رفتن به مطلب

عدم نمایش تعداد صفحات در قالب

Negin Zahedi

پست های پیشنهاد شده

سلام وقتتون بخیر باشه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک سایت رو در بالا قرار دادم، صفحه اصلی رو یکتا قرار دادم و چیدمان رو با استفاده از امکانات قالب تنظیم کردم

میخواستم بدونم چرا تعداد صفحات زیر آخرین پست نشون داده نمیشه؟

این در حالی بوده که اگه از صفحه یکتا استفاده نکنم، کادر تعداد صفحات نشون داده میشه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

به احتمال زیاد فایل قالب برگه ای که استفاده میکنید حاوی کدهای نمایش صفحه بندی نیست.

اگر ویژوال کامپوزر استفاده می کنید که امکان صفحه بندی مطالب وجود داره فقط باید تنظیم کنید . اما اگه صفحه توسط یک فایل اماده و قالب برگه ساخته شده باشه نیازه فایل قالب رو ویرایش کنید.

چون نه قالب معرفی کردید و نه توضیحات بیشتر که بدونیم صفحه و مطالب از چه روشی دریافت شدن ، زیاد نمیشه پاسخ کاملی ارائه کرد خدمتتون.

لینک به دیدگاه

بابت پاسخگوییتون ممنونم

بله از گزینه‌های ویژوال کامپوزر برای طراحی برگه استفاده و سپس به عنوان برگه صفحه اصلی انتخابش کردم. لطف می فرمایید که چه تغییراتی باید از این طریق صورت بدم؟

از قالب سون مگ استفاده میکنم.

لینک به دیدگاه

با سلام

باید تو همون برگه که با ویژوال کمپوسر ساخته شده تو ابزار های کمپوسر دنبال شماره صفحه باشید و یا اینکه تو تنظیمات ابزاری که برای نمایش پست ها قرار دادید دنبال همچین گزینه ای باشید

لینک به دیدگاه

از توضیحات آقایان سپاسگذارم

متاسفانه گشتم ولی گزینه مربوطی پیدا نکردم

از لیست ابزار موجود در ویژوال کمپوسر عکسی رو گذاشتم تا شاید بهتر راهنمایی بشم.

17116150316615543299_Capture.PNG

41416150316615732913_Capture1.PNG

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، m1410 گفته است :

با سلام

باید تو همون برگه که با ویژوال کمپوسر ساخته شده تو ابزار های کمپوسر دنبال شماره صفحه باشید و یا اینکه تو تنظیمات ابزاری که برای نمایش پست ها قرار دادید دنبال همچین گزینه ای باشید

دوست عزیز مورد دوم " و یا اینکه تو تنظیمات ابزاری که برای نمایش پست ها قرار دادید دنبال همچین گزینه ای باشید " رو هم چک کردید ؟

لینک به دیدگاه

درود مجدد.

ظاهرا صفحه بندی معمولی (عددی) در این افزونه وجود نداره! اما می تونید در لیست المنت های ویژوال کامپوزر ، Post Grid رو استفاده کنید.

Post Grid به شما این امکان رو میده که مطالب بیشتر رو به صورت اسکرول نامحدود ، یا کلید "بارگذاری بیشتر" و  دیگر مطالب به صورت Ajax نمایش بدید.

کافیه Display Style رو روی "Load more button" قرار بدید و پس از انتخاب تعیین کنید که در هر صفحه چند مطلب دریافت و نمایش داده شود.

المنت "WP نوشته های اخیر" در واقع یک ابزارک هست که به صورت ثابت چند عدد از مطالب رو دریافت می کنه. اما المنتهای داخلی ویژوال کامپوزر به نام های Post Grid و Post Masonry Grid امکان صفحه بندی (البته تا حدودی) رو بهتون میدن.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

مجددا از توضیحاتتون ممنونم

راه حلی وجود داره که بتونم صفحه بندی عددی رو اضاف کنم؟

چون صفحه بندی داخل دسته های دیگه وجود داره

مثل دسته لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

متاسفانه به دلیل اینکه حلقه های استفاده در ویژوال کامپوزر چنین اجازه ای نمیده که بتونید در حلقه while post از arg ها استفاده کنید. به مفهوم ساده تر یعنی شما نمی تونید در المنت های ویژوال کامپوزر ، صفحه بندی عددی استفاده کنید. به نظرم اسکرول نامحدود و بارگذاری مطالب بیشتر به صورت Ajax کاربردی هست و باعث حرفه ای تر شدن سایت خواهد شد. چراکه برای همین نوع صفحه بندی ، شما باید افزونه مجزا نصب کنید در حالی که خود ویژوال کامپوزر این امکان رو به صورت داخلی بهتون می ده.

