رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

عرض سلام و ادب و احترام خدمت تمامی کاربران انجمن بیست اسکریپت ، خدمت شما عرض کنم بنده تقاضای هاست اسپانسری برای میزبانی ، در حد یک الی پنج گیگ نیاز دارم برای سایت اندروید میخوام .هاست رو تنها برای میزبانی میخوام و فقط میخوام سایت رو روی آن باشه و فایل های دانلود رو روی سرویس های آپلود سنتر آپلود خواهم کرد ، در صورتی که دوستی میتونه به بنده کمک کنه ، ممنون میشم.

با احترام

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عرض سلام و ادب و احترام خدمت تمامی کاربران انجمن بیست اسکریپت ، خدمت شما عرض کنم بنده تقاضای هاست اسپانسری برای میزبانی ، در حد یک الی پنج گیگ نیاز دارم برای سایت اندروید میخوام .هاست رو تنها برای میزبانی میخوام و فقط میخوام سایت رو روی آن باشه و فایل های دانلود رو روی سرویس های آپلود سنتر آپلود خواهم کرد ، در صورتی که دوستی میتونه به بنده کمک کنه ، ممنون میشم.

با احترام

درود

قبلا هم تاپیک زدیم

tirnet.ir

اگه شرایط همینه که تو اخبار گفته شده، مشکلی نداریم

لینک به دیدگاه

درود

قبلا هم تاپیک زدیم

tirnet.ir

اگه شرایط همینه که تو اخبار گفته شده، مشکلی نداریم

ممنون فرهنگ جان به محض اینکه دامنه رو ثبت کنم و کارها و... انجام بدم مزاحمتون خواهم شد.teeth

میشه لطف کنید یه اطلاعاتی از سرورهاون بدید ؟! منظورم از کجا هستش ؟ ، داخل ایرانه یا خارج ؟! سرعتش خوبه ؟!

با احترام.

لینک به دیدگاه

ممنون فرهنگ جان به محض اینکه دامنه رو ثبت کنم و کارها و... انجام بدم مزاحمتون خواهم شد.teeth

میشه لطف کنید یه اطلاعاتی از سرورهاون بدید ؟! منظورم از کجا هستش ؟ ، داخل ایرانه یا خارج ؟! سرعتش خوبه ؟!

با احترام.

خارج. مابقیش پشیمونی نداره

لینک به دیدگاه

سلام آقا غلامرضا

شرح کوتاه مدت و بلد مدت بده در خدمتیم داخل مهر سرور cool البته با اجازه آقا فرهنگ heart

لینک به دیدگاه

سلام آقا غلامرضا

شرح کوتاه مدت و بلد مدت بده در خدمتیم داخل مهر سرور cool البته با اجازه آقا فرهنگ heart

عرض کردم فعلا میخوایم خودم یک سایت معمولی ، ترجیحا در حوزه ی اندروید بزنم و درون پست های اختصاصی بزنم و به مرور سایت رو ارتقاش بدم ، هاست رو فعلا برای میزبانی میخوام ، اگه هاست دانلود هم بتونید در اختیارم بزارید بهتر ، نتونید در اختیارم بزارید توی آپلود سنترها آپلود میکنم.

لینک به دیدگاه

عرض کردم فعلا میخوایم خودم یک سایت معمولی ، ترجیحا در حوزه ی اندروید بزنم و درون پست های اختصاصی بزنم و به مرور سایت رو ارتقاش بدم ، هاست رو فعلا برای میزبانی میخوام ، اگه هاست دانلود هم بتونید در اختیارم بزارید بهتر ، نتونید در اختیارم بزارید توی آپلود سنترها آپلود میکنم.

