رفتن به مطلب

جیمیل بوت تلگرام

daymobile

پست های پیشنهاد شده

gmailbot نام لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. است که با کمک آن میتوانید ایمیل هایی را که برای حساب گوگل یا جیمیل شما ارسال می شوند را بدون ترک کردن تلگرام بخوانید و یا به آن ها پاسخ دهید این ربات میتوانید در وقت شما صرفه جویی کنید و به علاوه نیازی هم به نصب برنامه های مدیریت ایمیل نخواهید داشت .

آموزش کار با ربات جیمیل بوت تلگرام gmailbot :

تلگرام را باز کنید و در یک صفحه چت با یک دوست و یا گروه عبارت @GmailBot را ارسال کنید و سپس بر روی آن کلیک کنید تا باز شود یا مستقیما از طریق لینک زیر وارد صفحه ربات شوید

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

وقتی صفحه چت با ربات باز شد بر روی start کلیک کنید و در گام بعدی بر روی Authorize کلیک کنید با کلیک بر روی این قسمت در جیمیل بوت تلگرام یک آدرس در مرورگر شما باز می شود شما باید به ربات اجازه دسترسی به جیمیل خود را بدهید وقتی صفحه مرورگر باز شد آدرس جیمیل و رمز عبور آن را وارد کنید این صفحه ورود خود گوگل است در همین صفحه بعد از وارد کردن نام کاربر و رمز جیمیل شما ,گوگل از شما میپرسد که ایا میخواهید به تلگرام دسترسی بدهید که جیمیل شما را مدیریت کند که شما باید روی تایید کلیک کنید .

اگر تا اینجا را درست انجام داده باشید پیامی از سوی ربات جیمیل بوت برای شما ارسال می شود با محتوای زیر :

Great! Now you can receive emails and reply to them without leaving Telegram!

I will send the last message from your inbox, so you could see how it works

همانند تصویر بالا شما کافیه یک / در محل نوشتن پیام بنویسد تا دستور های لازم را مشاهده کنید جهت ارسال ایمیل بر روی /new کلیک کنید

خب در تصویر با با کلیک بر روی to باید آدرس ایمیل مقصد را وارد کنید با کلیک بر روی subject با عنوان ایمیل را وارد کنید و با کلیک بر روی message باید متن پیام ایمیل را وارد سپس ایمیل را ارسال نمایید اگر گزینه های اضافه مشاهده کردید لزومی به پر کردن نداره وقتی نشوتن پیامتون تموم شد بر روی send کلیک کنید .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• تشکر از معرفی و توضیحات خوب شمآ
  • ولی از نظر من از دید امنیتی چیز خوبی نیس و به درد نمیخوره

لینک به دیدگاه

• تشکر از معرفی و توضیحات خوب شمآ

• ولی از نظر من از دید امنیتی چیز خوبی نیس و به درد نمیخوره

والا اینو دیگه کسی تضمین نمیکنه - نکته دیگه با اینکه این ربات در سایت تلگرام هم معرفی شده بود ولی تیک آبی نداشت نمیدونم چرا - ولی خب بازم شاید مفید باشه دلیلی نداره ایمیل اصلیمون رو بهش بدیم که ریسک بشه

لینک به دیدگاه

والا اینو دیگه کسی تضمین نمیکنه - نکته دیگه با اینکه این ربات در سایت تلگرام هم معرفی شده بود ولی تیک آبی نداشت نمیدونم چرا - ولی خب بازم شاید مفید باشه دلیلی نداره ایمیل اصلیمون رو بهش بدیم که ریسک بشه

• بله خب باید ریسک رو پذیرفت و میشه از ایمیل های جعلی و . . . استفاده کردش در این زمنیه ولی نکته مهمترش اینجاس که تلگرام فکر نکنم زیاد از عمرش باقی مانده باشه

لینک به دیدگاه

• بله خب باید ریسک رو پذیرفت و میشه از ایمیل های جعلی و . . . استفاده کردش در این زمنیه ولی نکته مهمترش اینجاس که تلگرام فکر نکنم زیاد از عمرش باقی مانده باشه

• سلام و درود

• من با قسمت اول حرف شما موافقم ، بات جالب هستش ولی به ریسکش نمی ارزه که بخوای به این بات ها اعتماد کرد ، بنابراین همون بهتر که از سایت جیمیل آدم پیام هاش رو چک کنه.

• ولی با قسمت دوم حرف تون موافق نیستم. هر چند من خودم تلگرام استفاده نمیکنم ، ولی چه طوریه که میگید چیزی از عمرش باقی نمونده ؟! تمام خبرگذاری ها و... از تلگرام استفاده میکنند ، بعید میدونم بخواد اواخر عمرش باشه ، بر چه اساسی این حرف رو میگید که اواخر عمر تلگرام هستش ؟! آیا دلیل خاصی دارید؟

• با احترام.

لینک به دیدگاه

• سلام و درود

• من با قسمت اول حرف شما موافقم ، بات جالب هستش ولی به ریسکش نمی ارزه که بخوای به این بات ها اعتماد کرد ، بنابراین همون بهتر که از سایت جیمیل آدم پیام هاش رو چک کنه.

• ولی با قسمت دوم حرف تون موافق نیستم. هر چند من خودم تلگرام استفاده نمیکنم ، ولی چه طوریه که میگید چیزی از عمرش باقی نمونده ؟! تمام خبرگذاری ها و... از تلگرام استفاده میکنند ، بعید میدونم بخواد اواخر عمرش باشه ، بر چه اساسی این حرف رو میگید که اواخر عمر تلگرام هستش ؟! آیا دلیل خاصی دارید؟

• با احترام.

• درود

• متاسفانه موضوع دقیقا همینجاست که بدلیل عمومی شدن و گسترش زیاد استفاده از این شبکه ی اجتماعی باید به پایان عمر این مسنجر دقت کرد !

• جایگذین های دیگری برای تلگرام روانه شده ان که بزودی هم شما شاهد از بین رفتن و محدود دسرسی به تلگرام رو خواهین بود ! ایشاا . . .

لینک به دیدگاه

منم بعضی وقتا فکر میکنم که شاید تلگرام رو محدود کنم بعضی وقت ها میگم چون همه خبرگذاری توش عضون شایدم فیلتر نشه و نکته دیگه این مسنجر چون مال روس هاست و ... شاید رو فیل ترش هم اثر بذاره و محدودش نکنن

لینک به دیدگاه

• بله نظرات متعدد هس اختلاف اصلی بر سر کانال ها و گروه های غیراخلاقی اس که بیش از حد زیاد شده اگر دولت نتونه اینکارو حل صد درصد فیلتر میشه

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...