رفتن به مطلب

مشکل دایرکت دامنه و یک مشکل

persia

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من دو تا دامنه با دو هاست جدا برای هر کدوم دارم ، دامنه دات کام و یه دامنه با یه پسوند دیگه

می خوام دات کام دایرکت بشه روی اون یکی دامنه

برای اینکار روش های مختلفی وجود داره :

دایرکت از طریق کانفیگ کدها تو فایل htaccess ، دایرکت از طریق پنل هاست (دایرکت ادمین) ، دایرکت از طریق کد تو فایل php , دایرکت از طریق پنل دامنه

من همه ی موارد رو امتحان کردم متاسفانه جوابی نگرفتم ، از طریق دایرکت ادمین مدام ارور های عجیب و غریب میده ، از طریق پنل دامنه هم با اینکه آدرس سایت مقصد مثلا لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. وارد میکنم، اما نتیجه بصورت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. public_html باز میشه

برای اینکه این public_html رو بردارم باید چیکارکنم ؟ چون این برای htaccess هم اتفاق می افته اونجا هم آدرس سایت اینطوری باز میشه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اطلاعات هاستتون رو پیام خصوصی کنید

براتون ریدایرکت رو انجام بدم با خود دایرکت ادمین

لینک به دیدگاه

کسی راه حل این مشکل رو نمی دونه که چرا بعد از دایرکت سایت بصورت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. public_html باز میشه ؟

لینک به دیدگاه

کسی راه حل این مشکل رو نمی دونه که چرا بعد از دایرکت سایت بصورت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. public_html باز میشه ؟

درود بر شما

احتمالا چون دامنه رو روی اون یکی هاست پارک کردین نمیشه جا به جاش کنن و برای انتقال به مشکل میخورن

ممکنه موقع پارک دامنه چون تنظیمات مسیر خانه دامنه رو درست نمیزنید اون آدرس رو باز میمکنه

چون سابدامین میسازه برای هر کدوم

اگر سی پنل باشه راحت تره و بنده میتونم براتون انجام بدم و راهنمایی تون کنم

اگر دایرکت ادمین باشه باید حتما امکانات هاستتون رو چک کنم و ببینم امکان پذیر هست یا نه

برای هاست بنده میتونم دسترسی بدین یه نگاهی بندازم

پایدار باشین

^_^

لینک به دیدگاه

دسترسی رو بهم بده تو خصوصی برات درستش کنم

لینک به دیدگاه

با سلام

من دو تا دامنه با دو هاست جدا برای هر کدوم دارم ، دامنه دات کام و یه دامنه با یه پسوند دیگه

می خوام دات کام دایرکت بشه روی اون یکی دامنه

برای اینکار روش های مختلفی وجود داره :

دایرکت از طریق کانفیگ کدها تو فایل htaccess ، دایرکت از طریق پنل هاست (دایرکت ادمین) ، دایرکت از طریق کد تو فایل php , دایرکت از طریق پنل دامنه

من همه ی موارد رو امتحان کردم متاسفانه جوابی نگرفتم ، از طریق دایرکت ادمین مدام ارور های عجیب و غریب میده ، از طریق پنل دامنه هم با اینکه آدرس سایت مقصد مثلا لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. وارد میکنم، اما نتیجه بصورت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. public_html باز میشه

برای اینکه این public_html رو بردارم باید چیکارکنم ؟ چون این برای htaccess هم اتفاق می افته اونجا هم آدرس سایت اینطوری باز میشه

• سلام

• چه کدی رو برا ریدایرکت گزاشین ؟؟؟ اون کد رو بزارین در این بخش

• یه مووضع دیگه نیاز به کد هم نیس شما از بخش پارک دامین میتونین زیدایرکت رو هم بسازین

لینک به دیدگاه

درود بر شما

ببخشید دیر پاسخ میدم

این ارور رو میده!

یعنی دامنه روی این سرور جای دیگه پارک شده!

باید اول حذف یا تغییرش بدین بعدا بیارینش اینجا پارکش کنیم

Unable to add domain pointer

You cannot use that domain as a pointer. It already exists on the server

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...