رفتن به مطلب

ایندکس های گوگل

mahnaz_eb

پست های پیشنهاد شده

سلام . روز بخیر
تعداد زیادی خبر داخل سایتم دارم که مدت زیادی از انتشارشون گذشته و از یک تاریخ به
بعد برای کاربر نمایش نمیدم، آیا باز گوگل آنها رو ایندکس می کنه وقتی لینکی از آنها
داخل سایتم نیست؟

و سوال دیگه اینکه اگر گوگل این خبر های ایندکس کنه ، اگر بخوام این لینک ها رو از
ایندکس گوگل حذف کنم باید چیکار کنم؟ (یکی از راهها این هست که از طریق وب مستر
باید این کار رو انجام داد ولی این کار خیلی زمانبر هست چون تعداد لینک ها زیاده آیا راه
دیگه ای هست؟؟؟

به نظر شما
آیا وقتی تعداد مقالات یک سایت خیلی زیاد باشه, این تاثیری در ایندکس صفحات قدیمی
و جدید داره؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ۱ ساعت قبل، mahnaz_eb گفته است :

سلام . روز بخیر
تعداد زیادی خبر داخل سایتم دارم که مدت زیادی از انتشارشون گذشته و از یک تاریخ به
بعد برای کاربر نمایش نمیدم، آیا باز گوگل آنها رو ایندکس می کنه وقتی لینکی از آنها
داخل سایتم نیست؟

و سوال دیگه اینکه اگر گوگل این خبر های ایندکس کنه ، اگر بخوام این لینک ها رو از
ایندکس گوگل حذف کنم باید چیکار کنم؟ (یکی از راهها این هست که از طریق وب مستر
باید این کار رو انجام داد ولی این کار خیلی زمانبر هست چون تعداد لینک ها زیاده آیا راه
دیگه ای هست؟؟؟

به نظر شما
آیا وقتی تعداد مقالات یک سایت خیلی زیاد باشه, این تاثیری در ایندکس صفحات قدیمی
و جدید داره؟

سلام.

اینکه گفتین از یه تاریخی به بعد برای کاربر نمایش نمیدین این مطالب را یعنی چی؟پاکشون کردین اون مطالب را؟

ببینین اگه مطالب را حذف نکرده باشین و مطالب در سایتتون وجود داشته باشه ولی بنا به هر طریقی کاربر نبینه به هر حال این مطالب توسط گوگل ایندکس شده و توی سایت مپتون موجوده.پس ربطی به نمایش ندادن شما به کاربر نداره گوگل اونها رو ایندکس میکنه.

و سئوال بعدیتون در مورد حذف ایندکس ها : تا جایی که بنده اطلاع دارم از همون روشی که خودتون گفتین و وبمستر و ... این کار امکان پذیر هست.

و یا نهایتا از طریق فایل ربات سایت دسترسی گوگل به اون صفحات را ببندید.و کم کم به مرور زمان وقتی گوگل به این صفحات دسترسی نداشته باشه کم کم از نتایج حذف میشن .

و در مورد سوال آخرتون دقیقا بنده منظورتون رو متوجه نشدم ولی یکی از امتیازات مثبت یک سایت تعداد بالای صفحات ایندکس شدس هست. و یک جورایی به سایت اعتبار می بخشه.

بیشترین تاثیرش میتونه سریع ایندکس شدن مطالب جدید توسط گوگل باشه.و توی پیج اتوریتی یک سایت هم تاثیرگذاره.

لینک به دیدگاه

درود

اگه مطلب انتشار داده بشه ایندکس هم میشه

اگه پست ها رو هم حذف کردید خطا ۴۰۴ دیدین مراحل زیر انجام بدین

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...