رفتن به مطلب

مشکل سفید شدن صفحه در پنل وردپرس با قالب Riodownload

پست های پیشنهاد شده

سلام وقتتون بخیر باشه

من قالب ریو دانلود رو از طریق سایت خودتون دانلود کردم و کارهای انتقال رو هم به درستی انجام دادم.

قالب رو فعال کردم و از لحاظ ظاهری همه چی بدون مشکل هست و اجرا میشه

اما در پنل وردپرس زمانی که می‌خوام پستی ارسال کنم یا تنظیماتی رو لحاظ کنم بعد از کلیک برروی دکمه "ذخیره کردن" صفحه سفید میشه و باید دوباره ریلود کنم. اینو هم بگم که تغییرات توی تنظیمات یا ارسال پست هم صورت گرفته اما فقط موقع ذخیره کردن صفحه پنل وردپرس سفید میشه و باید ریلود کنم.

ممنون میشم راهنمایی کنین

آدرس سایتم: jozve30ti.ir

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت کل سایت

سلام اين مي تونه هم از افزونه هاي نصب شده باشه يا از function قالب باشه 

• Like 1
لینک به دیدگاه

افزونه‌ها را غیر فعال کردم اما تغییری حاصل نشد

به احتمال زیاد مشکل از محتوای function باشه. چه دستوری میدین؟

لینک به دیدگاه

درود

نسخه وردپرس را کاهش دهید نظر بنده ورژن 4.5 هست.

در صورت خطا اعلام کنید بررسی شود.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط mansour_bi2
نوشتاری
  • Like 1
لینک به دیدگاه

سلام .

دوستان کاملا درست فرمودن مراحل را انجام دهید به احتمال زیاد باید مشکل شما رفع شود

1- پوشه پلاگین را اسم عوض کنید و یک بار تست کنید اگر صفحه برای شما باز شد در پیشخوان خطایی نشان میدهد که مشخصه عدم وجود پوشه پلاگین هست برای همین غیر فعال می شوند و پس از باز گرداندن نام پوشه به حالت قبل پلاگین ها را یکی یکی فعال کنید تا به پلاگین اخلال گر برسید.

2- پوشه قالب را رینیم کنیم و مراحل بالا را برای همین نیز انجام دهید اگر مشکل بر طرف شد ( قالب را دانلود کنید و با یک ویرایشگر مثل notepad ++  باز کنید و نوع رمزنگاری یا unicode آن را بر روی utf wituote bom ( امیدوارم درست نوشته باشم ) بذارید منظورم همه فایل ها از جمله فایل فانکشن هست ،  ) و سپس مجدد آپلود کنید . اگر مشکل پا برجا بود فایل فانکشن را بررسی کنید تا کد های php در آن درست نوشته شده باشند . و یا کدی با افزونه ای یا کد دیگری خللی نداشته باشد پیشنهاد میکنم توی همین تاپیک در صورت مشکل فانکشن رو قرار بدین تا دوستان بررسی کنند.

3- در صورتی که مشکل باقی بود ورژن وردپرس را به قبل برگردانید و یا از این ورژن به نسخه جدید بروزرسانی کنید.

در صورتی که باز هم مشکل داشتید اعلام کنید تا بررسی شود.

موفق باشید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

درود.

یکی از دلایل اصلی مشکل سفید شدن صفحه، کمبود منابع اختصاص داده شده به هاست هستش که از این منابع، RAM یکی از مهم ترین هاست. برخی از قالب های وردپرس به دلیل وجود توابع متعدد و فراوان ، پس از هر تغییراتی در سایت و محتوای اون، به حالت اجرا در میان. این توابع که توسط فایل Functions درون قالب قرار داده می شن، اگر به تعداد زیاد استفاده شده باشند، جهت اجرای بدون مشکل نیازمند RAM بیشتری هستند.

جهت تست اینکه مشکل استفاده از RAM در قالب مدنظر وجود داره یا خیر، یکبار قالب سایتتون رو به قالب پیش فرض تغییر بدید. سپس ارسال مطلب رو تست بفرمایید. اگر مشکل سفید شدن صفحه درکار نبود، مطمئن باشید مشکل از RAM هاست هست.

راه کار اصلی و مرتبط با این مشکل، افزایش مقدار RAM استفاده شده توسط وردپرس هست.

در قدم اول بهتره از قابلیت دیباگ در هنگام فعال بودن قالب مشکل ساز استفاده کنید. (در فایل wp-config.php)

error_reporting(E_ALL); ini_set('display_errors', 1);

define( 'WP_DEBUG', true);

قدم بعدی افزودن دستورات افزایش مقدار رم هست. دقت داشته باشید این کد تنها زمانی کاربرد داره و باعث رفع مشکل میشه که مقدار رم اختصاص داده شده با هاست شما بالا باشه اما خوده وردپرس از مقدار رم پایینی استفاده کنه. با این کد وردپرس سعی می کنه از مقدار رمی که خودتون پیشنهاد میدید استفاده کنه. اما اگه محدودیت مقدار رم از طرف هاستینگ و سرورتون باشه، تنها راه حل این مشکل درخواست از هاستینگ جهت افزایش مقدار رم هست.

کد زیر رو هم در فایل wp-config.php قرار بدید. اگر مشکل حل نشد، مقدار رم رو از 64 به 128 برسونید. اگر باز هم مشکل پابرجا بود، جهت رفع مشکل با هاستینگ تماس بگیرید.

define( 'WP_MEMORY_LIMIT', '64M' );

• Like 3
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...