رفتن به مطلب

کمک فوری مشکلات سایت وردپرس

mohammadshahabi

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

وضعیتم خیلی بده و سایت هام از کار افتادن نمیدونم مشکل از کجاس همچی بررسی کردم روبات نویسنده خودکار روی سایتم نصب کرده بودم درست کار میکرد ولی روی سرور جدید ناخوانا مینویسه

اینم نمونه مطلب روبات اولی توروخدا کمکم کنید فقط بگید چکار کنم خیلی گیرم

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

یه روبات دیگه هم بیست اسکریپت تازه منتشر کرده اونم موقع فعال کردن این پیغام میاد و فعال نمیشه

Scrapes: PHP extension mbstring is not loaded. Please contact your server administrator or visit لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. for installation.

Scrapes: PHP extension iconv is not loaded. Please contact your server administrator or visit لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. for installation.

خیلی مشکل دارم لطفا فوری کمکم کنید روت سرور دست خودمه هرتغییری  لازم باشه انجام میدم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من تخصصی در این کار ندارم ولی احتمال میدم کتابخانه های سرور جدید با افزونه نمیخونه . پیشنهاد میکنم کتابخانه هاتون رو به نسخه جدید آپدیت کنید ، چون نسخه جدید وردپرس هم برای این کتاب خانه های جدید مانند php7 بهینه سازی شده . اگه از سرویس دهنده این مشکل رو پیگیر بشن مطمئنا مشکلتون حل میشه

لینک به دیدگاه

سی پنل اخرین ورژن هست و از php7 استثاده میکنم مدیر سرور خودم هستم هر تغییری لازم باشه خودم باید بدم خواهش میکنم کمک کنید خیلی گیرم

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب . فکر میکنم از ورژن پی اچ پی هست و ضمن اینکه اگر صفحه پیدا نشد میده یک بار به تنظیمات و بعد پیوند های یکتا رو ریست کنید.

لینک به دیدگاه

درود.

فرمودید هاست (سرور) عوض کردید، مشکل اصلی و مضنون اول این قضیه، کانفیگ سرور هست.

نسخه PHP که دوستان عرض کردند، می تونه درصد کمی از مشکل باشه اما بحث اصلی، کانفیگ سرور هستش.

در خصوص دریافت خطا از فعالسازی افزونه ای که ذکر کردید هم داخل خطا مشخص هست که دو ماژول مورد نیاز و ضروری افزونه به نام های mbstring و iconv روی هاستتون فعال نیست.

در نسخه های جدید cPanel امکان تغییر نسخه PHP اضافه شده که در همین قسمت می تونید ماژول های مورد استفاده رو خودتون به صورت دستی فعال و غیرفعال کنید.  اگر هم کانفیگ سرور رو خودتون انجام دادید ، یک بررسی مجدد داشته باشید یا اینکه از یک فرد مطمئن کمک دریافت کنید.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز

بنده هم تازه وارد هستم وخیلی گشتم تا موضوع مناسب برای مشکلات خودم پیداکنم.

من هرجندتا ورد پرس که نصب می کنم یک اسلش و وی پی (wp/) ویا (WordPress/) به آخر آدرس سایتم اضافه می شود.

البته می دانم که مشکل از کجاست , اما نحوه رفع مشکل را بلد نیستم . خواهش می کنم مرا راهنمائی کنید. 

فقط باید توضیحات شما کامل وساده باشد چون من خیلی مبتدی هستم .

این آدرس یکی ازسایت های بنده هست ملاحظه کنید:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.                           9_9

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، liman گفته است :

سلام دوستان عزیز

بنده هم تازه وارد هستم وخیلی گشتم تا موضوع مناسب برای مشکلات خودم پیداکنم.

من هرجندتا ورد پرس که نصب می کنم یک اسلش و وی پی (wp/) ویا (WordPress/) به آخر آدرس سایتم اضافه می شود.

البته می دانم که مشکل از کجاست , اما نحوه رفع مشکل را بلد نیستم . خواهش می کنم مرا راهنمائی کنید. 

فقط باید توضیحات شما کامل وساده باشد چون من خیلی مبتدی هستم .

این آدرس یکی ازسایت های بنده هست ملاحظه کنید:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.                           9_9

درود .

