رفتن به مطلب

مشکل در ترجمه قالب وردپرس

ali_85

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من میخوام این قالب را ترجمه کنم

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ولی متاسفانه اصلا پوشه language و یا فایل po نداره

چطور میتونم این مشکل ار حل کنم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• انتقال به بخش پرسش و پاسخ
  • خودتون میتونین فایل خواسته شده ی خودتون رو بسازین و لینک بدین بعد از فارسی سازی
  • ولی بگردید حتما هس

لینک به دیدگاه

• انتقال به بخش پرسش و پاسخ

• خودتون میتونین فایل خواسته شده ی خودتون رو بسازین و لینک بدین بعد از فارسی سازی

• ولی بگردید حتما هس

اصلا بلد نیستم فقط بلدم با poedit ترجمه کنم

ولی اینکه اصلا فایلش نباشه بلد نیستم

ممکنه راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

اصلا بلد نیستم فقط بلدم با poedit ترجمه کنم

ولی اینکه اصلا فایلش نباشه بلد نیستم

ممکنه راهنمایی کنید

• فایل استایل رو لطفا بزارین برای دانلود بررسی شه و اعلام شه

لینک به دیدگاه

• فایل استایل رو لطفا بزارین برای دانلود بررسی شه و اعلام شه

بفرمایید این فایل استایل

این هم کل قالب

لینک به دیدگاه

• 7 ماه پیش ...

دوستان من قالب صحیفه فارسی دارم خواستم فارسی ها رو کُردی کنم اما اون فایل زبانی که داخل پوشه قالب هست اصلا اون کلماتی که من در صفحه دارم وجود نداره جایی دیگ ای داره ؟

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، irmacfa گفته است :

دوستان من قالب صحیفه فارسی دارم خواستم فارسی ها رو کُردی کنم اما اون فایل زبانی که داخل پوشه قالب هست اصلا اون کلماتی که من در صفحه دارم وجود نداره جایی دیگ ای داره ؟

کار فوق العاده ای هست... اما اکثر صفحه اصلی از نوشته ها و ابزارک ها و فهرست هست... کلمات کمی مثل تاریخ نوشته و کلمات ربط و بخش نوشتن دیدگاه در فایل زبان هست و باز بیشتر بخش مدیریت رو ساپورت میکنن

البته فروش پوسته به زبان عربی خیلی بازار خوبی داره... چند نفری رو میشناسم که در این زمینه فعال هستند

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، هومان هرمزدی گفته است :

کار فوق العاده ای هست... اما اکثر صفحه اصلی از نوشته ها و ابزارک ها و فهرست هست... کلمات کمی مثل تاریخ نوشته و کلمات ربط و بخش نوشتن دیدگاه در فایل زبان هست و باز بیشتر بخش مدیریت رو ساپورت میکنن

البته فروش پوسته به زبان عربی خیلی بازار خوبی داره... چند نفری رو میشناسم که در این زمینه فعال هستند

الان این سایت صحیفه دو زبانه کرده هم فارسی هم کردی

ولی من همین یه زبانش ماندم اینو چطور کردی کنم فقط همین یه مشکل داره سایت

مثل این سایت :  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، irmacfa گفته است :

الان این سایت صحیفه دو زبانه کرده هم فارسی هم کردی

ولی من همین یه زبانش ماندم اینو چطور کردی کنم فقط همین یه مشکل داره سایت

مثل این سایت :  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

این که خروجی تابع زمان فارسی ساز وردپرس هست. بخش جستجو کلمه جستجو رو با ویرایش فایل زبان پوسته یعنی fa_IR.po انجام داده

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، KINGERFAN گفته است :

بهترین راه برای ترجمه قالب استفاده از افزونه lOCO TRANSLET هست 

این افزونه به چه صورته ؟ صرفا برای قالب هست یا دو زبانه کردن سایت

لینک به دیدگاه

این افزونه هم ترجمه قالب / افزونه / وحتی ترجمه خود وردپرس رو هم داره و یه بخشی داره که میگه چند تا ترجمه داره ولی شما ترجمه جدیدتون رو بسازید و با افزونه چند زبانه کردن سایت سایتتونو چند زبانه کنید . هماهنگن

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، KINGERFAN گفته است :

این افزونه هم ترجمه قالب / افزونه / وحتی ترجمه خود وردپرس رو هم داره و یه بخشی داره که میگه چند تا ترجمه داره ولی شما ترجمه جدیدتون رو بسازید و با افزونه چند زبانه کردن سایت سایتتونو چند زبانه کنید . هماهنگن

دمت گرم خدایی چه افزونه جالبیه بخدا از صبح هستم پای ترجمه و الان با این راحت ! راستی میشه ترجمه هم حذف کرد 

مثلا الان عربی داره قالب صحیفه پاکش کنیم ؟ ک

بعد زبان از کجا میشه دانلود کرد مثلا من زبان کُردی برای سایت میخوام

لینک به دیدگاه

خواهش.

