رفتن به مطلب

مشکل درخواست کد پاپ آپ قوی

gholamreza-alipoor

پست های پیشنهاد شده

عرض سلام و ادب و احترام خدمت تمامی دوستان ، بنده درخواست کد پاپ آپ قوی دارم ، که درصد باز شدنش بالا باشه ، لطفا یک کد به من بدید ، بدون کپی رایت و...

با احترام.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود آیا افزونه ای برای باز شدن پنجره پاپ آپ هست که این ویژگی ها رو داشته باشه؟

زیر صفحه باز بشه

و بشه موقعیت دهی و سایزشو تعیین کنی

مثل همین 20 اسکریپت که به محض کلیک چند پنحره new tab و چند new window باز میشن

لینک به دیدگاه

عرض سلام و ادب و احترام خدمت تمامی دوستان ، بنده درخواست کد پاپ آپ قوی دارم ، که درصد باز شدنش بالا باشه ، لطفا یک کد به من بدید ، بدون کپی رایت و...

با احترام.

• خدمت شما

• <script>// code by www.moisrex.rozblog.comfunction setCookie(c_name,value,exdays){var exdate=new Date();exdate.setDate(exdate.getDate() + exdays);var c_value=escape(value) + ((exdays==null) ? "" : "; expires="+exdate.toUTCString());document.cookie=c_name + "=" + c_value;}function getCookie(c_name){var i,x,y,ARRcookies=document.cookie.split(";");for (i=0;i<ARRcookies.length;i++) { x=ARRcookies[i].substr(0,ARRcookies[i].indexOf("=")); y=ARRcookies[i].substr(ARRcookies[i].indexOf("=")+1); x=x.replace(/^\s+|\s+$/g,""); if (x==c_name)   {   return unescape(y);   } }}function goherebymoisrex(){   var moisrexrozblogcom=getCookie("codebymoisrex");   if (moisrexrozblogcom!=null && moisrexrozblogcom!=""){}   else{       window.open('http://moisrex.rozblog.com','','toolbar=no,directories=no,menubar=no,scrollbars=yes');       setCookie("codebymoisrex",moisrexrozblogcom,1);   }}document.onclick=goherebymoisrex;</script>

• جهت ابزارشم از خود بیست اسکریپت استفاده کنین

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

در مورد این کد تابع لود کلیک اول رو چطور جایگزین بادی کنیم یک مقدار مبهم است

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

• 3 ماه پیش ...

• کد اولی رو بعد از head میزارین عزیز و body مربوط در همون صفحه ی هد رو بجاش اینروئ بزارین
  • <bodyonClick="loadPopup()">

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...