به انجمن 20اسکریپت خوش اومدید. بهتر بود خودتون به صورت جداگانه یک تاپیک جدید ایجاد می کردید.

به هر حال این رو در نظر داشته باشید هر مشکلی داشتید یک تاپیک جدید ایجاد کنید تا کاربران بتونند بهتر راهنماییتون کنند.

-----------------------------------

3 راه حل برای مشکل شما وجود داره اما قبل از اون باید بدونید مشکل از چی هست :

این مشکل در واقع مربوط میشه به آپلود شدن و نصب وردپرس داخل یک پوشه اضافه . برای مثال اگر شما وارد فایل منیجر هاست بشید ، پوشه ی Public_html میشه روت دامنه شما. هر فایلی در public_html آپلود بشه در دامنه سایتتون نمایش داده میشه.

حالا شما اگر وارد این پوشه بشید، قطعا یک پوشه به نام wp مشاهده می کنید که اسکریپت و تمامی فایل های وردپرس رو داخل این پوشه مشاهده می کنید. وردپرس رو در مکان های زیر میتونید نصب کنید :

1. در روت > public_html

2. ساب دایرکتوری > یک پوشه اضافه داخل public_html

3. سابدامین > در آدرسی مانند wp.site.ltd

نحوه رفع مشکل :

3 روش برای حل این مشکل وجود داره که شما فقط باید یکی از اینها رو انتخاب و انجام بدید:

روش اول : نصب مجدد وردپرس بدون پوشه اضافه و ساب دایرکتوری :

بهتره شما از ابتدا وردپرس رو نصب کنید. اما اینبار تمامی فایل های وردپرس رو از پوشه wp خارج کنید و مستقیما همه رو در پوشه public_html منتقل کنید. در اینصورت وردپرس شما در روت دامین نصب خواهد شد و دیگه از وجود آدرس و کلمات اضافه خبری نخواهد بود.

روش دوم : تغییر آدرس سایت و جداسازی از آدرس نصب وردپرس!

زمانی که وردپرس رو در یک پوشه اضافه مثل wp نصب کرده باشید، این امکان وجود داره که آدرس سایت رو تغییر بدید. البته این روش کمی نیازمند کار اضافه هست و ممکنه در هر شرایطی جواب نده.

برای اینکار کافیه از پیشخوان > تنظیمات > عمومی ، در قسمت "نشانی سایت (URL)" آدرس رو ویرایش کنید. برای ویرایش هم کافیه عبارت wp رو از آدرس حذف کنید. همچنین دقت داشته باشید آخر آدرس وارد شده نباید اسلش " / " وجود داشته باشه.

روش سوم : انتقال فایل ها و تغییر تنظیمات

در این حالت شما هم باید فایل های وردپرس رو به روت منتقل کنید و هم تنظیمات رو ویرایش کنید.

در این روش :

1. ابتدا وارد پیشخوان > تنظیمات > عمومی بشید و هر دو آدرس سایتتون رو ویرایش کنید. (کافیه فقط آدرس سایتتون رو وارد کنید و عبارات دیگه رو حذف کنید. مثال : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  که باید آدرس دامین خودتون رو وارد کنید)

2. بعدا از تغییر تنظیمات و آدرس سایت ، وارد فایل منیجر > public_html > پوشه wp (یا پوشه دیگه ای که وردپرستون رو در اونجا قرار دادید) بشید و تمامی فایل ها رو انتخاب و به پوشه public_html منتقل کنید.

سپس سایتتون رو بررسی کنید و از آدرس جدید بدون عبارات اضافه لذت ببرید :)

دقت کنید حتما باید اول آدرس سایت رو از تنظیمات تغییر بدید، وگرنه سایتتون باز نخواهد شد و اگر ابتدا فایل ها منتقل بشن ، مجبورید آدرس سایت رو از PHPMyadmin تغییر بدید یا مجددا تمامی فایل های وردپرس رو به پوشه wp منتقل کرده و بعد از تغییر آدرس از تنظیمات وردپرس، مجددا فایل ها رو به public_html تغییر بدید.

لینک به دیدگاه

از همه ممنون مشکل من حل شد مشکل از همون ماژول ها بود با فعال سازی مشکل حل شد از همه خیلی سپاسگذارم

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...