رفتن به مطلب

درخواست رایگان سرور مجازی(vps)صرفا جهت آپلود و دانلود

gholamreza-alipoor

پست های پیشنهاد شده

عرض سلام و ادب و احترام ، درخواست بنده از عنوان تایپیک مشخص هستش ، اگه کسی هستش که میتونه کمک کنه ممنون میشم ازش ، جبران خواهم کرد ، با احترام.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 17 دقیقه قبل، gholamreza-alipoor گفته است :

عرض سلام و ادب و احترام ، درخواست بنده از عنوان تایپیک مشخص هستش ، اگه کسی هستش که میتونه کمک کنه ممنون میشم ازش ، جبران خواهم کرد ، با احترام.

درود

اگر لینک های دانلود آماده دارید و برای آپلود به جایی خاص رو دارید میتونم به طور رایگان انجام دهم .

لینک به دیدگاه

در در 28 اردیبهشت 1396 در 18:13، mansour_bi2 گفته است :

درود

اگر لینک های دانلود آماده دارید و برای آپلود به جایی خاص رو دارید میتونم به طور رایگان انجام دهم .

سلام دوست عزیز ، از لطف شما نهایت سپاسگذاری را دارم ، فایل خاصی نیستش ، من نهایت استفاده ای که دارم این هستش که هفتگی ، یک ویدیو بر روی سایت آپارات آپلود کنم و با توجه به اینکه ممکنه وقت شما با وقت بنده تنظیم نباشه (به خاطر اینکه سیاست کانالمون در آپارات بر این هستش که در سریعترین زمان ممکن ویدیو ها رو آپلود کنم )از این جهت هستش که میگم ممکنه وقت بنده با شما تنظیم نباشه ، یک سیستم میخوام(vps) با حداقل پیش نیاز فقط جهت آپلود همین ویدیو ، اگه براتون مقدور هستش چه بهتر ، اگه مقدور نیست باز هم از پیشنهاد شما تشکر میکنم.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...