رفتن به مطلب

مشکل اپلود نشدن ویدیو در شبکه ی اجتماعی selfie

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان یک هفته اس که من شبکه ی اجتماعی سلفی رو نصب کردم وقتی داخل اکانت کاربری میشی و در قسمت ارسال ویدیو می خوای ویدیوی یوتیوب رو ابلود کنی یعنی ادرس رو وارد می کنم میره قسمت بعدی برای نوشتن توصیحات ویدیو و وقتی بر روی دکمه ی ارسال کلیک می کنم یه نوشته ی قرمز میاره در هدر و میگه ویدیو اپلود نشد لطفا کمک کنید مشکل از کجاست و اینکه من در خارج ایرانم و اینجا یوتیوب بازه و فیلتر نیست  اینم ادرس سایت من

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ویرایش شده توسط narimanzandi9
  • Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 10 ساعت قبل، narimanzandi9 گفته است :

سلام دوستان یک هفته اس که من شبکه ی اجتماعی سلفی رو نصب کردم وقتی داخل اکانت کاربری میشی و در قسمت ارسال ویدیو می خوای ویدیوی یوتیوب رو ابلود کنی یعنی ادرس رو وارد می کنم میره قسمت بعدی برای نوشتن توصیحات ویدیو و وقتی بر روی دکمه ی ارسال کلیک می کنم یه نوشته ی قرمز میاره در هدر و میگه ویدیو اپلود نشد لطفا کمک کنید مشکل از کجاست و اینکه من در خارج ایرانم و اینجا یوتیوب بازه و فیلتر نیست  اینم ادرس سایت من

ماشالله.

عزیز خریدین؟ اگه نه واقعا به ایرونی بودن خودت افتخار کنین

اگرم آره، دیگه چرا اینجا؟ از تیم فنیشون سوال بپرسین

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، laruz گفته است :

ماشالله.

عزیز خریدین؟ اگه نه واقعا به ایرونی بودن خودت افتخار کنین

اگرم آره، دیگه چرا اینجا؟ از تیم فنیشون سوال بپرسین

نه دوست عزیز از همین سایت دانلود کردم 20script الان شدیدا نیاز به کمک دارم هرجوری کد رو دستکاری میکنم کار نمیکنه لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

در در 5 خرداد 1396 در 01:44، narimanzandi9 گفته است :

این اسکریپت یوتوب رو leech نمیکنه و Embed Link میکنه توی دیتابیس ش ، ( آپلود نمیکنه )

سبک و خوبه

نویسنده ش در دسترس نیست ( دامین و حتی GitHub ش ) ادامه نداده و بخشهایی از کدهاش نوشته نشده

پیام خصوصی بدین.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...