رفتن به مطلب

پیش فروش افزونه بازی تخته نرد وردپرس

پست های پیشنهاد شده

bg-14c.JPG

سلامی بهاری خدمت تک تک کاربران انجمن

در حال نوشتن افزونه بازی دو نفره تخته نرد تحت وردپرس هستم. ویژگی ها:

- تماما کدنویسی آجاکس

- بازی دو نفر به انتخاب هم و یا بازی با پشتیبان وبسایت

- امکان بازی با ربات کنترل کننده بازی

- طراحی گرافیکی زیبا و کاملا ریسپانسیو

- امکان انتخاب رنگ بندی

- متصل به ووکامرس جهت دریافت وجه بازی و یا واریز حوایز به حساب برنده

- پشتیبانی از پوسته های استاندارد همچون گودنیوز، صحیفه، انفولد و...

- و...

این افزونه 250 هزار تومان قیمت داره که فعلا میخوام به صورت پیش فروش فقط 200 هزار تومان به ده نسخه بفروشم. نسخه اولیه برای تست 25 فروردین آماده میشه و آپدیت های بعدی تا یکسال رایگان هستش که برای دوستانی که در پیش خرید شرکت نمایند شرایط ویژه ای در نظر گرفته ایم از جمله آپدیت دو ساله رایگان و همچنین تخفیف برای سایر محصولات مشابه

برای مشاهده نمونه کار هم میتونید بازی مارو پله وسپار رو مشاهده بفرمایید که به سامانه فروش شارژ همراه اول و ایرانسل با تخفیف ویژه وصل شده

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

داش شرمنده من خریدار نیستم ولی دنبال زبان برنامه نویسیم الام شما فقط  از اجاکس استفاده کردرد؟یعنی حتی ریخت تاس و حرکت مهره ها هم از اون؟پس چرا این سایت اموزشیا میگن اجاکس صرفا برای زیبایی وب سایته؟

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، ایده پرداز گفته است :

داش شرمنده من خریدار نیستم ولی دنبال زبان برنامه نویسیم الام شما فقط  از اجاکس استفاده کردرد؟یعنی حتی ریخت تاس و حرکت مهره ها هم از اون؟پس چرا این سایت اموزشیا میگن اجاکس صرفا برای زیبایی وب سایته؟

ببین درخواست ها با آجاکس به سمت سرور ارسال میشه و php تصمیم میگیره...

مثلا با آجاکس میفهمم که کاربر درخواست ریختن تاس داده و درخواست به سمت سرور ارسال میشه و تابع rand در زبان برنامه نویسی php تصمیم میگیره که تاس ریخته شده چه عددی باشه و در کوکی ذخیره میشه حالا با آجاکس به کاربر اطلاع داده میشه تاس چند شده و بعد انتخاب میکنه کاربر که کدوم مهره حرکت کنه. درخواست حرکت با آجاکس ارسال میشه و سرور با php بررسی میکنه که مهره میتونه حرکت رو داشته باشه و یا نه اگر میتونست حرکت ثبت و موقعیت جدید مهره برای کاربر ارسال میشه

اگر بازی مار و پله رو ببینی دقیقا متوجه منظورم میشی....

من از سمت سرور و php برای تصمیم گیری استفاده کردم تا تقریبا بتونم جلوی تقلب رو بگیرم

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، amir.etedal گفته است :

سلام.من چنین سیستمی رو میخام به شرطی که بازی رو بر طبق اصول باشه و الکی نباشه

منظور شما از اصول چیه؟ فقط یک مدل خاص هست که میگه در هر خونه 5 تا مهره بیشتر نمیشه قرارداد و یک قانون خاص دیگه هم هست که الان یادم نمیاد دقیق

بازی مار و پله رو میتونید تست کنید، کاملا اصولی و حرفه ای هست

باز اگر سوالی بود در تلگرام یا واتس اپ درخدمتم 09352640432

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...