رفتن به مطلب

نحوه کار با گروه در موبوگرام

کاربر موبو

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و احترام خدمت شما عزیزان.لطفاً راهنمایی بفرمائید.در گوشی موبایل خود در حدود 150 مخاطب دارم که میخواستم آنها را به عنوان اعضای گروه خود به گروهم اضافه کنم، منتهی فقط 35 نفر رو قبول کرده و بقیه افراد رو قبول نمیکنه و پیغام میده فلان شخص هنوز در تلگرام نیست، آیا تمایل به دعوت آنها برای عضویت دارید؟بنده هم موافقت میکنم و روی گزینه دعوت کلیک میکنم ولی اضافه نمیشن.ضمن اینکه مطمئن هستم همگی تلگرام رو دارن

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با عرض سلام و احترام خدمت شما عزیزان.لطفاً راهنمایی بفرمائید.در گوشی موبایل خود در حدود 150 مخاطب دارم که میخواستم آنها را به عنوان اعضای گروه خود به گروهم اضافه کنم، منتهی فقط 35 نفر رو قبول کرده و بقیه افراد رو قبول نمیکنه و پیغام میده فلان شخص هنوز در تلگرام نیست، آیا تمایل به دعوت آنها برای عضویت دارید؟بنده هم موافقت میکنم و روی گزینه دعوت کلیک میکنم ولی اضافه نمیشن.ضمن اینکه مطمئن هستم همگی تلگرام رو دارن

سلام و درود.

گزینه ی هماهنگ سازی یا همونSync را فعال کنید و سپس امتحان کنید.

مدل گوشی تون چیه ؟!

لینک به دیدگاه

با عرض سلام . افرادیکه درون تلگرام ادد میکنید ، باید حتما در تلگرام عضو شده باشند تا بتوانید آن ها را اضافه کنید . وگرنه این کار امکان پذیر نیست .

از طرفی امکان هم دارد که ریپورت شده باشین که نمیتوانید افراد زیادی را ادد کنید .

لینک به دیدگاه

• اون افرا بایست حتما شماره ی شما رو داشته باشند در غیر اینصورت دوت که میکنید لینکی حاوی دعوت به اون افراد و مخاطبان شما باید ارسال شه تا دعوت شن و مورد راحت تر اینکه اون افراد حتما تلگرام ندارند

لینک به دیدگاه

به تنظیمات تلگرام یا موبوگرام برید

اسکرول کنید اخرش

ورژن و یه سری توضیحات رو نوشته

کلیکتون رو روش بگیرید تا emoji یک کاراکتر بصورت toast برای شما ظاهر بشه مجددا کلیک کنید و نگه دارید

دو گزینه برای شما میاد

یکی import contact هستش و یکی reload contact

بسته به نیازتون از این دو گزینه استفاده کنید

لینک به دیدگاه

سلام و درود.

مدل گوشی تون چیه ؟!

با عرض سلام مجدد خدمت شما عرض کنم که نمیدونم هماهنگ سازی رو چطور باید انجام بدم، توی کدوم قسمت گوشی هست؟منوی گوشی من فارسی هست.مدل گوشی بنده هم (هوآوی 4c) هست

لینک به دیدگاه

• اون افرا بایست حتما شماره ی شما رو داشته باشند در غیر اینصورت دوت که میکنید لینکی حاوی دعوت به اون افراد و مخاطبان شما باید ارسال شه تا دعوت شن و مورد راحت تر اینکه اون افراد حتما تلگرام ندارند

اکثر مخاطبین گوشیم تلگرام دارن و روی گوشی اونها نصبه، اما از اینکه شماره منو داشته باشن مطمئن نیستم

لینک به دیدگاه

به تنظیمات تلگرام یا موبوگرام برید

اسکرول کنید اخرش

ورژن و یه سری توضیحات رو نوشته

کلیکتون رو روش بگیرید تا emoji یک کاراکتر بصورت toast برای شما ظاهر بشه مجددا کلیک کنید و نگه دارید

دو گزینه برای شما میاد

یکی import contact هستش و یکی reload contact

بسته به نیازتون از این دو گزینه استفاده کنید

این دوگزینه که فرمودید برای چی استفاده میشه کاربردشون چیه؟

لینک به دیدگاه

با عرض سلام . افرادیکه درون تلگرام ادد میکنید ، باید حتما در تلگرام عضو شده باشند تا بتوانید آن ها را اضافه کنید . وگرنه این کار امکان پذیر نیست .

از طرفی امکان هم دارد که ریپورت شده باشین که نمیتوانید افراد زیادی را ادد کنید .

ازکجا بایستی متوجه بشم که ریپورت شدم و اگر ریپورت شده باشم چطور میتونم رفع ریپورت انجام بدم

لینک به دیدگاه

سلام و درود.

مدل گوشی تون چیه ؟!

مدل گوشیم هوآوی4c هست و منوی فارسی داره.لطف کنید و بفرمائید در کدام قسمت باید دنبال گزینه هماهنگ سازی باشم.باتشکر

لینک به دیدگاه

ببین دوست عزیز اگه شما موبوگرام داشته باشید کنار مخاطبینی که شماره شمارو دارن علامت اون دوتا ادم میاد 622d-Screenshot-2017-03-01-09-14-16.png

و اگه کسی شماره شمارو نداشته باشه نمیتونید توی گروه عضوشون کنید

لینک به دیدگاه

اکثر مخاطبین گوشیم تلگرام دارن و روی گوشی اونها نصبه، اما از اینکه شماره منو داشته باشن مطمئن نیستم

• اگر دارن و برا شما عبارت دعوتنامه رو میده تلگرام باید اون افراد رو این عبارت کلیک کنید و گر در لیست مخاطبین شما اسم اون مخاطبین با شماره هست راحت می تونید اضافه کنید به گروه یا کانال خودتون و اصلا ربطی نداره به ریپورت بودن

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...