رفتن به مطلب

تخفیف 90 درصدی هاست لینوکس سی پنل

mbm159

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر به دلیل افتتاحیه وب سایت دو سرویس هاست 10 و 20 گیگ شامل 90 درصد تخفیف گردیده است .

10 گیگ فضا - 500 گیگ ترافیک - قیمت : 10000 با تخفیف 90 درصدی تنها 1000 تومان لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

20 گیگ فضا - 900 گیگ ترافیک - قیمت : 20000 با تخفیف 90 درصدی تنها 2000 تومان لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

اطلاعات اضافی :

ارائه منابع با ضرفیت 1 درصد از سی پی یو کامل ، 1 گیگ رم ، و استفاده از میزان تعریف شده فضا .

پشتیبانی همیشگی

سرعت و کیفیت بالا

مناسب برای وردپرس ، جوملا ، دروپال

در صورت نیاز سیستم قابل ارتقاء می باشد.

توجه برای دریافت کد تخفیف لطفا به آدرس زیر مراجعه کنید .

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام وقت بخیر

ما هاست دانلود ارائه نمیدیم . اما میتونین سرعت دانلود رو تست کنید از طریق سایت mabnawp.ir

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

هاست برای سایت ارایه می شود نه برای لیچ و هاست دانلود ، استفاده از هاستینگ ارائه شده به عنوان هاست دانلود ممنوع بوده و موجب حذف اکانت وی میشود .

لینک به دیدگاه

هاست برای سایت ارایه می شود نه برای لیچ و هاست دانلود ، استفاده از هاستینگ ارائه شده به عنوان هاست دانلود ممنوع بوده و موجب حذف اکانت وی میشود .

صرفا جهت تست. بعدشم لازمه مشتری بتونه بعضی چیزا رو copy کنه. مثلا وردپرس که حجمشون تلف نشه

لینک به دیدگاه

برای کپی کردن و انتقال فایل مشکلی ندارید . عرض کردم برای استفاده به عنوان هاست دانلود تعریف نشده . اما مشکلی نداره که بخوان فایلی رو منتقل کنن

لینک به دیدگاه

برای کپی کردن و انتقال فایل مشکلی ندارید . عرض کردم برای استفاده به عنوان هاست دانلود تعریف نشده . اما مشکلی نداره که بخوان فایلی رو منتقل کنن

خب پس یه لیچر نصب کنین تا تست کنم که ببینم سزعت انتقال خوبه یا خیر

لینک به دیدگاه

سلام

از کجا معلوم سایت بعد از چند روز سایت جمع نشه ؟

سلام وققتون بخیر . همینجا تضمین میکنم من علاوه بر این سرویس دایرکت ادمینم دارم که توی شرکت رایانگان فعاله به آدرس rayaneganweb.ir . تضمین میدم در صورتی که جمع شد علاوه بر بازگشت وجه . همه سرویس ها توی شرکت رایانگان منتقل میشن .

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...