رفتن به مطلب

سرمایه گذار برای وبسایت بانک شخصی با خدمات نوین

هومان هرمزدی

پست های پیشنهاد شده

بانک های شخصی این روزها خیلی زیاد شدن و راه اندازی یه همچین مدل وبسایتی عملا کار بیهوده ای هست مگر اینکه یکسری ایده جدید هم کنارشون پیاده سازی بشه

1- امکان پرداخت از طریق تلگرام برای اولین بار در ایران

2- پرداخت سود 15 درصد روزشمار به تمامی کاربران با موجودی بیش از تر از صفر ریال

3- کارمزد صفر درصد برای تبادلات درون شبکه ای

4- نمایش اطلاعات خساب کاربری بر روی تلگرام با یک کلیک

ممنون میشم نظرتون رو در مورد این ایده بیان نمایید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 19 ساعت قبل، هومان هرمزدی گفته است :

بانک های شخصی این روزها خیلی زیاد شدن و راه اندازی یه همچین مدل وبسایتی عملا کار بیهوده ای هست مگر اینکه یکسری ایده جدید هم کنارشون پیاده سازی بشه

1- امکان پرداخت از طریق تلگرام برای اولین بار در ایران

2- پرداخت سود 15 درصد روزشمار به تمامی کاربران با موجودی بیش از تر از صفر ریال

3- کارمزد صفر درصد برای تبادلات درون شبکه ای

4- نمایش اطلاعات خساب کاربری بر روی تلگرام با یک کلیک

ممنون میشم نظرتون رو در مورد این ایده بیان نمایید

ایده خوبیه ولی باید درصد هایی از قابلیت اجرایی رو داشته باشه ، مثلا تلگرام هنوز یک شبکه اجتماعی هست که برای ارتباط برقرار کردن طراحی شده و همچین امکانی براش اضافه نشده ، اما به احتمال زیاد از طریق ربات ها میشه پرداخت کرد ولی این کار رو فکر نکنم کسی انجام بده چون امنیتی براش فراهم نشده و ثانیا فرهنگ استفاده از این کار هم ایجاد نشده.

اگه شما بتونید رباتی طراحی کنید که امنیت بالایی رو فراهم کنه و بیشتر سرمایتون رو صرف تبلیغات کنید شاید تونستین به مراحلی از موفقیت برسید

اما ریسک خیلی بزرگیه چون با وجود سامانه های پرداختی کاملا امن تعداد اندکی از این روش استفاده می کنند

من یه ایده دیگه برای این کار دارم که فکر کنم این ایده به درد شما بخوره و تممی این مشکلات رو حل کنید . لطفا پیام بدید تا براتون بگم

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، amirpartovi گفته است :

ایده خوبیه ولی باید درصد هایی از قابلیت اجرایی رو داشته باشه ، مثلا تلگرام هنوز یک شبکه اجتماعی هست که برای ارتباط برقرار کردن طراحی شده و همچین امکانی براش اضافه نشده ، اما به احتمال زیاد از طریق ربات ها میشه پرداخت کرد ولی این کار رو فکر نکنم کسی انجام بده چون امنیتی براش فراهم نشده و ثانیا فرهنگ استفاده از این کار هم ایجاد نشده.

اگه شما بتونید رباتی طراحی کنید که امنیت بالایی رو فراهم کنه و بیشتر سرمایتون رو صرف تبلیغات کنید شاید تونستین به مراحلی از موفقیت برسید

اما ریسک خیلی بزرگیه چون با وجود سامانه های پرداختی کاملا امن تعداد اندکی از این روش استفاده می کنند

من یه ایده دیگه برای این کار دارم که فکر کنم این ایده به درد شما بخوره و تممی این مشکلات رو حل کنید . لطفا پیام بدید تا براتون بگم

برای ارتباط با تلگرام یه بخش api در نظر گرفتم... کاربر بدون نیاز به اتصال به بانک میتونه از موجودی حساب خودش پرداخت رو انجام بده و یا با ارسال رمز خودش به ربات اصلی تلگرام میتونه موجودی و لیست آخرین تراکنش ها رو دریافت کنه

ایده من نسخه بهینه شده ایده لایت کوین هست... یک ایده صد در صد بومی شده...

درکل خوشحال میشم ایده شما رو هم بررسی کنم و در صورت عملی بودن با هم پیاده سازیش کنیم

لینک به دیدگاه

ایده 100% بگیر و بترکون دارم که مدل بین المللی هم نداره و تا حالا اجرا نشده و نیاز به سرمایه گذاری دارم ، در صورت تقبل هزینه های پروژه به درستی ظرف 6 ماه آینده سوددهی پروژه باورنکردنی(نباید بگم اما سوددهی میلیاردی خواهد شد) خواهد داشت ، با هزینه حدوداً 20 میلیون تومان (بدون برآورد هزینه مکان تجاری و دفتر) هم میشه جمعش کرد ، با تضمین پروژه برای تایید وام دو میلیاردی کارآفرینی و .....

لطفا جهت اطلاعات کامل با من تماس بگیرید : 09306590065

آرمان

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Learn-music.ir گفته است :

ایده 100% بگیر و بترکون دارم که مدل بین المللی هم نداره و تا حالا اجرا نشده و نیاز به سرمایه گذاری دارم ، در صورت تقبل هزینه های پروژه به درستی ظرف 6 ماه آینده سوددهی پروژه باورنکردنی(نباید بگم اما سوددهی میلیاردی خواهد شد) خواهد داشت ، با هزینه حدوداً 20 میلیون تومان (بدون برآورد هزینه مکان تجاری و دفتر) هم میشه جمعش کرد ، با تضمین پروژه برای تایید وام دو میلیاردی کارآفرینی و .....

لطفا جهت اطلاعات کامل با من تماس بگیرید : 09306590065

آرمان

1- خیلی روی هوا نباید تصمیم گرفت. با این وصفی که شما فرمودید هیچ سرمایه گذاری نمیاد جلو

2- والا برای هیچ کاری وام بیشتر از 10 میلیون تومان نمیدن اما اگر وام دو میلیاردی حتمی هست پس خودتون بگیرید و شریک برای پروژه نگیرید

3- اینجا تاپیک ایده بانک شخصی هست... خیلی دوست داشتید ایده تون رو مطرح کنید باید براش تاپیک جدا میزدید و این عمل شما یعنی پس فردا به شریکتون هم رحم نمیکنید

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...