رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام  دوستان امروز براتون نرم افزار دانلود از کافه بازار نسخه کامپیوتر رو  آماده  کردم به همراه آموزش کار با نرم افزار:ph34r:

برخی از ویژگی های کلیدی نرم افزار:

حجم پایین ( 3 مگابایت)

سرعت بالا

دیزاین زیبا

دانلود نرم افزار  با لینک مستقیم

کپی لینک تولید شده

بدونه تبلیغات

و...

نکته: فایل پک شده و ممکنه آنتی ویروس بهش گیر بده لطفا موقع استفاده آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید

تصویری از محیط نرم افزار:

9627_ca22222222pture.jpg

آموزَش کار با نرم افزار:
لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  

منبع:

ویرایش شده توسط ajkba
  • Like 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

انتی ویروس شید این فایل رو به عنوان مخرب شناسایی کرد و حذفش کرد برای دوستان دیگه هم اگه کسی چنین مشکلی داره بگه 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، rahbar2 گفته است :

انتی ویروس شید این فایل رو به عنوان مخرب شناسایی کرد و حذفش کرد برای دوستان دیگه هم اگه کسی چنین مشکلی داره بگه 

بله آنتی ویروس بهش گیر میده باید موقع استفاده آنتی ویروس رو غیر فعال کرد

فایل ویروس نیست و توسط ما تست شده

لینک به دیدگاه

درود .

فکر نکنم دلیلی باشه که آنتی ویروس به کاربرد این نرم افزار گیر بده! چون کارایی این نرم افزار صرفا وارد کردن لینک صفحه برنامه در کافه بازار و دریافت لینک مستقیم هست ، نه اینکه بخواد 3 فایل سیستم رو دستکاری بکنه! (کافیه یک سورس از برنامه بگیری و سورس اونو با آنتی ویروس های آنلاین چک کنی! البته اگر برنامه نویس باشی که راحت تر می تونی تشخیص بدی! این برنامه حالا نمی دونم عمدا یا اشتباها ، قصد انجام برخی تغییرات در فایل سیستم رو داره که بنا به کاربرد نرم افزار، این کار کاملا غیرضروری هست و مشکوکه ^_^ )

• Like 4
لینک به دیدگاه

طراح این نرم افزار کیه ؟اگه کسی می شناسه بهش این پیغام رو بده که انتی ویروس ها این نرم افزار رو به عنوان ویروس شناسایی می کنند به راحتی این مشکل رو اگه برنامه نویس خبره ایی باشه رفع می کنه 

لینک به دیدگاه

در در 7 شهریور 1396 در 15:40، masih1994 گفته است :

درود .

فکر نکنم دلیلی باشه که آنتی ویروس به کاربرد این نرم افزار گیر بده! چون کارایی این نرم افزار صرفا وارد کردن لینک صفحه برنامه در کافه بازار و دریافت لینک مستقیم هست ، نه اینکه بخواد 3 فایل سیستم رو دستکاری بکنه! (کافیه یک سورس از برنامه بگیری و سورس اونو با آنتی ویروس های آنلاین چک کنی! البته اگر برنامه نویس باشی که راحت تر می تونی تشخیص بدی! این برنامه حالا نمی دونم عمدا یا اشتباها ، قصد انجام برخی تغییرات در فایل سیستم رو داره که بنا به کاربرد نرم افزار، این کار کاملا غیرضروری هست و مشکوکه ^_^ )

شما صحیح میگید

من  چند بار با چند آنتی ویروس چک کردم نتیجه این شد
0854-photo-2017-08-30-19-46-59.jpg 

دیگه خودتون تصمیم بگیرید.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، rahbar2 گفته است :

طراح این نرم افزار کیه ؟اگه کسی می شناسه بهش این پیغام رو بده که انتی ویروس ها این نرم افزار رو به عنوان ویروس شناسایی می کنند به راحتی این مشکل رو اگه برنامه نویس خبره ایی باشه رفع می کنه 

مامولا برنامه هایی که با ویژال استدیو ساخته میشند ویروس شناسایی میشوند همچنین نرم افزار ها مامولا قبل از نصب آنتی ویروس بهش گیر میده پس بنظرم این دلیل مناسبی نیست تازه من دارم استفاده میکنم و تغیر توی سیستم هم ندید.دیگه خود دانید.

سازنده رو نمیدونم ولی از کانال DJhack دانلود کردم میتونید نرم افزار رو دیکامپایل کنید و سورس و کد هایش را  چک کنید

لینک به دیدگاه

برنامه رو چک کردم این برنامه پک شده احتمالا بخاطر همین آنتی ویروس بهش گیر میده اگر وقت کردم آن پک میکنم میگم بهتون امن هست یا نه

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Daekness گفته است :

برنامه رو چک کردم این برنامه پک شده احتمالا بخاطر همین آنتی ویروس بهش گیر میده اگر وقت کردم آن پک میکنم میگم بهتون امن هست یا نه

خیلی ممنون میشم ازتون9_9

لینک به دیدگاه

در در 8 شهریور 1396 در 23:54، Daekness گفته است :

من که میگم امنه
چون کسپرسکی و نود و پادویژ میگند امنه

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...