رفتن به مطلب

معرفي پانتر نسخه 1.1.2 كاملاً فارسي

پست های پیشنهاد شده

معرفي اسكريپت انجمن ساز پانتر ( Pantherforum )

انجمن ساز پانتر يكي از بهترين اسكريپت هاي راه اندازي انجمن هاي گفتگو است كه بصورت كاملا ً رايگان و اوپن سورس ارائه شده است .

اين سيستم بر مبناي انجمن ساز فلاكس بي بي توسعه داده شده بنابراين شما با نصب اين اسكريپت نه تنها داراي يك انجمن مطمئن بلكه داراي يك انجمن ساده ،‌سريع و با مديريت بسيار ساده خواهيد بود .

اين انجمن ساز به دليل استفاده از آخرين نسخه بوتسترپ داراي رابط كاربري زيبا و كاربرپسند بوده و همينطور با دستگاه هاي قابل حمل از جمله موبايل و تبليت ها كاملا ً همخواني دارد .

اين سيستم به شما اين توانايي را ميدهد كه تا يك سيستم تالار گفتگوي قوي راه و ساده راه اندازي كنيد .

همچنين بايد گفت اين انجمن ساز كاملا ً فارسي و به همراه تاريخ شمسي به كاربران ارائه ميشود .

امكانات اين اسكريپت به شرح زير است

• داراي نصب كننده چند مرحله اي بسيار ساده

• سيستم ورود وعضويت پيشرفته

• سيستم مديريت ساده انجمن گفتگو

• داراي سيستم پروفايل كاربري كامل

• سيستم جستجوي پيشرفته

• ايجاد بي نهايت مجموعه ، انجمن و موضوع

• سيستم آمار كلي انجمن ، كاربران و ارسال ها

• نمايش ليست كاربران / ليست مديران

• سيستم گزارش ارسال ها

• سيستم اعطاي اعتبار ( مثبت / منفي )

• سيستم مسدود كردن كاربران خاطي

• سيستم سانسور كلمات

• سيستم پيوست فايل به ارسال ها

• سيستم پيام خصوصي با امكان ايجاد پوشه شخصي

• سيستم پيام خصوصي با چندين دريافت كننده

• امكان پسورد گذاشتن بر روي انجمن ها

• و امكانات بسيار زياد ديگر

دموي فارسي : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لينك دانلود : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک دانلود از بیست اسکریپت ::: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما این انجمن سازی ها رو از کجا پیدا میکنید؟ من خیلی وقته دنبال یک اسکریپت انجمن ساز برای ترجمه و راستچین میگردم ولی پیدا نمیکنم!

کارتون هم عالی بود واقعا :)

لینک به دیدگاه

شما این انجمن سازی ها رو از کجا پیدا میکنید؟ من خیلی وقته دنبال یک اسکریپت انجمن ساز برای ترجمه و راستچین میگردم ولی پیدا نمیکنم!

کارتون هم عالی بود واقعا :)

اين انجمن ساز يكي از فورك هاي FluxBB هست كه بهتر ميدونيد از روي PunBB برداشته شده ... انجمن سازهاي زيادي هست مثل Phat Forum كه بهتر از من در جريانشي wink و يدونه هم ديگه ديدم به اسم featherBB بنظرم جالب اومد ولي هننوز در مرحله بتا هست ... بازم از اين اسكريپت ها زياده devil

ضمنا ً ممنونم mwah

لینک به دیدگاه

معرفي اسكريپت انجمن ساز پانتر ( Pantherforum )

انجمن ساز پانتر يكي از بهترين اسكريپت هاي راه اندازي انجمن هاي گفتگو است كه بصورت كاملا ً رايگان و اوپن سورس ارائه شده است .

اين سيستم بر مبناي انجمن ساز فلاكس بي بي توسعه داده شده بنابراين شما با نصب اين اسكريپت نه تنها داراي يك انجمن مطمئن بلكه داراي يك انجمن ساده ،‌سريع و با مديريت بسيار ساده خواهيد بود .

اين انجمن ساز به دليل استفاده از آخرين نسخه بوتسترپ داراي رابط كاربري زيبا و كاربرپسند بوده و همينطور با دستگاه هاي قابل حمل از جمله موبايل و تبليت ها كاملا ً همخواني دارد .

اين سيستم به شما اين توانايي را ميدهد كه تا يك سيستم تالار گفتگوي قوي راه و ساده راه اندازي كنيد .

همچنين بايد گفت اين انجمن ساز كاملا ً فارسي و به همراه تاريخ شمسي به كاربران ارائه ميشود .

