رفتن به مطلب

مشکل در افزونه ویژال کومپوزر

mostafanaderi

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان صفحاتی که با ویژوال کامپوزر ساختم قابل ویرایش نیستن. مثلا هیچ کدوم از المان ها قابل اضافه شدن نیستن و با کلیک روی اونها هیچ اتفاقی نمی افته. به نظرتون مشکل از چی می تونه باشه؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام بیست اسکریپتیا گل مشکلم سر این افزونه حل نشده!!!cryو میدونم مشکل سر اینه که وردپرسم اپدیت کردم به 4.5.2 و اینکه الان مینویسه افزونه باید اکتیو بشه!ohnoبرای اکیتو شدنشم مثله اینکه یک حساب کاربری از envato میخواد که من ندارم چکتر کنم!!!؟؟؟؟cry

یکی محض رضای خدا کمک کنه!shy

لینک به دیدگاه

سلام

منم چند وقت پیش این مشکل برام پیش اومد ، با اپدیت افزونه درست شد ،

توصیه میکنم این افزونه رو خریداری نمایید از یکی از سایتایی کخ میفروشن ، قیمتش هم زیاد نیست ، 10و15 تومن هستش! که اپدیتای بعدی هم دریافت کنین !

افزونه نباید مشکلی داشته باشه برای فعال سازیش ، فقط کد لایسنس میخواد برای اپدیت مستقیم که وارد هم نکنین مشکلی نداره ، خودتون دستی باید اپدیتش کنین !

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود

خب به قول دوستمون افزونه رو خریداری کنید تا محدودیتی نداشته باشید

قبلش اموزش رو هم دنبال کنید به دردتون میخوره

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

این اخرین نسخشه(4.11.2)، البته نال شده !

بازم میگم اگر خریداری کنین نسخه اصلی رو خیلی بهتره ،شما با این سایتی که داری 8 تومنم پولی نیست برات !wink

درضمن کسی که خریداری میکنه که نمیاد رایگان بزاره ، حالا جوگیر شد و گذاشت ، نسخه های بعدیش چی ؟ اونم این افزونه که اپدیت منظم داره !

موفق باشی

لینک به دیدگاه

ممنون لطف کردی.فقط الینک اولا سایت پرنه بگمانم.دانلودم که کردم خراب بود اپلود کردم پیشخوان وردپرس بهم ریخت.

همون لینک 8 تومنی رو پس لطف کنین بفرستین ممنون

لینک به دیدگاه

تست نکرده بودم خودم لینکو ، از یه سایت خارجی گرفتمش ! پس لینکو از پستم حذف میکنم !

لینک پ.خ شد براتون !

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...