اما روش دیگه ی این کار از طریق ویرایش در فایل های PHP می تونه انجام بشه به صورتی که یک فایل PHP آماده کنید ، اون رو به عنوان "قالب برگه" معرفی کنید، کدهای دریافت مطالب جدید رو داخلش استفاده کنید :

<?php if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post(); ?>

// کدهای مربوط به مطالب

<?php endwhile; ?>
<?php else : ?>
<div class="noresult">متاسفانه چیزی مناسب با کلمات وارد شده یافت نشد. مجددا جستجو کنید...</div>
<?php endif; ?>

سپس یک برگه ایجاد کنید و توسط ویژوال کامپوزر روی اون برگه تغییراتتون رو اعمال کنید. طبیعتا در چنین روشی شما در صفحه اصلی سایتتون مطالب جدید رو دریافت خواهید کرد و امکان صفحه بندی عددی رو هم خواهید داشت.

اما در حال حاضر چون توابع استفاده شده برای دریافت مطالب در ویژوال کامپوزر جزء حلقه اصلی وردپرس محسوب نمیشه ، صفحه بندی عددی امکان پذیر نیست.

لینک به دیدگاه

قابلیت‌های که post grid داره بسیار متنوع هست.

باید تک تک بگردم تا اون چیزی که مد نظرم هست رو پیدا کنم

ضمن تشکر از شما بابت راهنمایی‌هاتون، از مدیریت سایت و انجمن نیز بابت ایجاد چنین محفلی ممنونم.

لینک به دیدگاه

بله قطعا استفاده از توابع پیشرفته تر (Post Grid و Post Masonry Grid) تجربه بهتری از نظر کارکرد با وردپرس و توابع متوسط (مانند ابزارک مطالب جدید WP داخل ویژوال کامپوزر) به شما میده.

نقل قول

ضمن تشکر از شما بابت راهنمایی‌هاتون، از مدیریت سایت و انجمن نیز بابت ایجاد چنین محفلی ممنونم.

ماهم از اینکه انجمن های 20اسکریپت رو برای دریافت پشتیبانی انتخاب کردید از شما سپاس گذاریم.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

نقل قول

سلام

عذرخواهی میکنم که مجددا وقتتون رو میگیرم

من تغییرات لازم با Post grid رو دادم منتها از قسمت پیش نمایش، بلوک مربوطه باز میشه اما بعد از ذخیره و وارد شدن به صفحه اصلی سایت، بلوکی که کار کردم load نمیشه.

با چند مرورگر هم امتحان کردم اما همه همینطور بود.

@Negin Zahedi

در خصوص مشکل شما باید عرض کنم یا Ajax مورد استفاده برای بارگذاری مطالب ویژوال کامپوزر با Ajax استفاده شده در قالب تداخل داره ، یا فایل های مورد نیاز ویژوال کامپوزر به خوبی در قالب بارگذاری نمیشه .

ابتدا کد زیر رو در فایل functions.php قالبتون قرار بدید و تست کنید که بخش مطالب مورد نظر در سایت باز میشه یا خیر :

add_action( 'wp_enqueue_scripts', 'add_visualcomposer_stylesheet' );

function add_visualcomposer_stylesheet() {
    wp_enqueue_script( 'wpb_composer_front_js' );
    wp_enqueue_style( 'js_composer_front' );
    wp_enqueue_style( 'js_composer_custom_css' );
}

البته راه حل دیگه ای که اکثر پاسخ دهنده ها به این مشکل در انجمن های وردپرس مشاهده شده ، این هست که مشکل رو از کش سایت می دونند.

اگر از افزونه Cache استفاده می کنید، نیاز هست که کش سایت رو پاک کنید! البته این چیزی هست که اکثر طراحان افزونه در رابطه با مشکل عدم نمایش Grid ویژوال کامپوزر گفتن.

همچنین سعی کنید از آخرین نسخه این افزونه (ویژوال کامپوزر) استفاده کنید. ممکنه نسخه ی افزونه در حال استفاده قدیمی باشه و باعث بروز چنین مشکلی شده.

