رفتن به مطلب

دانلود رایگان جدیدترین نسخه حرفه ای افزونه سئو All In One SEO Pack

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه ی دوستان.

همه دوستان با افزونه محبوب و معروف all in one seo pack آشنا هستند و فکر نمیکنم خیلی توضیح لازم باشه. شما در این پست میتونید نسخه حرفه ای این افزونه که ۷۹ دلار قیمت داره را به رایگان از سایت سئو دانلود کنید.

نکته مهمی که باید حتما بهتون گوشزد بشه اینکه نسخه حرفه ای این افزونه دیگه خیلی تفاوت های اساسی با نسخه رایگانش داره و مثل گذشته نیست که بگیم فقط تبلیغات توش حذف شده، بلکه تنظیمات جدیدی مثل ایجاد فایل robots.txt و ویرایش آن در پنل مدیریت وردپرس، ایجاد نقشه سایت، ویرایش فایل .htaccess از داخل پنل مدیریت سایت و قسمت Social Meta و … به این نسخه اضافه شده که توصیه میکنم اگه طرفدار این افزونه هستید این نسخه حرفه ای را بصورت رایگان دانلود و نصب کنید.

دانلود: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. کنید.

توجه:این افزونه برای فعال شدن کد لازم داره.

برای دریافت کد فعال سازی لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. کنید.

توجه:

برای دریافت فایل دکمه ی ورود را انتخاب نمایید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام به همه ی دوستان.

همه دوستان با افزونه محبوب و معروف all in one seo pack آشنا هستند و فکر نمیکنم خیلی توضیح لازم باشه. شما در این پست میتونید نسخه حرفه ای این افزونه که ۷۹ دلار قیمت داره را به رایگان از سایت سئو دانلود کنید.

نکته مهمی که باید حتما بهتون گوشزد بشه اینکه نسخه حرفه ای این افزونه دیگه خیلی تفاوت های اساسی با نسخه رایگانش داره و مثل گذشته نیست که بگیم فقط تبلیغات توش حذف شده، بلکه تنظیمات جدیدی مثل ایجاد فایل robots.txt و ویرایش آن در پنل مدیریت وردپرس، ایجاد نقشه سایت، ویرایش فایل .htaccess از داخل پنل مدیریت سایت و قسمت Social Meta و … به این نسخه اضافه شده که توصیه میکنم اگه طرفدار این افزونه هستید این نسخه حرفه ای را بصورت رایگان دانلود و نصب کنید.

دانلود: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. کنید.

توجه:این افزونه برای فعال شدن کد لازم داره.

برای دریافت کد فعال سازی لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. کنید.

توجه:

برای دریافت فایل دکمه ی ورود را انتخاب نمایید.

• سلام و درود

• در ابتدا باید عرض کنم که نباید درون متن هاتون ، طبق قاونین بک لینک وجود داشته باشه.

• ثانیا اینکه قسمت فعال سازی کد ، سایت ناقص بالا میاد :

• 65bd-Screenshot-7-.png

• مورد آخر : بر چه اساس شما ، این افزونه تجاری رو ، نسخه ی اصلی آن را رایگان عرضه میکنید ؟! آیا نمایندگی این شرکت هستید ؟!

• لطفا کامل تر توضیح دهید تا برای کاربران شفاف باشد و

• با احترام.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.

من نگاه کردم اصلا کد فعال سازی ناقص بالا نمیاد و همین طور من این افزونه رو مثل بیست اسکریپت که افزونه های پولی رو رایگان میذاره منم این افزونه ی پولی رو رایگان گذاشتم.

در ضمن همه کاربران دنبال نسخه حرفه ای این افزونه به صورت رایگان هستند.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.

من نگاه کردم اصلا کد فعال سازی ناقص بالا نمیاد و همین طور من این افزونه رو مثل بیست اسکریپت که افزونه های پولی رو رایگان میذاره منم این افزونه ی پولی رو رایگان گذاشتم.

• سلام و درود ، بنده هم مشاهده کردم ، مجددا و مشکل حل شده بود.

• بیست اسکریپت افزونه ها رو کرک شده و بدون نیاز به ثبت نام در جایی و دریافت کد انجام میده.

• شما کد ارائه میدید.

• بله در جریان هستم ، دوستان به دنبال نسخه پرمیوم این افزونه هستند.

• به هر حال آرزوی موفقیت براتون میکنم و امیدوارم موفق باشید.

• با احترام.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.

• درود

• تشکر از ارائه این افزونه کارآمد دوست عزیز و ممنون از انتشار اما از قبل موجود بود در تالار این افزونه

• موفق باشید

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...