سلام مجدد

برای گفتگو بهتر اگر امکانش هست بیاید تلگرام https;//telegram.me/hmotamedzadeh

و همینطور در سایت ما عضو بشید لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

با احترام

• هاست قیبلی که برای شما داده بودم بدین جهت به شما نتونستم اینسری تقدیم کنم

• اگر سایت رتبه ی خوبی دارد در خدمتم

لینک به دیدگاه

• هاست قیبلی که برای شما داده بودم بدین جهت به شما نتونستم اینسری تقدیم کنم

• اگر سایت رتبه ی خوبی دارد در خدمتم

از لطف شما ممنون هستم.

اون هاست رو برای دوستم تهیه کرده بودم که فکرکنم مدتیه آپدیت هم نمیکنه. میتونید حذف کنید اون هاست رو در صورتی که امکان دادن هاست دیگری هستش.

نه سایت تازه میخواد تاسیس بشه و هنوز اصن رتبه نداره

پس ما چوب رفیق مون رو خوردیم ،هاست به ما ندادید

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

بنده هاستینگ ندارم ولی میتونم یه هاست اسپانسری با حجم ده گیگ و پهنا باند نامحدود در اختیارتون بذارم

هاست مال هاستینگ خارج از کشور می باشد و ربطی به هاستینگ های مربوط به ایران ندارد

مدتی پیش تو سایتای خارجی داشتم سرچ میزدم که ان سایتو دیدم

سی پنل هست

حجم 10 گیگ

پهنا باند نامحدود

کلیه امکانات را نیز دارد

فقط دو تا عیب داره

اول اینکه امکان زدن ساب دامنه نداری

و دوم اینکه سرعت آن کمی نسبت به بقیه هاستینگا پایینه و دلیل آن به خاطر رایگان بودنشه و اکانت های پولیش هم امکان زدن ساب دامنه داره هم سرعتش خوبه

این دوتا محدودیت مال رایگان بودنش بود

درکل با وجود این محدودیت کار آدمو راه میندازه

خود من میخوام فروشگاه فایلمو روش راه اندازی کنم

دامنه دارم هاستم ازشون گرفتم

zarindl.ir

سایت خوب بالا میاد ولی هنوز شروع به گذاشتن فایل نکردم چون دستم به دانشگاه بند بود

در هرصورت اگه خواستی خبر بده

لینک به دیدگاه

از لطف شما ممنون هستم.

اون هاست رو برای دوستم تهیه کرده بودم که فکرکنم مدتیه آپدیت هم نمیکنه. میتونید حذف کنید اون هاست رو در صورتی که امکان دادن هاست دیگری هستش.

نه سایت تازه میخواد تاسیس بشه و هنوز اصن رتبه نداره

پس ما چوب رفیق مون رو خوردیم ،هاست به ما ندادید

• درود

• اگر درخواست حذف هاست قبلی رو دارید بدید تا برای شما راه اندازی و تحویل داده شه

لینک به دیدگاه

• درود

• اگر درخواست حذف هاست قبلی رو دارید بدید تا برای شما راه اندازی و تحویل داده شه

بسیار خب ، نهایت تشکر از همگی به خصوصی sun.night902 ,aynaz,laruz و...

ممنون میشم آیناز خانوم هاست قبلی رو حذف اش کنید .بنده به محض اینکه دامنه رو ثبت کنم و کارهایی دیگه دارم انجام بدم جهت درخواست هاست جدید مزاحمتون خواهم شد.

در ضمن اینکه هاست دانلود هم دوستان ارائه خواهند داد یا خیر ؟

با احترام.

لینک به دیدگاه

بسیار خب ، نهایت تشکر از همگی به خصوصی sun.night902 ,aynaz,laruz و...

ممنون میشم آیناز خانوم هاست قبلی رو حذف اش کنید .بنده به محض اینکه دامنه رو ثبت کنم و کارهایی دیگه دارم انجام بدم جهت درخواست هاست جدید مزاحمتون خواهم شد.

در ضمن اینکه هاست دانلود هم دوستان ارائه خواهند داد یا خیر ؟

با احترام.

• خواهش میکنم در خدمتم اطلاع دهید فقط ادرس قبلی چی بود ؟؟

• چقدر نیاز دارید هاست دانلود ؟؟

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...