رفتن به مطلب

عضویت در فرم تماس وردپرس + فیلدهای اضافه پروفایل

AmiRoo

پست های پیشنهاد شده

انجمن بعد از مدت ها داره روح میگره به کمک دوستمون  @masih1994

منم سریع تا نرفتن سو استفاده کنم چند تا سوال بپرسم

یه سایت می خوام بزنم الان فقط فرم عضویت داشته باشه(حالا این فرم یا افزونه هست یا اینکه اگر چیزی نباشه با تماس باما بسازم)

که یک سری اطلاعات بگیره (فیلد مشخص کنم خودم) میشه کاری کرد که همه فیلد ها یکی باشن,اما اگر طرف بیشتر از یکی داشت  > + < بزنه و بعدی را وارد کنه؟( به طور مثال 2تا سایت داشت)

بعد از عضویت ایمیل بره که خوش آمدید .

تا اینجا تغریبا افزونه هست اما افزونه حرفه و خوب می خوام(سایت وردپرس هست) ممنون میشم معرفی کنید

بعد از عضویت طرف مورد خواصی پیش نمیاد صفحه یک صفحه هست که پر میشه و همانجا میماند(می توانید ویرایش کند یا خروج) اما جای دیگه نمیره فعلا

برای چند روز دیگه انجمن و خوده سایت فعال میشه

میشه کاری کرد که طرف اونی که تو سایت عضو شده,متصل بشه و اتوماتیک با همان یوزر و پسورد توی انجمن هم عضو بشه؟

انجمن هم ترجین وی بی باشه بهتره که پشتیبانی داشته باشه تو ایران

سایت هم که عضو هست دیگه...

ولی میخوام به انجمن هم متصل بشه

• افزونه عضویت که بشه فلید هاشو ساخت + کاربر بتواند ایتمی اضافه کنه
  • امکان اتصال بین وردپرس با انجمن وی بی باشه طوری که کاربران مشترک باشه با همان اطلاعات(اگر خواست ویرایش میکنه مشکلی نیست)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 11 دقیقه قبل، AmiRoo گفته است :

انجمن بعد از مدت ها داره روح میگره به کمک دوستمون  @masih1994

منم سریع تا نرفتن سو استفاده کنم چند تا سوال بپرسم

درود xD از دست شما . فعلا هستیم در خدمتتون حول نشین :D

نقل قول

یه سایت می خوام بزنم الان فقط فرم عضویت داشته باشه(حالا این فرم یا افزونه هست یا اینکه اگر چیزی نباشه با تماس باما بسازم)

در خصوص این مورد ، شما 2 راه دارید برای ایجاد چنین چیزی.

اما مهم ترین نکته اینه که کاربر باید در این مرحله عضو سایت بشه درسته ؟

خب پس :

نقل قول

افزونه عضویت که بشه فلید هاشو ساخت + کاربر بتواند ایتمی اضافه کنه

1. استفاده از افزونه عضویت و افزودن فیلدهای جدید به پروفایل

گل سرسبد این افزونه ها ، افزونه ی User Pro هست. با استفاده از این افزونه علاوه بر امکان نمایش فرم های عضویت ، ورود و بازیابی رمزعبور در فرانت اند سایت ، می تونید فیلدهای جدیدی به پروفایل وارد کنید.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

دریافت نسخه 4.9.10 این افزونه (نسخه نال شده) (حجم حدود 6.5 مگابایت)

بدین ترتیب شما می تونید ابتدا یک فرم عضویت قرار بدید، کاربر عضو سایت بشه و سپس کاربر رو توسط ریدایرکت یا هر ترفند دیگه ای مجبور کنید به بخش ویرایش پروفایل وارد بشه و فیلدهای پروفایل رو وارد کنید. در نظر بگیرید که این فیلدها رو خودتون می تونید توسط افزونه User Pro از قبل وارد کنید. حالا نمی دونم فیلد Repeater داشته باشه یا نه (همون امکانی که گفتید اگه بیش از یکی بود با کلید + و - کم و زیاد کنه) اما اگر بخواهید می تونید فیلدی که احتمال میدین چند مقدار داشته باشه، بجای فیلد Text از نوع Textarea ایجاد کنید که امکان وارد کردن چند مقدار وجود داشته باشه .

در چنین حالتی هر کاربر یک سری اطلاعات مخصوص به خودش رو وارد می کنه که بعدا می تونید به اونها دسترسی داشته باشید .

تاکید می کنم که افزونه User Pro دارای AddOn های زیادی هست که می تونید با استفاده از اون حتی امکاناتی مثل پشتیبانی از طریق تیکت و دریافت خبرنامه ها و اطلاعیه ها و خیلی چیزای دیگه اضافه کنید .

2. استفاده از افزونه فرم ساز Gravity Forms به همراه AddOn عضویت

راه دوم استفاده از افزونه گراویتی فرم هست که می تونید یک فرم تماس با ما ایجاد کنید. اما در کنار این فرم ، می تونید با استفاده از یک Addon مخصوص گراویتی فرم ، چند فیلد اضافه در فرم تماس داشته باشید که کاربر با تکمیل اونها می تونه پس از ارسال فرم تماس ، در سایت هم عضو بشه .

یکی از مزیت های این روش اینه که کاربر می تونه در یک زمان هم در سایتتون ثبت نام کنه و هم یک فرم رو تکمیل و ارسال کنه . حالا این فرم می تونه یک فرم درخواست باشه یا فرم ثبت سفارش که پس از ارسال شدن ، یک نسخه از ایمیل براتون ارسال میشه و متوجه می شید که چنین کاربری ، چه درخواستی داشته .

اگر این روش رو انتخاب کردید پس :

1. افزونه گراویتی فرم رو نصب کنید

2. ادان عضویت گراویتی رو هم نصب کنید. بنده نسخه نال شده 3.7.1 رو پیوست کردم براتون :

هر دو روش برای ساختن فرم ها و دریافت اطلاعات مورد نیاز از کاربر رو گفتم ، انتخاب اینکه کدوم یکی از روش ها بیشتر به کارتون میاد با خودتون.

----------------------------------------------------

اما پرسش دوم ؛

نقل قول

امکان اتصال بین وردپرس با انجمن وی بی باشه طوری که کاربران مشترک باشه با همان اطلاعات(اگر خواست ویرایش میکنه مشکلی نیست)

اتصال ویبولتین و وردپرس (ورود کاربران)

طبق اطلاعات بنده ، تا اونجایی که می دونم یک افزونه هست برای ویبولتین به نام vBSSO که چنین کاری رو براتون انجام میده .

آموزش کامل این افزونه و نحوه استفاده از اون در ویبولتین رو می تونید از انجمن پشتیبانی ویبولتین دریافت کنید :

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...