رفتن به مطلب

اشتراک کاربران

AmiRoo

پست های پیشنهاد شده

درود ,دوستان من وردپرس می خوام نصب کنم ,روی ساب دامین....

امکان اتصال یا بهتره بگم اشتراک گزاری بین چند وردپرس هست؟ میشه راهنمایی کنید چه افزونه ای می خواد

مثال ,من سایت : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. دارم ,  می خوام چند تا سایت دیگه نصب کنم(همه وردپرس هستند با کارای مختلف مانند استخدامی,خبری,خرید فروش و..)

به طور مثال ادرس ها این طوری میشه:

دایرکتوری: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

بازارچه مانند دیوار : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

فروشگاه: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

مجله: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

استخدام:e.site.com

به این صورت می خوام وردپرس نصب کنم بیارم بالا(می دانم از وردپرس شبکه میشه ,اما مشکل اینجاست که من قالب های که می خوام نصب کنم نصب آساند هستند,بسته نصبی دارد بعضی هاشون بعضی هم دمو دارند)اگر با این وجود میشه شبکه نصب کرد که بهتر...

می خوام هرکدام وردپرس نصب کنم(یا اگر شبکه شد شبکه) ,یک کاربر وقتی عضو میشه تو یکیش بقیه هم عضو بشه با همان اکانت

---------------------------------

ایا امکان اینکه ,بعضی از قسمت هارو مخفی کنم فقط برای اعضا باشه هست؟قالب دایرکتوری دارم می خوام فقط زمانی که عضو شدن بتوانند به طور مثال شماره را ببینن.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود .

تنها راه بهینه و مناسب برای داشتن چند وردپرس روی یک هاست و دامین ، راه اندازی وردپرس شبکه هست. نصب چندین وردپرس در یک هاست از نظر منطقی کار صحیحی نیست! از همون وردپرس شبکه استفاده کنید.

نقل قول

به این صورت می خوام وردپرس نصب کنم بیارم بالا(می دانم از وردپرس شبکه میشه ,اما مشکل اینجاست که من قالب های که می خوام نصب کنم نصب آساند هستند,بسته نصبی دارد بعضی هاشون بعضی هم دمو دارند)اگر با این وجود میشه شبکه نصب کرد که بهتر...

امتحان کنید! هر قالبی امکان نصب دستی هم داره ! همچنین افزونه Wordpress importer رو اگر در پیشخوان اصلی شبکه برای تمامی سایت های زیرمجموعه فعال کنید ، به راحتی امکان درون ریزی هر نوع فایل دمویی برای سایت های زیرمجموعه فراهم خواهد بود.

نقل قول

می خوام هرکدام وردپرس نصب کنم(یا اگر شبکه شد شبکه) ,یک کاربر وقتی عضو میشه تو یکیش بقیه هم عضو بشه با همان اکانت

در وردپرس شبکه چنین امکانی به صورت پیش فرض هست. مگر اینکه توسط افزونه های Mapping این ویژگی را غیرفعال کنید! زمانی که وردپرس به صورت شبکه نصب بشه ، اطلاعات سایت های زیرمجموعه هم همراه با اطلاعات سایت شبکه اصلی نگهداری میشه و بدین ترتیب امکان ورود کاربران و لاگین ماندن اونها در سایت های زیرمجموعه دیگر هم امکان پذیره .

اما زمانی که وردپرس جداگانه ای برای هر نیازتون نصب کنید، به دلیل این که هر وردپرس نیاز به یک دیتابیس مجزا داره، امکان اتصال دیتابیس کاربران وجود نخواهد داشت (البته روش هایی هست اما به هیچ کدوم نمیشه از نظر آسانی و امنیتی اعتماد کرد)

نقل قول

logging into a subdomain will also log you into all other sites on the network that you have a user role on; however, after adding a plugin like domain mapping, it can change this.

the default behaviour in my experience is that they will be logged into all sites they are apart of, no matter where they sign in from

However, as mentioned, server and browser security can change that!

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

پس کاربران خواهند توانست در یکی از سایت ها عضو شوند و زمانی که در آن سایت لاگین کردند، همچنان در سایت های دیگر شبکه به صورت لاگین بمانند.

نقل قول

ایا امکان اینکه ,بعضی از قسمت هارو مخفی کنم فقط برای اعضا باشه هست؟قالب دایرکتوری دارم می خوام فقط زمانی که عضو شدن بتوانند به طور مثال شماره را ببینن.

بله به راحتی می تونید توسط کد PHP کوتاهی این کار رو انجام بدید و برای کاربران وارد شده یا مهمان ، یک پیام خاصی نمایش بدید. این پیام برای مهمان می تونه درخواست عضویت و وارد شدن به حساب باشه . و برای کاربران وارد شده میتونیم کد اصلی برای نمایش شماره تلفن یا ... رو استفاده کنیم.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...