رفتن به مطلب

مشکل با اسکریپت فارسی جایگزین کننده عبارت در دیتابیس

r0otkit

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان اسکریپ نمیدونم کانکت نمیشه به دیتابیس یا اشکال دیگه ای داره یا سینتکسش مشکل داره نمیدونم من php بلد نیستم این ارور میده

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_connect() in C:\xampp\htdocs\dbchanger\index.php:71 Stack trace: #0 {main} thrown in C:\xampp\htdocs\dbchanger\index.php on line 71

اسکریپ رو روی زمپ گذاشتم و فایل دیتابیس رو از پنل دایرکت ادمین سایت خودم دانلود کردم که پسوند .sql داشت و ریختم توی پوشه زمپ نمیدونم چی کا باید بکنم ارور میده :$

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 20 دقیقه قبل، r0otkit گفته است :

سلام دوستان اسکریپ نمیدونم کانکت نمیشه به دیتابیس یا اشکال دیگه ای داره یا سینتکسش مشکل داره نمیدونم من php بلد نیستم این ارور میده

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_connect() in C:\xampp\htdocs\dbchanger\index.php:71 Stack trace: #0 {main} thrown in C:\xampp\htdocs\dbchanger\index.php on line 71

اسکریپ رو روی زمپ گذاشتم و فایل دیتابیس رو از پنل دایرکت ادمین سایت خودم دانلود کردم که پسوند .sql داشت و ریختم توی پوشه زمپ نمیدونم چی کا باید بکنم ارور میده :$

درود 

بهتر هست روی هاست تست شود

خطا مشخص هست که خط 71 index.php مشکل دارد که باید بررسی کنید.

لینک به دیدگاه

تابع mysql_connect() رو نمیتونه شناسایی کنه

یا تابع تعریف نشده یا فایل ایمپورت نشده

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، هومان هرمزدی گفته است :

سلام این که میفرمایید ایمپورت نشده یعنی فایل دیتابیس ایمپورت نشده ؟

لینک به دیدگاه

سلام ممنون از دوستان مشکل حل شد فقط الان هر اسمی رو میتونم تغییر بدم ولی کلمات فارسی رو شناسایی نمیکنه اسکریپت

لینک به دیدگاه

در در 4 خرداد 1396 در 22:18، هومان هرمزدی گفته است :

mysql_connect

فانکشن دیفالت پی اچ پی هست  ;)) تا ورژن 5 اما بعد deprecate شده

ورژن پی اچ پی ه زمپ رو بزارید روی 4 یا 5 یا بجای تابع بالا از

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

استفاده کنید

.sql رو هم روی زمپ با اسکریپت phpmyadmin ایمپورت کنید (توی فولدر زمپ هست)( اول یه دیتا بیس بسازید( collation رو بزارید utf8_persian_ci ) و بعد ایمپورت کنید)

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، r0otkit گفته است :

سلام ممنون از دوستان مشکل حل شد فقط الان هر اسمی رو میتونم تغییر بدم ولی کلمات فارسی رو شناسایی نمیکنه اسکریپت

وقتی از اول به شکل درست انجام نشه اشکالات بعدی غیر قابل پیش بینی هست و پچ کردن مشکلات اشتباه ه

در ضمن اسکریپت قدیمی هست ( بدلیل استفاده از توابع منسوخ شده ) ورژن جدید ش رو پیدا کنید یا php یاد بگیرید و خودتون درست ش کنید.

جواب :

اول query رو توی phpmyadmin تست کنید بعد کد پیج متن مورد جستجو رو به utf8 تغییر بدین و متغیر رو توی query  مورد نظر وارد کنید

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

در در 5 خرداد 1396 در 20:56، lokoceto گفته است :

وقتی از اول به شکل درست انجام نشه اشکالات بعدی غیر قابل پیش بینی هست و پچ کردن مشکلات اشتباه ه

در ضمن اسکریپت قدیمی هست ( بدلیل استفاده از توابع منسوخ شده ) ورژن جدید ش رو پیدا کنید یا php یاد بگیرید و خودتون درست ش کنید.

جواب :

اول query رو توی phpmyadmin تست کنید بعد کد پیج متن مورد جستجو رو به utf8 تغییر بدین و متغیر رو توی query  مورد نظر وارد کنید

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

تشکر از شما و همه مشکل حل شد :x

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...