رفتن به مطلب

کسی تا به حال از این سایت کسب در امد کرده opizo ؟؟؟؟

arman98

پست های پیشنهاد شده

سلام کسی از این سایته کسب در امد کرده لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

پولو واریز میکنه؟؟؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

خیلی ها از این سایت استفاده میکنن

اگه پرداخت نداشت فک نکنم این همه طرفدار داشته باشه

لینک به دیدگاه

سلام

من 8.9 ماه پیش باهاش کار میکردم ، دو سه بار هم واریزی داشتم !

به موقع واریز میکردن مشکلی هم نبود .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

آقا دوستانه ازتون خواهش میکنم طرف این کار نرید.

پول ها رو درسته واریز میکنند، اما در مقابل کاری که شما براشون انجام میدید و انرژی و وقت صرف میکنید و مشتری رو ناراضی میکنید و بازدید هاتون رو کاهش میدید و اینترنتی که هزینه میکنید حتی ضرر داره

حتی اگر کمی سود داشته باشه خیلی خیلی کمه در قبال کاری که میکنید.

من بهتون پیشنهاد میکنم برای کسب درآمد برید این سایت: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

برنامه نویسی و طراحی وب یاد بگیرید توی حداکثر 6 ماه یه کدنویس حرفه ای میشید. حتی توی انجمن برنامه نویس دوستانی داشتم که بالای 10 میلیون در ماه هم در آمد داشتن،

دنبال این سایت ها نرید هنوز هم داشتن تخصص داخلش پول هست...

لینک به دیدگاه

دقیقا منم موافقم

این وقتی که صرف این میشه

ادم وقتش رو روی یک سایت بزاره بازدیدش رو زیاد کنه بعدا میتونه تبلیغات بکنه درامدی داشته باشه

سود اصلیش به جیب طرف میره

لینک به دیدگاه

آقا دوستانه ازتون خواهش میکنم طرف این کار نرید.

پول ها رو درسته واریز میکنند، اما در مقابل کاری که شما براشون انجام میدید و انرژی و وقت صرف میکنید و مشتری رو ناراضی میکنید و بازدید هاتون رو کاهش میدید و اینترنتی که هزینه میکنید حتی ضرر داره

حتی اگر کمی سود داشته باشه خیلی خیلی کمه در قبال کاری که میکنید.

من بهتون پیشنهاد میکنم برای کسب درآمد برید این سایت: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

برنامه نویسی و طراحی وب یاد بگیرید توی حداکثر 6 ماه یه کدنویس حرفه ای میشید. حتی توی انجمن برنامه نویس دوستانی داشتم که بالای 10 میلیون در ماه هم در آمد داشتن،

دنبال این سایت ها نرید هنوز هم داشتن تخصص داخلش پول هست...

بسیار با حرفتون موافقم ولی اونقدر بازار رو خراب کردن بخدا طرف مشتری مفت میخوائ براش کاری انجام بدی یکی از دوستانم بقول شما ماهی 10 تومن داشت الان میگه با اینکه به روزم ولی به 5 تومن نمیرسه و سخت شده شرایط

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...