رفتن به مطلب

mrrashidpour

پست های پیشنهاد شده

سلام

خسته نباشید

من میخوام یک مطلب رو تا ۲ روز نشون بدم مثل تو ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ فعال بشه و ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ غیر فعال بشه 

با php چطور میشه این کار کرد ممنون میشم کدش رو بهم بدید

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود .

به دلیل اینکه ممکنه در هر سیستم مدیریت محتوا یا اسکریپت ، توابع مختلفی برای ثبت ، نمایش و مدیریت مطالب وجود داشته باشه ، صرفا با یک کد ثابت نمیتونیم چنین امکانی به سیستم اضافه کنیم.

شما اول باید مشخص کنید برای ما که از چه اسکریپتی استفاده می کنید تا بتونیم دنبال توابع مورد نیاز بگردیم و بتونیم یک تابع شرطی براش بنویسیم.

نهایتا با PHP و یک ثابت بتونیم کاری کنیم پس از یک مدت معلوم ، اون مطلب مخفی بشه ، اما همچنان از طریق لینک مستقیم قابل دسترس هست و در دیتابیستون وجود خواهد داشت. لطفا اسکریپتی که استفاده می کنید رو بگید تا بررسی کنیم.

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، masih1994 گفته است :

درود .

به دلیل اینکه ممکنه در هر سیستم مدیریت محتوا یا اسکریپت ، توابع مختلفی برای ثبت ، نمایش و مدیریت مطالب وجود داشته باشه ، صرفا با یک کد ثابت نمیتونیم چنین امکانی به سیستم اضافه کنیم.

شما اول باید مشخص کنید برای ما که از چه اسکریپتی استفاده می کنید تا بتونیم دنبال توابع مورد نیاز بگردیم و بتونیم یک تابع شرطی براش بنویسیم.

نهایتا با PHP و یک ثابت بتونیم کاری کنیم پس از یک مدت معلوم ، اون مطلب مخفی بشه ، اما همچنان از طریق لینک مستقیم قابل دسترس هست و در دیتابیستون وجود خواهد داشت. لطفا اسکریپتی که استفاده می کنید رو بگید تا بررسی کنیم.

اسکریپتی نیست فقط یک کد ثابت هست که تاریخاش عوض میشه اون هم کاملا دستی ولی میخوام تو زمان مشخص خودش غیرفعال کنه و دیگه نشون نده تا من برم سر وقتش دیتابیس دارم اون مطالب تو یک تیبل دیگه هست

لینک به دیدگاه

در در 10 شهریور 1396 در 14:30، mrrashidpour گفته است :

اسکریپتی نیست فقط یک کد ثابت هست که تاریخاش عوض میشه اون هم کاملا دستی ولی میخوام تو زمان مشخص خودش غیرفعال کنه و دیگه نشون نده تا من برم سر وقتش دیتابیس دارم اون مطالب تو یک تیبل دیگه هست

منظورتون اینه در حال نوشتن یک اسکریپت اختصاصی هستید؟ اگر بله کافیه دو تاریخ از کاربر بگیرید و در شرط کوئری چک کنید اگر تاریخ فعلی بین این دو تاریخ بود مطلب رو نشون بده

لینک به دیدگاه

در در 17 شهریور 1396 در 18:09، parswebdesign گفته است :

منظورتون اینه در حال نوشتن یک اسکریپت اختصاصی هستید؟ اگر بله کافیه دو تاریخ از کاربر بگیرید و در شرط کوئری چک کنید اگر تاریخ فعلی بین این دو تاریخ بود مطلب رو نشون بده

کدش کوئریش چی؟

لینک به دیدگاه

در در 22 شهریور 1396 در 07:47، mrrashidpour گفته است :

کدش کوئریش چی؟

به طور مثال:

SELECT * FROM `my_tbl` WHERE `date1` > 1505475862  AND `date2` < 1505475862

مثال اینجا براین اساس که type فیلد شما براساس Unix Timestamp هست. کوئری میگه که رکوردهایی رو به من نشون بده که از تاریخ x بزرگتر و از تاریخ x کوچکتر باشند. x در واقع تاریخ  و زمان همون لحظه است.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...