزونه

لطفا برای مشاهده link وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

هم داره!

افزونه های مشابه این افزونه هم وجود داره که کافیه بگردید .

اما یک مرحله دیگه رو می تونید اضافه تر انجام بدید. تقریبا اکثر افزونه های VIP فایل هایی که برای دانلود می تونید باهاشون قرار بدید رو باید در هاست و سرور خودتون آپلود کنید. اما گاهی اوقات چنین چیزی امکان نداره و شما با یک آپلودسنتر یا سایتی خارج از هاست و دامین خودتون بخواهید فایل هاتون رو برای دانلود در سایتتون قرار بدید. در اینصورت ممکنه با مشکل مواجه بشید. اما راه حلی هم داره و اونم استفاده از کد تشخیص نقش کاربری هست !

یعنی توسط افزونه های VIP اول اجازه بدید کاربرا اکانت ویژه تهیه کنند ، بعد توسط کدها بیایید یک بخش از سایتتون (عموما بخش لینک های دانلود) رو تنها برای کاربرانی قرار بدید که نقش کاربری اونها VIP هست!

برای اینکار هم اول باید بدونید نقش کاربری VIP چی هست بعد با استفاده از کد زیر ، بخشی از سایتتون رو تنها برای اعضای ویژه قرار بدید . در اینصورت می تونید لینک های دانلود رو از سایت ها و دامین های دیگه قرار بدید که تنها اعضای ویژه قادر به مشاهده اونها هستند!

لطفا برای مشاهده code وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

تنظیمات:

• در خط 3 کد بالا بجای vipusers باید نام نقش کاربری اعضای ویژه که توسط افزونه های VIP ساخته شده رو وارد کنید. تا فقط این گروه کاربری قادر به مشاهده لینک ها باشه.
  • در خط 4 کد ، بجای عنصر لینک که من بعنوان مثال ذکر کردم ، عناصری که قصد دارید کاربران ویژه مشاهده کنند رو باید وارد کنید.
  • در خط 6 هم که باز یک لینک هست ، به کاربران دیگه به غیر از نقش کاربری ویژه نمایش داده میشه.

توجه : کد بالا باید در فایل های PHP مثلا single.php استفاده بشه و بجای لینک "دانلود کنید" هم باید کدهایی رو وارد کنید که مخصوص نمایش لینک های دانلود هست. کد رو شخصی سازی کنید و استفاده کنید.

اما بدون استفاده از این کد شما می تونید با افزونه های VIP فایل ها رو برای دانلود قرار بدید اما امکان شخصی سازی زیاد ممکنه نداشته باشید.

موفق باشید.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

سلام من افزونه restrict-content-pro نصب کردم حالا می خوام قسمت دانلود باکس قالب رو مخفی کنم لطفا راهنمایی کنید

لطفا برای مشاهده code وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.