رفتن به مطلب

فارسی ساز اسکریپ کوتاه کننده لینک

پست های پیشنهاد شده

سلام ببخشید این اسکریپ تو سایت خودتون فکر کنم 20url.irفارسی هم داره ولی تو این نسخه نیست چرا لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت کل سایت
لینک اسکریپ[/url]

سلام برای اینکه اختصاصی انجام شده البته هنوز تکمیل نشده

لینک به دیدگاه

سلام . خودت هم می تونی فارسی کنی توبخش settings یه language اضافه کن و شروع کن اون بخش هایی رو که بهت میگه فارسی کن . خواستی منم برات می تونم انجام بدم .

لینک به دیدگاه

سلام . خودت هم می تونی فارسی کنی توبخش settings یه language اضافه کن و شروع کن اون بخش هایی رو که بهت میگه فارسی کن . خواستی منم برات می تونم انجام بدم .

میشه یه کم بیشتر توضیح بدی میخوام خودم ترجمش کنم :smilingsmiley::smilingsmiley:

لینک به دیدگاه

میشه یه کم بیشتر توضیح بدی میخوام خودم ترجمش کنم :smilingsmiley::smilingsmiley:

وقتی لاگین شدی برو توی admin بالای سمت راست صفحه .

بعد سمت چپ صفحه نوشته laguages

کنارش زده Manage Translations و یه گزینه به نام add و چند تا گزینه که اولیش هست New Language Name (e.g. French)

که میگه یه نام برای زبانت بذار و فیلد های بعدی هم باید جمله هایی که به زبان انگلیسی نوشته را به صورت فارسی ترجمه کنی که برای راحتی کار از گوگل ترنسلت استفاده کن

translate.google.com

سوالی بود بگید /

لینک به دیدگاه

وقتی لاگین شدی برو توی admin بالای سمت راست صفحه .

بعد سمت چپ صفحه نوشته laguages

کنارش زده Manage Translations و یه گزینه به نام add و چند تا گزینه که اولیش هست New Language Name (e.g. French)

که میگه یه نام برای زبانت بذار و فیلد های بعدی هم باید جمله هایی که به زبان انگلیسی نوشته را به صورت فارسی ترجمه کنی که برای راحتی کار از گوگل ترنسلت استفاده کن

translate.google.com

سوالی بود بگید /

قربونت فکر کنم 70 درصدشو ترجمخ کردم نیگا :smilingsmiley: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

قربونت فکر کنم 70 درصدشو ترجمخ کردم نیگا :smilingsmiley: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

خیلی خوب شده . عالیه !

لینک به دیدگاه

کاره این چی هست ؟

میشه توضیح بدید :55:

باید اول یا دامنه کوتاهر انتخاب کنی بعد مثلا میتونی لینک های دراز را کوتاه کنه میتونه تعداد کلیک را بهت بگه و کشورشو

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...