رفتن به مطلب

مشکل افزونه iframe

smz9999

پست های پیشنهاد شده

بذارید خودم امروز که ن ولی فردا امادشو میدم بتون

خبرم کنید

فردا شب پ.خ بدم بهتون ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز من لینک دونی نمیخوام !

من فروش قالب دارم ، میخوام پیشنمایش قالبهام یه هدر بیاد بالاشون !

نیاز به بروز رسانی فید و فیدخوان این چیزا ندارم اصلاstraight

بفرمایید

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

بفرمایید

ممنون دوست عزیز

کد همچین چیزیو میتونم بنویسم ، همونه که اول تاپیک گفتم ،

ولی اینجور اسکریپتا رو هم نصب کنم باید تمام پست هارو ویرایش کنم ، من میخوام یه چیزی باشه که نخوام ویرایش کنم پستارو !

لینک به دیدگاه

میشه آدرس سایتتون رو بدید ؟

بعدشم یعنی چی پست هارو ویرایش نکنید

دموهارو کجا قرار دادید پس

بلاخره باید تمام مطالب ویرایش بشن تا شما بتونید لینک جدید رو اضافه بکنید

لینک به دیدگاه

میشه آدرس سایتتون رو بدید ؟

بعدشم یعنی چی پست هارو ویرایش نکنید

دموهارو کجا قرار دادید پس

بلاخره باید تمام مطالب ویرایش بشن تا شما بتونید لینک جدید رو اضافه بکنید

ادرس سایت توی امضام هست

چون روی هاست خودم هنوز نتونستم دموها رو راه اندازی کنم ادرس دمو سایتای دیگه رو گذاشتم !

میخوام خودکار لینکای خارچی توی ای فریم با هدر ثابت نشون داده بشن که نخوام ویرایششون کنم دیگه exhausted

لینک به دیدگاه

ادرس سایت توی امضام هست

چون روی هاست خودم هنوز نتونستم دموها رو راه اندازی کنم ادرس دمو سایتای دیگه رو گذاشتم !

میخوام خودکار لینکای خارچی توی ای فریم با هدر ثابت نشون داده بشن که نخوام ویرایششون کنم دیگه exhausted

دوست من کشک که نیست

دردسر درست کردن که شما الان داری میگری از ویرایش کردن یک لینک داخل 1000 تا پست سخت تره به نظر من

راه دیگه که داری

یه اسکریپت کوتاه کننده لینک با قابلیت نمایش آی فریم نصب کن داخل زیردامنه

بجای استفاده از یون

از مال خودت استفاده بکن

اینجوری هم آمار دست خودته

هم آی فریم دادی بهشون

میتونی هم از 2yjc.ir استفاده بکنی

با عضویت ممیتونی آمار لینک هاتو داشته باشی و لینک آی فریم هم تولید بکنی ولی بازم مال سایت خودت نیست

لینک به دیدگاه

دوست من کشک که نیست

دردسر درست کردن که شما الان داری میگری از ویرایش کردن یک لینک داخل 1000 تا پست سخت تره به نظر من

راه دیگه که داری

یه اسکریپت کوتاه کننده لینک با قابلیت نمایش آی فریم نصب کن داخل زیردامنه

بجای استفاده از یون

از مال خودت استفاده بکن

اینجوری هم آمار دست خودته

هم آی فریم دادی بهشون

میتونی هم از 2yjc.ir استفاده بکنی

با عضویت ممیتونی آمار لینک هاتو داشته باشی و لینک آی فریم هم تولید بکنی ولی بازم مال سایت خودت نیست

بخوام پستارو ویرایش کنم که دیگه چرا کوتاه کننده لیینک نصب کنم !؟

امار بازدید از اون لینکا که به کارم نمیاد ، فقط امار بازدید پست به کارم میاد که خود قالب داره امکانشو !

دیگه مجبورم با 7.8 خط یا یکم بیشتر یه صفحه درست کنم ای فریم رو بزارم توی همون دیگه پستا رو ویرایش میکنم !ohno

ممنون بازم از کمکت

لینک به دیدگاه

سلااام silly

خب مشکل بدون افزونه حل شد ، با چند خط کد نویسی که اول تاپیک هم گفته بودم و یکم تفکر teary

راه حل رو میزارم تا اگه کسی خواست بتونه استفاده کنه !

ما یه فایل میخوایم که یه هدر ثابت داشته باشه و یه iframe ! ( تا اینجاش که خودتون هم میدونستین happycry ) ولی بجای اینکه اون تعداد پست ویرایش بشه ، گزینه پیشنمایش قالبرو یکم تغییر میدیم ( برای اینکار باید گزینه پیشنمایش از متا باکس های خوده قالب باشه !)

حالا یه فایل با اسم مثلا link.php میسازیم ( اسم فایل دلخواهه )

با یکم کد نویسی هد رو میسازیم و استایل دلخواهمون رو بهش میدیم !

بعد از هدر یه iframe ایجاد میکنیم با استفاده از کد زیر :

<div id="content">   <iframe style="height:90%;width:100%;" scrolling="yes"  frameborder="1px" name="iframe"src="<?php echo $_GET['url'] ?>"> </iframe>   </div>

(دیوی که گذاشتم فقط برای اینه که از قسمت هدرجداش کنم !)

خب این iframe چندتا خصوصیت داره :

1. عرضش 100% هست که باعث میشه کله عرضه صفحه رو بگیره تا سایتی که قراره توش نمایش داده بشه مثل این باشه که اصلا iframe وجود نداره !
  2. ارتفاعمون 90% هست ( 9% هم برای هدر - 1% هم نمیزاریم تا اسکرول ایجاد نشه !) اینجوری تقریبا کله ارتفاع صفحه رو شامل میشه !
  3. ادرس مشخصی رو نگفتیم نشون بده ( اتریبیوت src ادرس مشخصی نداره ! ) که باعث بشه برای تمام موارد بتونیم ازش استفاده کنیم !

حالا فایل رو توی هاستمون اپلود میکنیم ، ولی حالا چجوری باید ادرس مورد نظرمون رو بفهمونیم بهش ؟

به این صورت :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  http://sitemordenazar.com/'> لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  http://sitemordenazar.com/

با اضافه کردن یک علامت سوال و url مورد نظر جلوی اسم فایل اینو بهش میفهمونیم !!!!

حالا باید اون متا باکس مورد نظرمون توی قالب رو ویرایش کنیم ، به این صورت که در قسمت لینکش این قسمت از کد بالا رو اضافه کنیم :

اینجوری وقتی ادرس سایت مورد نظر رو توی پستامون اضافه کردیم به طور خودکار میشه همون لینکی که باید باشه (که چند خط بالاتر گفتم) و باعث میشه به صورت خودکار توی ای فریم نمایش داده بشه !

چندتا نکته :

• از کدهای ریست css استفاده کنین حتما تا توی همه مرورگرها یجور نمایش داده بشه !
  • از کدهای noindex و nofollow هم استفاده کنین تا این صفحه نه اینکدس بشه توی موتور های جست و جو نه صدمه ای به رتبه سایت بزنه !
  • توی طراحی هدرتون هم یه رنگی رو انتخاب کنین که کاربر پسند باشه !

خب اینم نمونه ای که برای خودم ساختم با لینک iframe پیشنمایش قالب شاپینگ :

موفق باشید

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...