رفتن به مطلب

افزونه رایگان درگاه پرداخت بانک سامان ووکامرس

mbm159

پست های پیشنهاد شده

mabnawp-woo-1.jpg.8c27637340b36fd425b1294a8fd96633.jpg

سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران مبنای وردپرس اینبار با افزونه درگاه پرداخت بانک سامان برای ووکامرس در خدمت شما هستیم .

با استفاده از این افزونه قادر هستید تمامی پرداخت های محصولات خود را از طریق درگاه محبوب و امن بانک سامان انجام دهید . استفاده اختصاصی و استاندارد از مستندات بانک سامان برای طراحی و کدنویسی این افزونه امنیت آن را دو چندان بالا برده است و مبنای وردپرس برای اولین بار به صورت کاملا اختصاصی این افزونه را منتشر می کند . نسخه دیگری از این افزونه به صورت رسمی توسط ووکامرس فارسی منتشر شده است اما با توجه به هزینه های موجود قیمت آن نسبتا بالا بوده ولی مبنای وردپرس با توجه به نیاز موجود و سیاست ارائه خدمات ارزان وردپرس تصمیم به کد نویسی اختصاصی دارد و نهایتا بعد از کد نویسی و آزمون برای رفع ایرادات احتمالی نسخه ۱٫۰ افزونه درگاه پرداخت سامان کیش ( بانک سامان ) را منتشر کرده است شما تنها با پرداخت ۱۲٫۵۰۰ تومان ( هزینه برنامه نویس )  – غیر اجباری – میتوانید افزونه مذکور را دانلود کنید.

ویژگی های افزونه درگاه پرداخت سامان کیش ( بانک سامان ) برای ووکامرس

امنیت بالا

قابلیت تعریف درگاه بانکی

قابلیت تعریف صفحه بازگشت

اطلاع رسانی از بروزرسانی های آینده

پشتیبانی کاملا رایگان

کاملا اختصاصی

این مطلب قبلا پست شده بود و چون نسخه رایگان شد برای همین مجددا پست کردم متاسفانه امکان ویرایش نداشتم از تمام کاربران و مدیران مجموعه عذر خواهی میکنم

برای دانلود رایگان افزونه لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. کلیک کنید و یا به لینک زیر مراجعه کنید.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خوب چرا لینک دانلود رو همین جا قرار ندادید فکر کنم بخاطر حمایت مالی این کار رو کردید :D:D

لینک به دیدگاه

سلام خیر . چون با افزونه edd قبلا گذاشته شده بود دیگ ویرایش نکردم :D ولی خب یکمم به خاطر اینه که کاربر بیاد دیگ حد اقلش . نامردی ک نوشتم بعد رایگانش کردم بعد کسی حتی سایتمو نبینه نه . اگر سوال و مشکل و یا ایرادی داشت خوشحال میشم بفرمایید تا بر طرف بشه تو نسخه های بعدی

لینک به دیدگاه

• 1 month پیش ...

سلام پلاگین مشکل داره من نصب کردم دیگه کلا سایتم و قسمت مدیریت بالا نمیاد لطفا بررسی کنید پلاگین رو

لینک به دیدگاه

• 2 هفته پیش...
  • 4 هفته پیش...
  • 1 month پیش ...

سامان پرداخت  اصلا  مرکانت آیدی نمی ده ...  یوزر پسورد می ده .. مثل بانک ملت و بقیه

این چیه حالا ؟

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...