رفتن به مطلب

نرم افزار کامپیوتر فارسی سلامت Dr Unmelodious 1.0

Masih

پست های پیشنهاد شده

ice_screenshot_20160829-141417.jpeg

اگر نگران سلامت خود هستید ، اگر می خواهید دانش پزشکی و سلامتی خود را افزایش دهید ، هم اکنون نرم افزار دکتر آنملودیوس را از دست ندهید!

نرم افزار Dr Unmelodious که توسط گروه DevMe.ir ساخته شده است ، حاوی بیش از ۲۱۰ مقاله ی آموزشی است که می توانید در هر زمینه ای اطلاعاتی داشته باشید . به صورت کاملا رایگان در اختیار شماست و در هر کامپیوتری همراهتان خواهد بود.

همچنین امکان درخواست یک رژیم غذایی برای برنامه های مختلف از جمله : برنامه لاغری ، چاقی ، تناسب اندام ، ورزشی و ... را به صورت کاملا رایگان در داخل برنامه دارید .

ice_screenshot_20160829-141439.jpeg

• این نرم افزار در حال حاضر در اولین نسخه است و در بروزرسانی های بعدی مطالب با تنوع بیشتری افزوده خواهد شد.

دسته بندی های مقالات این نرم افزار :

• لاغری
  • چاقی
  • بهداشت کودکان
  • بهداشت بانوان
  • تغذیه سالم
  • بیماری ها و درمان ها
  • پیشگیری از بیماری
  • ایدز و اعتیاد
  • طب سنتی

لیست تغییرات :

نسخه ی ۱.۰ :

• انتشار نسخه ی اول

منتظر آپدیت بزرگ این نرم افزار باشید … !

لطفا با دیدگاه های خود درباره ی برنامه ، در بهتر شدن این نرم افزار سهیم باشید .

دریافت نرم افزار :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

حجم : 9 مگابایت

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

فایل ها وتصاویر خودتون رو لطفا توی لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. انجمن اپلود کنید

لینک به دیدگاه

ice_screenshot_20160829-141417.jpeg

اگر نگران سلامت خود هستید ، اگر می خواهید دانش پزشکی و سلامتی خود را افزایش دهید ، هم اکنون نرم افزار دکتر آنملودیوس را از دست ندهید!

نرم افزار Dr Unmelodious که توسط گروه DevMe.ir ساخته شده است ، حاوی بیش از ۲۱۰ مقاله ی آموزشی است که می توانید در هر زمینه ای اطلاعاتی داشته باشید . به صورت کاملا رایگان در اختیار شماست و در هر کامپیوتری همراهتان خواهد بود.

همچنین امکان درخواست یک رژیم غذایی برای برنامه های مختلف از جمله : برنامه لاغری ، چاقی ، تناسب اندام ، ورزشی و ... را به صورت کاملا رایگان در داخل برنامه دارید .

ice_screenshot_20160829-141439.jpeg

• این نرم افزار در حال حاضر در اولین نسخه است و در بروزرسانی های بعدی مطالب با تنوع بیشتری افزوده خواهد شد.

دسته بندی های مقالات این نرم افزار :

• لاغری

• چاقی

• بهداشت کودکان

• بهداشت بانوان

• تغذیه سالم

• بیماری ها و درمان ها

• پیشگیری از بیماری

• ایدز و اعتیاد

• طب سنتی

لیست تغییرات :

نسخه ی ۱.۰ :

• انتشار نسخه ی اول

منتظر آپدیت بزرگ این نرم افزار باشید … !

لطفا با دیدگاه های خود درباره ی برنامه ، در بهتر شدن این نرم افزار سهیم باشید .

دریافت نرم افزار :

حجم : 9 مگابایت

• سلام

• مسیح جان عالی بت تبریک میگم خیلی خوب هسش

• صد درصدم کار خودتونه ؟

لینک به دیدگاه

سلام

مسیح جان عالی بت تبریک میگم خیلی خوب هسش

صد درصدم کار خودتونه ؟

درود .

سپاسگذارم .

بله ساخت نرم افزار که کاره خودمه . اما مطالبش از اونجایی که بنده نه متخصص هستم نه پزشک تخصصی ، ناچارا مجبور شدم نیمی از مطالب رو از طریق پرس و جو از پزشکان شهرمون تهیه کنم ، بخشیش هم از وب سایت های معتبر پزشکان تخصصی گرفتم .

البته هنوز نسخه ی اولش هست و مربوط به 1 ماه پیش میشه که شروع کردم به طراحی نوع ساختار اجزاش هم از طرح های قبلیه اما نرم افزارهای جدید رو سعی کردم طراحی Flat Material پیاده کنم . مثل همین نرم افزار آموزش بازی King's Empire Learn که طراحی فلت داره .

در هر صورت سپاسگذارم بابت ارسال دیدگاه.

لینک به دیدگاه

درود .

سپاسگذارم .

بله ساخت نرم افزار که کاره خودمه . اما مطالبش از اونجایی که بنده نه متخصص هستم نه پزشک تخصصی ، ناچارا مجبور شدم نیمی از مطالب رو از طریق پرس و جو از پزشکان شهرمون تهیه کنم ، بخشیش هم از وب سایت های معتبر پزشکان تخصصی گرفتم .

البته هنوز نسخه ی اولش هست و مربوط به 1 ماه پیش میشه که شروع کردم به طراحی نوع ساختار اجزاش هم از طرح های قبلیه اما نرم افزارهای جدید رو سعی کردم طراحی Flat Material پیاده کنم . مثل همین نرم افزار آموزش بازی King's Empire Learn که طراحی فلت داره .

در هر صورت سپاسگذارم بابت ارسال دیدگاه.

• واقعا جای تقدیر داره و ممنون از زحمات شما بزرگوار

• میشه بی زحمت در ورزن های دیگه در بخش تغزیه از فاکتورهای ارائه رزیم غذایی ام استفاده کنین ؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته پیش...

• واقعا جای تقدیر داره و ممنون از زحمات شما بزرگوار

• میشه بی زحمت در ورزن های دیگه در بخش تغزیه از فاکتورهای ارائه رزیم غذایی ام استفاده کنین ؟

سپاسگذارم از شما و دیدگاه خوبتون .

+ بله حتما استفاده خواهیم کرد . مطالب جمع آوری شده تا کنون برای نسخه ی بعدی به مرز 3000 رسیده و برخی مشکلات نرم افزار مانند فرم جستجو و پیشنهادهای دوستان عزیز ، برنامه رو کامل تر می کنه .

مجددا سپاس .

لینک به دیدگاه

• 1 year پیش...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...