رفتن به مطلب

استخدام فوری آقا یا خانم جهت تولید محتوا (حقوق عالی)

saeedactor

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض ادب ،

سایت آپ تم اقدام استخدام نیروی کاری جهت تولید محتوای کاملا اختصاصی در ضمینه ی آموزش وردپرس ، سئوی وردپرس ، افرونه های رایگان وردپرس و ... کرده است از علاقه مندان ( آقا یا خانم ) دعوت به عمل می آید.

شرایط استخدام:

کاملا مسلط به ادبیات فارسی ، ویرایش ، استعداد گفتاری

کاملا مسلط به وردپرس

کاملا مسلط به کد های php

در صورت تمایل می توانید رزومه خود را به آیدی تلگرامی saeed_tkb@ بفرستید در سریعترین زمان جواب خواهیم داد.

حقوق:

حقوق بر اساس کیفت محتوا ( رعایت کلمات کلیدی ، سئوی مطلب ، تعداد کلمات و ... )

پرداخت حقوق به صورت مطلبی از 2 هزار تومان تا 4 هزار تومان متغیر خواهد بود و تصویه حساب در آخر هر ماه

uptheme.ir

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و عرض ادب ،

سایت آپ تم اقدام استخدام نیروی کاری جهت تولید محتوای کاملا اختصاصی در ضمینه ی آموزش وردپرس ، سئوی وردپرس ، افرونه های رایگان وردپرس و ... کرده است از علاقه مندان ( آقا یا خانم ) دعوت به عمل می آید.

شرایط استخدام:

کاملا مسلط به وردپرس

کاملا مسلط به کد های php

در صورت تمایل می توانید رزومه خود را به آیدی تلگرامی saeed_tkb@ بفرستید در سریعترین زمان جواب خواهیم داد.

حقوق:

پرداخت حقوق به صورت مطلبی از 2 هزار تومان تا 4 هزار تومان متغیر خواهد بود و تصویه حساب در آخر هر ماه

uptheme.ir

• سلام و درود.

• بنده تلگرام ندارم ولی شاید بتونم در زمینه های بالا کمکتون کنم ، در خصوصی در ارتباط باشید.

• در اصل شما نویسنده میخواید دیگه ؟!

• با احترام.

لینک به دیدگاه

بله شما می توانید با ایمیل ما لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. با ما در تماس باشید

لینک به دیدگاه

سلام بنده هم میتونم همکاری کنم رزومه ایمیل شد

با سلام و عرض ادب ،

شرایط استخدام:

کاملا مسلط به وردپرس

کاملا مسلط به کد های php

حقوق:

uptheme.ir

لینک به دیدگاه

• 4 ماه پیش ...

سلام

من از سایت محتواکده که سامانه تامین محتوا است تماس می گیرم.آیا خدمات ما و دیدید آیا من می تونم بهتون کمک کنم.برای مشاهده خدمات به سامانه به آدرس Mohtavakadeh.ir مراجعه کنید.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...