رفتن به مطلب

معرفی قالب فروشگاه فیلم

hadiemp

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

سیستم مدیریت محتوام ووکامرس هست دنبال یه قالب خوب برا فروشگاه فیلم و سریالم هستم از این قالب که االان دارم خیلی راضی هستم اما مشکل سئویی و بهینه سازی داره که سعی کردم تا اونجایی که بلد بودم برطرف بکنم مثلا خیلی از css و js استفاده شده در قالب و ایرادات کوچک دیگر.

اگر دوستان قالبی شبیه به این با سئوی خوب سراغ داشتن معرفی بکنند

ممنون از شما .

آدرس سایت : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستلن عزیز هر فیلمی خواستن اسم بزارن به اضافه کیفیت درخواستی ( دوبله هم شده باشه اون فیلم قرار میدم) تا بیراشون بزارم . داداشم دیگه این کار ک فیلم بفروشی قدیمی شده . الان سایت ک رایگان ارائه بده اینقدر زیاده ک سایت های اشتراکی ول معطلن :))

لینک به دیدگاه

زیاد

دوستلن عزیز هر فیلمی خواستن اسم بزارن به اضافه کیفیت درخواستی ( دوبله هم شده باشه اون فیلم قرار میدم) تا بیراشون بزارم . داداشم دیگه این کار ک فیلم بفروشی قدیمی شده . الان سایت ک رایگان ارائه بده اینقدر زیاده ک سایت های اشتراکی ول معطلن :))

بله گفته شما درست من از سال 88 تو این کارم مشتریای خودم رو دارم و کاملا جریان رو میدونم اما کسایی که فیلم می خرن هم کم از کسایی نیست که دانلود میکنن

منطق شما رو درک نمی کنم هر سایت برای خودش کابرای خاص خودش رو داره والا من هرچی سایت دیدم از تاینی و ایران فیلم نایت مووی دارن کپی میکنن خودشون هیچ خلاقیتی ندارن.

خندیدن رو من هم بلدم به جاش راهنمایی بکن !

لینک به دیدگاه

درود

دوست گرامی میتونید از قالب MAX SHOP استفاده کنید برای هر کاری مناسب هستش (در حوزه کاری فروشگاه)

لطفا مشکلتون رو با این قالب هم با جزئیات بگید تا راهنمایی کنیم (به جای توهین کردن)

لینک به دیدگاه

درود

دوست گرامی میتونید از قالب MAX SHOP استفاده کنید برای هر کاری مناسب هستش (در حوزه کاری فروشگاه)

لطفا مشکلتون رو با این قالب هم با جزئیات بگید تا راهنمایی کنیم (به جای توهین کردن)

من توهینی نکردم،نوشته ایشون تمسخر آمیز بود من هم با احترام جوابشون رو دادم!

در قالب از جاوا اسکریپت و css زیاد استفاده شده و سایت ها آنالیز ایراد میگیرن و چند خطا در قالب موبایل میگیره.

لینک به دیدگاه

دوستان خواهش میکنم الکی یحث نکنید نظر هرکسی برای خودش محترمه

من نظر خودم رو میگم نمیگم حتما درسته اما خرید فیلم اونم از سایت یکم غیر ممکن میاد کسی بخواد پول بده بخره از بیرون میره میخره هم ارزون میفته هم حجم نتش نمیره اسون ترم هست

در رابطه با قالب درخواستیتون فک نکنم کسی اونو داشته باشه بدید براتون طراحی کنن با صرفه در میاد

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید

سیستم مدیریت محتوام ووکامرس هست دنبال یه قالب خوب برا فروشگاه فیلم و سریالم هستم از این قالب که االان دارم خیلی راضی هستم اما مشکل سئویی و بهینه سازی داره که سعی کردم تا اونجایی که بلد بودم برطرف بکنم مثلا خیلی از css و js استفاده شده در قالب و ایرادات کوچک دیگر.

ممنون از شما .

• درود

• انتقال به بخش پرسش و پاسخ !

• قالب های مکس شاپ و دیجی کالا و ریکاور برا اینکار بسیار خوب هستند و اما قالب ایرانومگ هم برا این کار شما بسیار خوب هستند

• قالب سایتی امکه معرفی کردید شما از البالو داره استفاده میکنه حتی میتونید از جریده هم استافده کنید

• در خصوصی خواستید در ارتباط باشید

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید

ممنون از شما .

دوست عزیز همین قالب خوبه با هزینه برات سئو میکنم خواستی

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...