رفتن به مطلب

دانلود قالب تم فارست سالم و حرفه ای + هماهنگ با Edd

theme4

پست های پیشنهاد شده

سلام. بلاخره بعد از مدت های نسخه پریمیوم و حرفه ای قالب تم فارست رو به رایگان منتشر کردیم. این قالب کاملا با پلاگین EDD هماهنگ شده، دارای بخش جداگانه وبلاگ، ویژگی های حرفه ای و متمایزی داره. دوستان توجه کنید این قالب نسخه تم فور هست و یک سرو گردن از همه قالب های مشابه بالاتره از نظر گرافیک و امکانات. آپدیت های بعدی هم در همین سایت ارائه میشه. ضمناً حتما صفحه محصول این قالب رو مشاهده کنید (ویژگی ها: دکمه های افزودن علاقمندی، گزارش محصول، لیست مشخصات فروشنده، اشتراک گذاری اجتماعی، مشخصات کامل محصول (دقیقاً مثل تم فارست، محصولات دیگر فروشنده).

enmarket-v1-theme4-6.png

دانلود قالب: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ویرایش شده توسط theme4
املا
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

واقعا از شما تشکر میکنم بخاطر زحمتی که برای این قالب کشیده اید و به اشتراک گذاشته اید

• Like 1
لینک به دیدگاه

Capture.PNGفقط لطفی کنید این رو راهنمایی کنید که چطور باید تصاویر این قسمت رو تغییر بدیم ...تصاویر ضمیمه شد با تشکر

ویرایش شده توسط mostafashokri
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، mostafashokri گفته است :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. فقط لطفی کنید این رو راهنمایی کنید که چطور باید تصاویر این قسمت رو تغییر بدیم ...تصاویر ضمیمه شد با تشکر

در پوشه مربوط به تصاویر قالب بررسی کنید. کمی css بلد باشید راحت می تونید ظاهرش رو اختصاصی کنید.

ویرایش شده توسط theme4
لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، mostafashokri گفته است :

واقعا از شما تشکر میکنم بخاطر زحمتی که برای این قالب کشیده اید و به اشتراک گذاشته اید

ممنون. این قالب از تمام نسخه های پولی موجود در ایران هم امکانات بیشتری داره و حرفه ای تره، حالا بزودی بهتر هم خواهد شد.

لینک به دیدگاه

بک گراند (پیش زمینه) کادر (تعداد محصولات و دکمه ها) در مسیر assets /common/backgrounds/page.png

اگر نوع عکس رو تغییر دادید و اعمال نشد یا لود نشد . حتما css قالب رو چک کنید و تغییر بدید لاین مربوط به این مسیر رو.

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام

میبخشید به نظرتون میشه از این قالب در بخش فروش محصولات مدیا - موزیک هم استفاده کرد یا نه . ممنون میشم راهنمایی کنید .

لینک به دیدگاه

من نصب کردم اما متاسفانه اون چیزی که میخواستم نبود لینک هاش همه غیر فعال بودند مثلا محبوبترین ها کار نمیکرد کلا خیلی مشکل داشت حذف کردم با تشکر

لینک به دیدگاه

یه مقدارچک کردم متوجه شدم نمیشه !!! ای کاش در نسخه بعدی قابلیتی بهش اضافه کنید تا فایل صوتی به صورت دمو درش قرار بگیره چون کاربردش بسیار فراتر میره منم میتونم ازش استفاده ببریم . تشکر از قالب خوبتون

ویرایش شده توسط ehsanchch
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، ehsanchch گفته است :

یه مقدارچک کردم متوجه شدم نمیشه !!! ای کاش در نسخه بعدی قابلیتی بهش اضافه کنید تا فایل صوتی به صورت دمو درش قرار بگیره چون کاربردش بسیار فراتر میره منم میتونم ازش استفاده ببریم . تشکر از قالب خوبتون

سلام. شک نکنید این تنها ورژن این قالب نخواهد بود! ما این قالب تم فارست-انواتو رو آپدیت می کنیم به ورژن های جدید، ضمناً ورژن 2 بزودی آماده میشه. دوستان در کانال تم فور عضو بشند برای اطلاع از آپدیت ها.

