رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام یه سوال داشتم توی ووکامرس چطوری میتونم برحسب فیلتر گذاری قیمت پویا قرار بدم

منظورم اینه که برای مثال محصولی رو وارد کنم این محصول ۴ رنگ داشته باشه خریدار با انتخاب هر رنگ قیمت های مختلفی مشاهده کنه

اگه ممکنه با عکس توضیح بدید ممنون میشم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام یه سوال داشتم توی ووکامرس چطوری میتونم برحسب فیلتر گذاری قیمت پویا قرار بدم

منظورم اینه که برای مثال محصولی رو وارد کنم این محصول ۴ رنگ داشته باشه خریدار با انتخاب هر رنگ قیمت های مختلفی مشاهده کنه

اگه ممکنه با عکس توضیح بدید ممنون میشم

• سلام و درود

• برای مورد شما :

• افزونه رایگان :

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• افزونه پولی :

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• با احترام

لینک به دیدگاه

بدونه افزونه نمیشه یعنی ؟؟؟؟ تا جایی که میدونم تو اپن کارت هست این قابلیت تو ووکامرس پیشفرض نیستش یعنی؟؟؟؟

تنها فیلتر گذاری چی اونم نداره ووکامرس؟؟؟ مثلا فیلتر انتخاب رنگ محصول یا سایز یا ...

لینک به دیدگاه

بدونه افزونه نمیشه یعنی ؟؟؟؟ تا جایی که میدونم تو اپن کارت هست این قابلیت تو ووکامرس پیشفرض نیستش یعنی؟؟؟؟

تنها فیلتر گذاری چی اونم نداره ووکامرس؟؟؟ مثلا فیلتر انتخاب رنگ محصول یا سایز یا ...

• شما نمیخواید هزینه کنید ؟!

• بدون افزونه اطلاعی ندارم ، چون یعنی کار نکردم .

• ولی اگه اطلاعی بدست آوردم راهنمایی تون میکنم.

• با قیمت مناسب تر هم خواستید میتونم باستون تهیه کنم ، در خصوصی در ارتباط باشید.

• با احترام.

لینک به دیدگاه

بحث هزینه نیس من از شما راهنمایی خواستم

نه اینکه برنامه پولی رو بهم پیشنهاد بدید اینو که تو هزار جای نت میشه دید و خرید تازه همیار وردپرس گرون میده این افزونه ۱۷ تومن بیشتر نیست در هر صورت ممنون

بجای اینکه پول الکی بدم میتونم همین افزونه رو اخرین ورژنشو دانلود و خودم فارسی سازی کنم من دنبال این بودم که بدونم این ویژگی رو خود ووکامرس داره یا نه حتما افزونه نیازه

لینک به دیدگاه

نه اینکه برنامه پولی رو بهم پیشنهاد بدید اینو که تو هزار جای نت میشه دید و خرید تازه همیار وردپرس گرون میده این افزونه ۱۷ تومن بیشتر نیست در هر صورت ممنون

بجای اینکه پول الکی بدم میتونم همین افزونه رو اخرین ورژنشو دانلود و خودم فارسی سازی کنم من دنبال این بودم که بدونم این ویژگی رو خود ووکامرس داره یا نه حتما افزونه نیازه

• teethاین که عصبانیت نداره.

• خودتون عرض کردید ، پیشنهاد ، من که مجبورتون نکردم ، پیشنهاد دادم.

• در کنار افزونه ی پولی ، در ابتدا افزونه ی رایگان رو پیشنهاد کردم ، که خودتون انتخاب کنید ، و تنها بهتون پیشنهاد دادم ، نه اینکه بخواد پول بره توی جیب بنده.

• و مورد آخر عرض کردم خدمتتون ، من با ووکامرس کار نکردم و اطلاعی ندارم ، ولی روش کار میکنم ، اگه تونستم اطلاعاتی بدست بیارم ، یا راه حلی ، حتما بهتون پیشنهاد میدم.

• با احترام.

لینک به دیدگاه

• درود

• این مورد بصورت پیشفرض در ووکامروس بصورت حرفه ائی نیس و ساده اس دوست عزیز که باید رنگ و زیرمجموعه هاش رو معیین کنین

لینک به دیدگاه

داره عزیز

اول ویژگی رو تعریف می کنین، به فرض رنگ و زیر مجموعه هاشو

سپس توی افزودن محصول جدید به جای انتخاب حالت ساده محصول، محصول متغیر رو انتخاب می کنین

پیشنهاد می کنم این آموزش رو ببینید

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

سلام

برای این کار شما باید قابلیت های محصولات رو در ووکامروش اضافه بکنید

این امکان به صورت پیشفرض وجود داره

و زمان وارد سازی محصول ویژگی هارو انتخاب میکنید و برای هر ویژگی یه قیمت وارد سازی میکنید

یا اگر قیمت نزنید همه ویژگی ها رایگان میمونن ولی داخل فاکتور ویژگی قید میشه

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...