رفتن به مطلب

فروش سایت دانلود بازی و سایت اسکریپت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

سایت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و سایت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. دامین + هاست + محتوا به فروش میرسه

وضعیت سایت ها رو شما خودتون بررسی کنید از لحاظ رتبه و....

پیشنهاد قیمت هم از شما

سپاس فراوان

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 6 ماه پیش ...
در در 17 شهریور 1395 در 12:00، iroox گفته است :

سلام دوستان

سایت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و سایت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. دامین + هاست + محتوا به فروش میرسه

وضعیت سایت ها رو شما خودتون بررسی کنید از لحاظ رتبه و....

پیشنهاد قیمت هم از شما

سپاس فراوان

در ابتدا باید عرض نم به شیوه تایپیک زدن شما ،دارید بک لینک میگیرید

لطفا در پست اول ،لینکی از آمارگیر ،درآمد ماهانه ،رتبه و در کل مشخصاتی کامل بزارید تا مشتری راحت تر بتونه تصمیم گیری بکنه.

با احترام.

لینک به دیدگاه

در در 11 فروردین 1396 در 05:32، netlog گفته است :

لطفا تعداد آی پی روزانه هر دو سایت + جزئیات درآمدزایی در صورت وجود رو برام بفرستید

سایت دانلود واگذار شده

سایت اسکریپت هم آمار بسیار کمی داره و در روز شاید کمتر از 50 تا بازدید نداشته باشه، قبلا بازدیدش زیاد بود ولی رسیدگی نشده افت داشته و نمیشه روش حساب کرد

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، gholamreza-alipoor گفته است :

در ابتدا باید عرض نم به شیوه تایپیک زدن شما ،دارید بک لینک میگیرید

لطفا در پست اول ،لینکی از آمارگیر ،درآمد ماهانه ،رتبه و در کل مشخصاتی کامل بزارید تا مشتری راحت تر بتونه تصمیم گیری بکنه.

با احترام.

در ابتدا باید عرض کنم که همیشه اینطوری نیست که شما فک می کنید، بهتر است نگرشتون رو تغییر بدین

کسی طالب باشه مثل این دوستمون پیگیر میشه، نیازی نیست جیک و پوک سایت رو بریزی وسط تاپیک

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، iroox گفته است :

در ابتدا باید عرض کنم که همیشه اینطوری نیست که شما فک می کنید، بهتر است نگرشتون رو تغییر بدین

کسی طالب باشه مثل این دوستمون پیگیر میشه، نیازی نیست جیک و پوک سایت رو بریزی وسط تاپیک

موفق باشید

بحث طالب بودن یا نبودن نیستش!

من جهت راحت بودن کاربر جهت آشنایی با سایت شما و همچنین راحت تر فروش رفتن سایت شما این رو گفتم.

در غیر این صورت به هر شکلی تمایل دارید تایپیک بزنید.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...