یکی دیگه از راه حل هایی که برای مشکل شما وجود داره ، بروزرسانی پیوندهای یکتا بدون تغییرات هست! البته این مورد رو زیاد مطمئن نیستم ولی درجایی ، طراح افزونه ویژوال کامپوزر چنین پیشنهادی داده بود و مشکل کاربر حل شده بود.

البته ممکنه لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. مشکل شما رو حل کنه.

هر چند طبق بررسی بنده داخل کنسول مرورگر ، سایتتون خطای جاوا اسکریپت میده. به هر حال روش های بالا رو تست کنید . برای این مشکل راه حل قطعی وجود نداره! اکثرا پیشنهاد بروزرسانی افزونه ها رو دادن.

لینک به دیدگاه

سپاس از توضیحاتتون

موارد ذکر شده رو مو به مو انجام دادم و پست هایی رو هم که بهشون اشاره فرموده بودین، بررسی کردم اما متاسفانه این مشکل حل نشد.

ظاهرا فقط بلوک هایی که توسط post grid ساخته شدن در سایت نشون داده نمیشن؛ البته در خود ویژوال نشون داده میشن اما بعد از ذخیره سازی و باز کردن سایت به حالت load در میان.

چی دستور میدین؟

لینک به دیدگاه

همچنان در حال جستجو برای این مشکل هستم ولی چون تابحال باهاش برخورد نداشتم دقیقا نمی تونم بگم راه حل قطعی کدومه.

اما چیزی که واضحه و کنسول سایتتون توی مرورگر میگه اینه که مشکل از جاوا اسکریپت هست. هر چند امکان این هست که ماژول ها (کدهای توابع) در قالبی که استفاده می کنید با ویژوال کامپوزر تداخل داشته باشه .

تداخل داشتن قالب با ویژوال کامپوزر چیزی هست که در یکی دیگر از راه حل های یافت شده به چشمم خورد . لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

در تاپیکی که لینکش رو دادم دقیقا همین مشکل شما گزارش شده که در نهایت مشخص شده مشکل از قالب بوده و تداخل کدها . در واقع پاسخگوی نهایی گفته از wp_reset_postdata استفاده نشده و همین موضوع باعث چنین مشکلی شده که با قرار دادن این کد پس از هر توابع استفاده از در قالب ، مشکل عدم نمایش حل شده!

این کار هم به این راحتیا نیست و زمانبر خواهد بود .

اگر امکانش رو دارید یک افزونه maintenance نصب کنید ، یکبار قالب سایتتون رو به قالب پیش فرض تغییر بدید و در یک برگه آزمایشی با افزونه ویژوال کامپوزر Post Grid ایجاد کنید. اگر مطالب به خوبی دریافت شدند، پس مشکل از قالب هست اما اگر باز هم نمایش داده نشد، مشکل از تداخل افزونه ها خواهد بود.

متاسفانه درگیر بد مشکلی شده اید که به این راحتیا رفع نمیشه! اما می تونید مرحله به مرحله راه حل های احتمالی رو بررسی کنید تا بتونید مشکل رو حل کنید. یا اینکه از افزونه های دیگری برای دریافت و نمایش مطالب استفاده کنید.

افزونه های جایگزین برای اینکار عبارتند از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. . که مورد دوم رو بیشتر پیشنهاد می دم اما مورد اول هم استفادش آسونه و بهتون یک Shortcode میده که به راحتی می تونید در خود ویژوال کامپوزر هم استفادش کنید. اگر مشکلتون با ویژوال کامپوزر حل نشد ، بهترین راه حل برای جلوگیری از اتلاف وقتتون اینه که از افزونه های جایگزین استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

حدستون کاملا درست بود و مشکل از قالب بود.

با قالب دیگه‌ای تست گرفتم و بلوک‌های post grid نشون داده شد.

پس می فرمایید کار زمان گیری هست و نمیتونم انجامش بدم و از برای چیدمان پست‌ها از افزونه معرفی شده استفاده کنم؟

لینک به دیدگاه

بله اینکار زمانبر هست چرا که باید از تابع ریست دیتا برای هر تابعی استفاده کرد. اما قابل انجام هست.

از افزونه های معرفی شده استفاده کنید اگر نمایش بدون مشکل بود از همون افزونه استفاده کنید ، اما خب استفاده از یک قالب استاندارد هم میتونه در اینده کمک کنه دچار همچین مشکلاتی نشید.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...