رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام به یک آپلود سنتر ساده نیاز دارم که یک فایل رو آپلود کنه لینک بده همین هیچی دیگه نمیخوام ازش خواهشا اگه دارید بفرستید ممنون میشم

طراحی و دیزاینش اصلا برام مهم نیست

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود. 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

داخل لینک بالا بگردید. هم اسکریپت بدون نصب هست هم با نصب. 

بر اساس نیازتون یکی رو انتخاب کنید

• Like 4
لینک به دیدگاه

• 3 ماه پیش ...

یه آپلود سنتر میخوام که هر کاربر فایل آپلود کرد اسم فایل رو به یک چیز راندوم تغییر بده

ممنون میشم کمک کنید

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت

سلام كليجا اسكريپت خوبيه و همون موردي كه فرموديد رو براتون انجام ميده،  اخرين نسخه و فارسي سازي كاملش مي توانيد از همون لينك كه مسيحا عزيز قرار دادند دريافت نماييد

• Like 1
لینک به دیدگاه

از این اپلود سنتر برای داخل پنل کاربری میخوام نمیخوام بخش جدایی از پنل کاربری باشه این رو نمیدونم چکار کنم هر کار میکنم نمیشه راهنمایی کنید

این رو هم اضافه کنم فقط برای آپلود عکس میخوام نه فایل

ویرایش شده توسط mrrashidpour
لینک به دیدگاه

درود.

لطفا بگید از چه اسکریپتی برای راه اندازی سایتتون استفاده کردید تا بشه بهتر کمکتون کرد. اسکریپت کلیجا که آقا محمدجواد عزیز ذکر کردند، توانایی تعیین فرمت های خاص برای آپلود هم داره. یعنی خودتون می تونید تعیین کنید که چه فایل هایی آپلود بشه و چه فایل هایی خیر.

راه اندازی یک آپلودسنتر مجزا به نظرم می تونه خیلی مفیدتر عمل کنه. چرا که در یک محیط جداگانه به کاربران امکان عضویت در اون آپلودسنتر و مدیریت فایل هایی که آپلود می کنند رو میدید. اما اگه تمامی اینها رو در پنل کاربری سایتتون بخواهید به کاربرانتون ارائه کنید، می بایست این بخش آپلود با اسکریپت درحال استفادتون سازگاری داشته باشه.

یا نهایتا از یک اسکریپت ساده برای راه اندازی آپلودسنتر استفاده کنید و صفحه آپلودسنتر رو به صورت یک iFrame در پنل کاربران قرار بدید . البته دقت داشته باشید آپلودسنترها نیاز به رفع باگ دارند. اسکریپت های نا امن دسترسی هکران به آپلود فایل های مخرب رو افزایش می ده. پس باید اسکریپتی استفاده کنید که علاوه بر امنیت بالا، امکان محدودیت فرمت فایل قابل آپلود هم داشته باشه که سایتتون دچار مشکل نشه.

• Like 4
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، masih1994 گفته است :

درود.

لطفا بگید از چه اسکریپتی برای راه اندازی سایتتون استفاده کردید تا بشه بهتر کمکتون کرد. اسکریپت کلیجا که آقا محمدجواد عزیز ذکر کردند، توانایی تعیین فرمت های خاص برای آپلود هم داره. یعنی خودتون می تونید تعیین کنید که چه فایل هایی آپلود بشه و چه فایل هایی خیر.

راه اندازی یک آپلودسنتر مجزا به نظرم می تونه خیلی مفیدتر عمل کنه. چرا که در یک محیط جداگانه به کاربران امکان عضویت در اون آپلودسنتر و مدیریت فایل هایی که آپلود می کنند رو میدید. اما اگه تمامی اینها رو در پنل کاربری سایتتون بخواهید به کاربرانتون ارائه کنید، می بایست این بخش آپلود با اسکریپت درحال استفادتون سازگاری داشته باشه.

یا نهایتا از یک اسکریپت ساده برای راه اندازی آپلودسنتر استفاده کنید و صفحه آپلودسنتر رو به صورت یک iFrame در پنل کاربران قرار بدید . البته دقت داشته باشید آپلودسنترها نیاز به رفع باگ دارند. اسکریپت های نا امن دسترسی هکران به آپلود فایل های مخرب رو افزایش می ده. پس باید اسکریپتی استفاده کنید که علاوه بر امنیت بالا، امکان محدودیت فرمت فایل قابل آپلود هم داشته باشه که سایتتون دچار مشکل نشه.

امروز با تلاش های زیاد تونستم یک چیز خودم درست کنم که اوکی بشه عالی شد

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...