نکته دوم: منظورتون از فایل صوتی، پلیر صوتی هست یا نه فقط مثل دموی تصویری/ویدویی لینک باشه؟

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، theme4 گفته است :

سلام. شک نکنید این تنها ورژن این قالب نخواهد بود! ما این قالب تم فارست-انواتو رو آپدیت می کنیم به ورژن های جدید، ضمناً ورژن 2 بزودی آماده میشه. دوستان در کانال تم فور عضو بشند برای اطلاع از آپدیت ها.

نکته دوم: منظورتون از فایل صوتی، پلیر صوتی هست یا نه فقط مثل دموی تصویری/ویدویی لینک باشه؟

عالیه پس . نه منظور پلیر صوتی هست به صورت هم فایل داخلی و هم قابلیت قرار دادن پلیر به واسطه url هاست دانلود .

ما و خیلی از سایت های دیگه به فروش بیت یا آهنگ اقدام میکنیم به همین علت این مورد رو اگر قرار بدید عالی میشه . فقط یه سوال این قالب 100 درصد  آزاد هست یا برای استفاده از برخی بخش ها باید هزینه داد ؟

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، ehsanchch گفته است :

عالیه پس . نه منظور پلیر صوتی هست به صورت هم فایل داخلی و هم قابلیت قرار دادن پلیر به واسطه url هاست دانلود .

ما و خیلی از سایت های دیگه به فروش بیت یا آهنگ اقدام میکنیم به همین علت این مورد رو اگر قرار بدید عالی میشه . فقط یه سوال این قالب 100 درصد  آزاد هست یا برای استفاده از برخی بخش ها باید هزینه داد ؟

درمورد پلیر چشم. حتما در نسخه بعدی این قابلیت هم اضافه می کنیم. در مورد آزاد بودن، نه هزینه ای لازم نیست که مثلا فلان بخش آن آنلاک بشه و یا لایسنس داشته باشه. فقط برای انتشار این قالب در سایت دیگه حتما باید از ما اجازه گرفته بشه یا اینکه لینک سایت ما بعنوان نویسنده و طراح قالب قرار داده بشه. باتشکر

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، theme4 گفته است :

درمورد پلیر چشم. حتما در نسخه بعدی این قابلیت هم اضافه می کنیم. در مورد آزاد بودن، نه هزینه ای لازم نیست که مثلا فلان بخش آن آنلاک بشه و یا لایسنس داشته باشه. فقط برای انتشار این قالب در سایت دیگه حتما باید از ما اجازه گرفته بشه یا اینکه لینک سایت ما بعنوان نویسنده و طراح قالب قرار داده بشه. باتشکر

بله حتما این مسلما حق شماست و بغییر از این خیانت محسوب میشه . فقط لطف کنید شما که زحمت میکشید این مورد رو هم اگروقتتون اجازه داد درش بگنجانید که در بخش هایی که تیک میزنی '' مثلا با فایر فاکس سازگار هست و ... '' قابلیت سفرش سازی کلمه و تغییرش به کلمات دیگه  فراهم باشه عالی عالی میشه  . ممنونم ازتون 

ویرایش شده توسط ehsanchch
لینک به دیدگاه

سلام عزیز این چندتا قالب رو پیشنهاد میکنم

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

تو قسمت ثبت نام کابر ثبت نام ک انجام شد یه پیام انگلیسی میده

اگه افزونه edd هم یکم روش کار کنید ک مشخص نشه خیلی خوبه

عکس میزارم ک کدوم قسمتا هس

لینک به دیدگاه

فرم های ثبت نام با افزونه profile press ساخته شده میتونید به تنظیمات افزونه برید و یک فرم جدید بسازید

• Like 1
لینک به دیدگاه

سوال دیگه داشتم ممنونم میشم جواب بدید

بخش ارسال محصول را چجوری میتونم ویرایش کنم

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، KINGERFAN گفته است :

چه چیزایشو میخواید ویرایش کنید ؟

ظاهرش یا کاراییش

کاراییش

برای یک سایت کتاب فروشی

arman.watanweb.com

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...