رفتن به مطلب

تجربه خرید هاست(هاست برتر ایران کدام است؟)

mlove

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب خدمت تمام دوستان

خیلی هامون از شرکت های مختلفی هاست خریدیم

شاید خیلی از هاست داخلی فقط به اسم شرکت داشتن یعنی وجودی غیرازمجازی بودن نداشتن

مثلا خودم یه بار به شخضه تیکت دادم به مدیرای هاست دیر جواب میدادن,اعصابم خورد شد و زنگ زدم بعد سه,چهار روز

ساعت 1زنگ زدم

مشکل هاست رو نمیتونست برطرف کنه گفت صبر کنید وصل کنم مدیریت (:

با گوشی یه موزیک ملایم گذاشت از اون صدا میومد مگیف

عباس تن ماهی بزارم یا لوبیا

یکیشونم گفت خفه شین یکی پشت خطه

موزیکه که با گوشی قطع شد یکی اومد حرف زد معلوم بود تازه کار و دانشجو و خونه دانشجوییه

و من حدود یکسال و نیم زحمت کم کم به باد رفت و بک آپ ها هم نصفه و ناقص بودن

این جریان رو گفتم که چون میخوام مجدد سایت های جدید بزنم با دوستام

لطفا هر کسی تجربه خودش رو از خرید هاست و سایت های خوب و معتبر داره لطفا بیان کنه و آدرس سایت رو بنویسه

ممنون سپاس(امیدوارم با پاسخهای خوبی روبه رو بشیم و بتونیم به همدیگر کمک کنیم)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

این انتخاب بستگی به خودتون داره که کدوم یکی رو انتخاب کنید!

اما شرایط انتخاب یک هاستینگ خوب چیه ؟

1. معتبر بودن و قدمت فعالیت هاستینگ
  2. میزان کیفیت سرویس ها

خیلی از کاربرانی که تازه وارد عرصه سایت سازی و مدیریت وب سایت میشن ، در بحث خرید هاست متاسفانه کوتاهی می کنند و کیفیت رو فدای قیمت می کنند! چون همونطور که خیلی از شماها دیدین ، برخی از هاستینگ های تازه وارد پلن هایی با قیمت بسیار اندک ارائه می دن و به عقده خریداران ، هاست که همون هاسته ، پس بهتره هزینه کمتری بدم!

اما این نظر کاملا غلطه! هاست که ممکنه مثل هم باشن اما چیزی که مهم تر از خوده هاست هستش ، پشتیبانی و خدماتی هست که بعد از خرید بهتون ارائه می شه.

زمانی که هاست رو به صورت سالانه بخرید 2 هزار تومن و مدام سایتتون Down بشه و بعد از یک سال فعالیت ، اون هاستینگ بی دلیل جمع کنه بره ، تازه می فهمید ارزششو داشت چندصد برابر هزینه می کردید تا الان سایتتون از بین نمی رفت!!!!

در مدت 8 سال تجربه وبمستری خودم ، سه مورد از برترین های عرصه هاستینگ رو بهتون معرفی می کنم.

فقط خواهشم اینه از شما و تمامی دوستان که این تاپیک رو مطالعه می کنند ، به هیچ وجه کیفیت هاست و اعتبار هاستینگ رو فدای قیمتش نکنید! الان ممکنه خیلی از هاستینگ هایی که پلن های گرون تری دارند، این بالا بودن قیمت ها صرفا به دلیل اعتبار و پشتیبانی و کیفیت هاست هستش. یکم محطاط تر عمل کنید.

و اما هاست های پیشنهادی بنده :

1. اولین پیشنهاد که البته پلن های گرونی داره ، لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. هستش. کیفیت سرویس هاش بالاست.
  2. دومین پیشنهاد لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. هستش. بنده حدود 3 سالی هست با این هاستینگ کار می کنم و هیچ گونه مشکلی تاحالا با پشتیبانی و کیفیت هاست نداشتم. (سایت Devme.ir که سایت گروهمون هست روی این هاستینگ ایجاد شده) قیمت هایی که برای پلن ها گذاشتن کاملا منطقی هست.
  3. آخرین پیشنهاد لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. . قیمت و کیفیت مناسب هست. پشتیبانی هم مناسب هست . بنده حدود 4 سال با این هاستینگ بودم که در آخر بسیاری از مشکلات رو مشاهده کردم (مثل Down شدن مکرر سایت ، تغییرات قیمت ها و ... که البته در جریان تغییر سرور اصلی هاستینگ بود. ولی به هر حال هاستینگ رو فورا عوض کردم ! چون اصولا اهل ریسک نیستم :D )

دوستان عزیز توجه کنید این سه پیشنهاد فقط و فقط یک پیشنهاد بود. اینها فقط تجربه ای هست که بنده تاحالا داشتم . هیچ گونه تبلیغاتی هم در کار نبود و تنها به درخواست استارتر تاپیک بود که سه مورد معرفی کردم. باز هم خودتون می تونید از بین این همه هاستینگ ریز و درشت یکی رو انتخاب کنید. فقط خواهشا به قیمت ها توجه نکنید!!

هر چند هزینه یابی برای ساختن سایت مهم هست ولی خرید هاست با کیفیت مهم تر از اون هست.

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

سلام.هاست ایران سرور عالیه

هم از نظر پشتیبانی 

هم از نظر سرعت  هاست و  کیفیت سرور ها

هم از نظر کار بلد بودن و تحصیل کرده بدن

و....

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...