امكانات اين اسكريپت به شرح زير است

• داراي نصب كننده چند مرحله اي بسيار ساده

• سيستم ورود وعضويت پيشرفته

• سيستم مديريت ساده انجمن گفتگو

• داراي سيستم پروفايل كاربري كامل

• سيستم جستجوي پيشرفته

• ايجاد بي نهايت مجموعه ، انجمن و موضوع

• سيستم آمار كلي انجمن ، كاربران و ارسال ها

• نمايش ليست كاربران / ليست مديران

• سيستم گزارش ارسال ها

• سيستم اعطاي اعتبار ( مثبت / منفي )

• سيستم مسدود كردن كاربران خاطي

• سيستم سانسور كلمات

• سيستم پيوست فايل به ارسال ها

• سيستم پيام خصوصي با امكان ايجاد پوشه شخصي

• سيستم پيام خصوصي با چندين دريافت كننده

• امكان پسورد گذاشتن بر روي انجمن ها

• و امكانات بسيار زياد ديگر

دموي فارسي : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• سلام

• آقای دریایی مممنونم از معرفی شما عالی هس و سبک و کاربردی

• میهش لینک دانلودش و هم در این بخش قرار دهین ؟ ممنون میشیم

لینک به دیدگاه

لينك دانلودش از وبسايت خود من در دسترس هست - ضمنا اينكه اينجا دسترسي پيوست رو نداشتم براي همين مستقيم نتونستم بزارم .

حالا اگه كسي گرفت بزاره بقيه هم بتونن مستقيم دانلود كنند

لینک به دیدگاه

• در صورت امکان در اپلود سنتر آپ نمائید
  • لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

اين انجمن ساز يكي از فورك هاي FluxBB هست كه بهتر ميدونيد از روي PunBB برداشته شده ... انجمن سازهاي زيادي هست مثل Phat Forum كه بهتر از من در جريانشي wink و يدونه هم ديگه ديدم به اسم featherBB بنظرم جالب اومد ولي هننوز در مرحله بتا هست ... بازم از اين اسكريپت ها زياده devil

ضمنا ً ممنونم mwah

FeatherBB رو الان رفتم دیدم طرحش بسیار زشته ولی پانتر خیلی قشنگه. یادش بخیر قبلا تو کار لیونا بودیم اونم خیلی زیبا بود. من منتظرم Flarum فایل نصبیش بیاد فارسی سازی و راستچین کنم :) راستی از این سایت هم استفاده کنید: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

بسیار عالی هست کارتون ،خیلی وقت بود دنبال چنین چیزی میگشتم فقط کاملا فارسی نشده(به گفته کاربری که براش نصب کردم)

لینک به دیدگاه

بسیار عالی هست کارتون ،خیلی وقت بود دنبال چنین چیزی میگشتم فقط کاملا فارسی نشده(به گفته کاربری که براش نصب کردم)

جسارتا میشه بگید کجاها فارسی نشده ؟ ( البته بجز قالب های ایمیل که توی نسخه بعدی فارسی میشه )

لینک به دیدگاه

FeatherBB رو الان رفتم دیدم طرحش بسیار زشته ولی پانتر خیلی قشنگه. یادش بخیر قبلا تو کار لیونا بودیم اونم خیلی زیبا بود. من منتظرم Flarum فایل نصبیش بیاد فارسی سازی و راستچین کنم :) راستی از این سایت هم استفاده کنید: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

گفتم که این انجمن ساز هنوز در مرحله آزمایش و بتا هست - مطمئنا ً سیستم قالبش به زودی عوض میشه ، هنوز داره از فلاکس بی بی تاثیر میگیره .

لینک به دیدگاه

گفتم که این انجمن ساز هنوز در مرحله آزمایش و بتا هست - مطمئنا ً سیستم قالبش به زودی عوض میشه ، هنوز داره از فلاکس بی بی تاثیر میگیره .

درسته ممنون بابت توجهتون و زحماتتون

لینک به دیدگاه

جسارتا میشه بگید کجاها فارسی نشده ؟ ( البته بجز قالب های ایمیل که توی نسخه بعدی فارسی میشه )

حتما میپرسم و میگم ایشالا در اولین فرصت

لینک به دیدگاه

حتما میپرسم و میگم ایشالا در اولین فرصت

ایشون مطمئن هستند زبان پروفایلش رو روی فارسی تنظیم کرده ؟

لینک به دیدگاه

ایشون مطمئن هستند زبان پروفایلش رو روی فارسی تنظیم کرده ؟

نمیدونم ولی میپرسم حتماً

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...