رفتن به مطلب

درخواست اسکریپت مزایده

پست های پیشنهاد شده

سلام ببخشید اگه سوالم به این تایپک مربوط نیست ولی جایی بهتر از اینجا چیدا نکردم

من یه اسکریپت مزایده انلاین که کاربران بتونن فروشگاه خودشونو داشته باشن وخرید وفروش بصورت مزایده یا عادی داشته باشن همراه با اموزش نصب رو هاست رایگان تابعدا اگه هاست ودامنه خریدم بتونم اونجا نصبش کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

اسکریپت های اینکار زیاد هستند. هم می تونید توسط وردپرس و افزونه هاش ایجاد کنید و هم اسکریپت های خاص اینکار رو استفاده کنید.

یکی از این اسکریپت ها Kogao هست که می تونید لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. .

همچنین می تونید یک نگاهی به لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. در سایت 20اسکریپت بندازید.

• Like 4
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، namo_57 گفته است :

ازتوجه شما متشکرم ولی من نصب اونا مشکل دارم وحتی نمیدونم فارسی هستن یانه

اسکریپت Kogao که لینکشو دادم خدمتتون دارای نصب مرحله ای (Wizard) هست . یعنی کافیه اسکریپت رو در هاستتون آپلود کنید ، یک دیتابیس و یوزر ایجاد کنید و سایتتون رو باز کنید. بعد به صورت مرحله ای ، نصب رو ادامه بدید و اطلاعات خواسته شده رو وارد کنید تا بتونید نصب کنید .

توجه : @M.J Saberyan نام این اسکریپت Kogao هست که به اشتباه در 20اسکریپت Kagao وارد شده.

در ضمن برای ترجمه هم باید در پوشه inc فایل language یا language_en رو با نرم افزار نوت پد باز کنید و جملاتش رو به فارسی ترجمه کنید. اگر به زبان انگلیسی هم تسلط ندارید از مترجم گوگل استفاده کنید. بدین ترتیب می تونید خودتون اسکریپت رو فارسی کنید.

• Like 4
لینک به دیدگاه

واقعا از شما متشکرم اما همین کاری که شما گفتید انجام دادم ولی نصب نمیشه امیدوارم اسکریپت مشکلی نداشته باشه

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، namo_57 گفته است :

سلام ببخشید اگه سوالم به این تایپک مربوط نیست ولی جایی بهتر از اینجا چیدا نکردم

من یه اسکریپت مزایده انلاین که کاربران بتونن فروشگاه خودشونو داشته باشن وخرید وفروش بصورت مزایده یا عادی داشته باشن همراه با اموزش نصب رو هاست رایگان تابعدا اگه هاست ودامنه خریدم بتونم اونجا نصبش کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

یه همیچین کاری رو میشه با پوسته makery انجام داد... به ووکامرس متصل هست و میشه برگه ثبت محصول رو برای افزونه woo auction سفارشی کرد اما یا باید خودتون حرفه ای باشید و یا با هزینه براتون انجام میدن. خود من همین پوسته رو برای سایت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. سفارشی کردم

راه حل دیگه هم پوسته های حراجی وردپرس هست که باید با افزونه دکان ترکیب بشن تا چند فروشنده بشوند که این هم باز نیاز به دانش کدنویسی داره اما بهترین حالت هست چون پوسته های وردپرس پشتیبانی خوبی دارن و به روزرسانی های مرتب

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، هومان هرمزدی گفته است :

یه همیچین کاری رو میشه با پوسته makery انجام داد... به ووکامرس متصل هست و میشه برگه ثبت محصول رو برای افزونه woo auction سفارشی کرد اما یا باید خودتون حرفه ای باشید و یا با هزینه براتون انجام میدن. خود من همین پوسته رو برای سایت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. سفارشی کردم

راه حل دیگه هم پوسته های حراجی وردپرس هست که باید با افزونه دکان ترکیب بشن تا چند فروشنده بشوند که این هم باز نیاز به دانش کدنویسی داره اما بهترین حالت هست چون پوسته های وردپرس پشتیبانی خوبی دارن و به روزرسانی های مرتب

اگه شما زحمتش وبکشید چقدر هزینه هزینه میگیرید ممنون میشم بفرمایید

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، namo_57 گفته است :

اگه شما زحمتش وبکشید چقدر هزینه هزینه میگیرید ممنون میشم بفرمایید

1.5 میلیون تومان یه سایت منحصر به فرد و بی رقیب

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، masih1994 گفته است :

اسکریپت Kogao که لینکشو دادم خدمتتون دارای نصب مرحله ای (Wizard) هست . یعنی کافیه اسکریپت رو در هاستتون آپلود کنید ، یک دیتابیس و یوزر ایجاد کنید و سایتتون رو باز کنید. بعد به صورت مرحله ای ، نصب رو ادامه بدید و اطلاعات خواسته شده رو وارد کنید تا بتونید نصب کنید .

توجه : @M.J Saberyan نام این اسکریپت Kogao هست که به اشتباه در 20اسکریپت Kagao وارد شده.

در ضمن برای ترجمه هم باید در پوشه inc فایل language یا language_en رو با نرم افزار نوت پد باز کنید و جملاتش رو به فارسی ترجمه کنید. اگر به زبان انگلیسی هم تسلط ندارید از مترجم گوگل استفاده کنید. بدین ترتیب می تونید خودتون اسکریپت رو فارسی کنید.

من نمیدونم چرا نمیره برا نصب اگه راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم ...صفحه نصب کاملا سفید هست وهیچ کاری نمیشه کرد

yn5l_captu7re.png

لینک به دیدگاه

اسکریپت رو در هاست لینوکس نصب کنید . لوکال هاست مکانی خوبی برای نصب این اسکریپت نیست.

• Like 4
لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، masih1994 گفته است :

اسکریپت رو در هاست لینوکس نصب کنید . لوکال هاست مکانی خوبی برای نصب این اسکریپت نیست.

در هاست لینوکس هم تست کردم ودقیقا مطابق عکسی که در پست قبلی هست میباشد رو نصب یه صفحه سفید وهیچ گزینه ای برا نصب کردن اسکریپت نیست ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

برای ترجمه و فارسی سازیش هم قبلا در همین تاپیک عرض کردم :

نقل قول

در ضمن برای ترجمه هم باید در پوشه inc فایل language یا language_en رو با نرم افزار نوت پد باز کنید و جملاتش رو به فارسی ترجمه کنید. اگر به زبان انگلیسی هم تسلط ندارید از مترجم گوگل استفاده کنید. بدین ترتیب می تونید خودتون اسکریپت رو فارسی کنید.

• Like 5
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...