اره مشکلی نداره میتونید حذف کنید. اگه میخواید سایتتونو ترجمه کنید به کوردی باید از بخش COUSTOM LANGUAGE زبان کوردی رو اضافه و اقدام به ترجمه کنید

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، KINGERFAN گفته است :

خواهش.

اره مشکلی نداره میتونید حذف کنید. اگه میخواید سایتتونو ترجمه کنید به کوردی باید از بخش COUSTOM LANGUAGE زبان کوردی رو اضافه و اقدام به ترجمه کنید

بله درسته دقیقا همین کارو کردم اما یه مشکلی دارم !

اول از همه من از افزونه WPML برای ترجمه استفاده میکنم.

در بخش تاریخ از افزونه  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  استفاده میکنم اما این افزونه فایل زبان داخلش خبری از نام های ماه  و سال نیست 

برای این مورد باید چکار کرد.

و دومین مشکل

در ابزارک ها جایی برای ترجمه نیست یعنی من اگر ابزارکی به فرض با نام "نوشته های تازه" قرار بدم در هر دو زبان به همین نامه

با تشکر ممنون میشم این دو بند رو راهنمایی بفرمایید

لینک به دیدگاه

میتونید افزونه پارسی دیتا رو هم با افزونه loco translet }ند زبانه کنید وکوردی رو هم اضافه کنید . بخش ابزارک ها : ابزارکهایی مثل "بایگانی" "نوشته های تازه " و... که مربوط به خود وردپرس میشن نه قالب اونرو هم باید با Loco  ـرجمه کنید .

ولی پیشنهاد بهتر این بود که زبان کوردی رو جداگانه در یک ساب دامین دیگر میساختید اینجوری کارتون خیلی سخت میشه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، KINGERFAN گفته است :

میتونید افزونه پارسی دیتا رو هم با افزونه loco translet }ند زبانه کنید وکوردی رو هم اضافه کنید . بخش ابزارک ها : ابزارکهایی مثل "بایگانی" "نوشته های تازه " و... که مربوط به خود وردپرس میشن نه قالب اونرو هم باید با Loco  ـرجمه کنید .

ولی پیشنهاد بهتر این بود که زبان کوردی رو جداگانه در یک ساب دامین دیگر میساختید اینجوری کارتون خیلی سخت میشه

نه مشکلی نیست همه چیز کامل تغییر پیدا کرده با این افزونه راحت ترجمه شد.

اما این موری که میگید که با خود افزونه loco translet میشه خود زبان کوردی رو اضافه کنید این کارو کردم ولی در فایل زبان حتی فارسیش هم اصلا چیزی به نام ، نام ماه ها و روز ها نیست داخل فایل !

نام ماه ها و روز ها تو این آدرس در فایل php هست  :|  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.   

اینو باید چیکار کرد که در فایل زبان نیست در php هست ؟

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، KINGERFAN گفته است :

الان شما میخواید اون فرو ردینو و ... رو کردی کنید ؟

برای بخش کردی بله برای بخش فارسیم همی پیش فرضش B|

لینک به دیدگاه

برای فارسیش نمیدونم ولی اگه میخواید به کوردی ترجمش کنید افزونه wp-jalali یا wordpress farsi رو حذف کنید و بعد از همین آدرس لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  اقدام به ترجمه کنید . اگه ساب دامین بود کوردی میشد به هردو زبان فارسی و کوردی گذاشت ولی چون رو یک دامین هست فک نکم بشه اگرم بشه باید با کد نویسی کارتونو پیش ببرید

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، KINGERFAN گفته است :

برای فارسیش نمیدونم ولی اگه میخواید به کوردی ترجمش کنید افزونه wp-jalali یا wordpress farsi رو حذف کنید و بعد از همین آدرس لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  اقدام به ترجمه کنید . اگه ساب دامین بود کوردی میشد به هردو زبان فارسی و کوردی گذاشت ولی چون رو یک دامین هست فک نکم بشه اگرم بشه باید با کد نویسی کارتونو پیش ببرید

این سایت نمیدونم چطوری کردی / فاریی کرده ساب دامینم نیست 😔

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، هومان هرمزدی گفته است :

این که خروجی تابع زمان فارسی ساز وردپرس هست. بخش جستجو کلمه جستجو رو با ویرایش فایل زبان پوسته یعنی fa_IR.po انجام داده

مهندس چطوری به نظرت این کارو کرده ؟ 

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، KINGERFAN گفته است :

چرا تارخ رو به این شکل وارد نمیکنید 96/1/2

والا بیشتر این ملاک بود همش باشه

راستی راهی نیست از همین فایل php کپی بگریم‌برای کردی نمایش بده برای فارسی اون یکی اینطور چیزی میشه؟

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...