رفتن به مطلب

citmag

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز

اگه دوست دارید خرید و فروش دامنه ، سایت و یا سیم کارت رند خودتونوانجام بدید تو این گروه به راحتی تبلیغ خودتو ارسال کنین بدون هیچ هزینه ای راحت خرید فروشتون و انجام بدین

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دیگه رونق بازار دامنه ها داره روز به روز کم میشه و فروش سیم کارت هم مثل سابق بازارش گرم نیست.

قدیم هر ماه یه نفر سفارش سایت مثل rond.ir میداد اما الان دیگه خبری از این مشتری ها نیست

لینک به دیدگاه

دیگه رونق بازار دامنه ها داره روز به روز کم میشه و فروش سیم کارت هم مثل سابق بازارش گرم نیست.

قدیم هر ماه یه نفر سفارش سایت مثل rond.ir میداد اما الان دیگه خبری از این مشتری ها نیست

دقیقا حق با شماست ، دامنه ها نسبت به سیم کارت ها بازم هم بازارشون گرم تر هستش ؟!

ولی مثلا به عنوان مثال دیروز مشاهده کردم داشتند سیم کارت رایگان میدادند به مردم ، اون هم تا 4 تا رایگان ، در صورتی کهخ پدر بنده زمانی سیم کارت تهیه کردند به 1 میلیون 300 هزار تومان، دقیقا یادم هستش من خودم .

باازار دامنه و سیم کارت در صورتی گرم میشه که خیلی رند باشه ، البته فقط مشتری هایی چون شرکت ها و... تهیه میکنند نه افراد معمولی. چون هزینه های بسیار زیادی داره.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز

اگه دوست دارید خرید و فروش دامنه ، سایت و یا سیم کارت رند خودتونوانجام بدید تو این گروه به راحتی تبلیغ خودتو ارسال کنین بدون هیچ هزینه ای راحت خرید فروشتون و انجام بدین

• درود

• انتقال به بخش گفتگوی آزاد لطفا دقت کنید !

• موفق باشین

لینک به دیدگاه

• 1 year پیش...
در در 28 آذر 1395 در 09:40، citmag گفته است :

سلام دوستان عزیز

لینک کارنمی کنه.می شه اصلاحش کنید؟

لینک به دیدگاه

در در 6 بهمن 1396 در 16:06، keyvan01 گفته است :

لینک کارنمی کنه.می شه اصلاحش کنید؟

دوست عزیز این تاپیک برای آذر 95 هست قدیمیه.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...