رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد سایت فیلم

m1410

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گرامی

در فکر زدن یه سایت فیلم هستم و میخواستم راهنماییم کنید که چ چیز هایی نیاز هست در چ حدی نیازه از کجا بگیرم ممنون

اگه کسی هست که شریکی بخواد با هم بزنیم هم خوبه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام نمیخوام اول کاری ضد حال بزنم ولی الان ساماندهی حساسه میاین هزینه میکنید واینا بعدش میزنن فیلتر میکنن

خب برای شروع یه هاست دانلود نیاز هست من میتونم بهتون بدم از کشور اروپا با هارد فول اس اس دی مخصوص سایت دانلود

برای سایت هم میتونید وردپرس نصب کنید +یه قالب خریداری کنید

لینک به دیدگاه

سلام

اصلا به شما این کار رو توصیه نمیکنم ممکنه کارتون به ... بکشه

و خودتون رو بدبخت کنید

برای اینکار نیاز به سرور مجازی یا اختصاصی دارید که اختصاصی بهتره

هزینه ی اولیشم ماهیانه 180 تومان به بالاس

باید بدید سرور رو براتون کانفیگ کنند که هزینش 80 تومان شایدم بیش تر بشه

باید پول لایسنس کنترل پنل که بستگی داره سی پنل باشه یا دایرکت ادمین باشه بدید

برای سی پنل ماهیانه 60 تومان دایرکت ادمین هم 300 تومان لایف تایم

هزینش بالا میره + هر ماه در صورت فیلتر باید یک دامین جدید بگیرید از .ir هم نمیتونید استفاده کنید به برخی از دلایل ..

کلا بهتره از این کار صرف نظر کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

منم با نظر این دوستمون موافقم

بنظرم سایت گرافیکی بزنید بهتره

مثل

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

یعنی در این حد این کار بدرد نمیخوره ؟

قبلا خوب بود ولی الان حتی سایت های دانلود موزیک مثل بیرصدا و... هم فیلتر شدن چه برسه سایت فیلم بنظرم همش ضرر خواهد بود تا سود حالا فعلا سرور نیاز نخواهید داشت به صورت موقتی

میتونید برای شروع از هاست اینا استفاده کنید ولی ارزششو واقعا نداره

بازم صاحب اختیارید

لینک به دیدگاه

• سلام
  • ممنون از دوستانی که نظر دادن و تشکر از همشون
  • ولی لطفا در نظر داشه باشین که هر چیزی و کاری سختی و تلاش برای خودش رو داره و خواهد داش چه سایت فیلم چه سایت گرافیک !!!؟
  • هزینه ؟؟؟
  • برای هر چیزی باید هزینه کرد تا طعم واقعی اش رو فهمید و مزه اش رو دونس من به شما اگر علاقه دارین توصیه میکنم ابنکارو کنید چون آینده دار هس بر حسب تجربه!
  • ولی هزینه های زیادی رو میطلبه
  • از جمله هاست دانلود یا سرور دانلود - قالب اختصاصی و ...
  • موفق باشین

لینک به دیدگاه

هزینه تقریبی برای رسیدن به درآمد فکر می کنید چقدره ؟

با یه قالب معمولی شروع کنم فکر می کنید مشکلی داره ؟

اسکریپت هایی که پست خودکار میزنند رو کسی تایید می کنه ؟

شما از یه سایت فیلم چه انتظاراتی دارید ؟

ممنون میشم پاسخ بدید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ببینید . سایت فیلم اداره کردن یک سری قانون ها و درد سر هایی داره . اول همه دوستان گفتن نیاز ب سرور و هاست دارید. دوم بحث قالب هست ک اکثرا اختصاصی میزنن و هزینه بر سوم بحث اشتراک گذاری کاربران هست ک خودش اسکریپت میخواد و بازم هزینه بر چهارم پست گذاریشه . سایت های فیلم ب محض شروع به کار شروع میکنن ب فول کردن ارشیو سایت دست تنها ک محاله بتونید باید نویسنده بگیرید و این خودش هزینه بر بحث امنیتش هم هست اگر کار روی اصول نباشه راه برای دوستان هکر بازه ! سایت فیلم برای شروع و تا رسیدن ب اوج خیلی وقت میبره در روز باید پست های بسیاری بزنید . الانم ک دیگه هر سایت فیلم مترجم اختصاصی داره و این خودش هزینه بر .دوستان هم گفتن برای شروع هزینه های زیادی رو میخواید و در ادامه بیشتر هم میشه .و یجورایی این کار رو خز کردن . اینقد سایت فیلم و موزیک زده شده ک دیگه کاربر زده شده . توصیه نمیشه این کار در کل . اما خوب بازم اگرعلاقه دارید و سرمایه میتونید شروع کنید

لینک به دیدگاه

سایت فیلم باید رو اصول بالا بیاد برای اینکه یه سایت حرفه ای داشته باشی نظر من اینه بین ۸۰۰ تا یه تومن حداقل باید بودجه داشته باشی با هاست دانلود و اینا کار راه نمیفته هر فیلم و بخوای دو کیفیت ۷۲۰ و ۱۰۸۰ قرار بدی راحت ۳ گیگ میشن

به فکر نویسنده هم باید باشی که سریال و فیلم های سینمایی و بروز کنن که کار یه نفر نیست در مورد فیلـــــترینگم معلوم نمیکنه مثلا سایت نکس وان همه جوره اهنگ غیر مجاز میذاره ولی فیلتر نمیشه فقط یه مدت دو روز فیلتر بود یا مثلا سایت download4movie فیـــــلتر نیست!!!!

لینک به دیدگاه

هزینه تقریبی برای رسیدن به درآمد فکر می کنید چقدره ؟

با یه قالب معمولی شروع کنم فکر می کنید مشکلی داره ؟

اسکریپت هایی که پست خودکار میزنند رو کسی تایید می کنه ؟

شما از یه سایت فیلم چه انتظاراتی دارید ؟

ممنون میشم پاسخ بدید

• هزینه ها بسته به میزان فعالیتا شماس دوست عزیز که هر چی بار کنین برداشت میکنین این یه امر طبیعی هسش /* از استایل معمولی ام میتونین برای شروع کار استفاده کنین و چیزی که خیلی مهمه باید ارشیو فیلم و سریال و حتی انیمیشن شما کامل و بی نقص باشه تا بتونین موفق بشین * اسکریپت های پست خودکار شکست شما تو این کار محسوب میشه !!

• برای شراکت خواسین در خدمتم خصوصی در ارتباط باشین

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

من هم سایت فیلم داشتم هم موزیک ! اگر میخوای حتما یچیزی توی این مایه ها بزنی چندتا کار میتونی بکنی :

(اگر میخوای سایت فیلم بزنی!)

1- سرور و هاست و ... از اول بخری و شروع کنی به کار کردن ، تا بعد از حدود 5و6 ماه به بازدهی بررسی و کم کم پولایی (حداقل 4 میلیون هزینه میخواد و در روز از 24 ساعت باید 30 ساعت وقتتو بزاری روش !!!) که خرج کردی رو از طریق VIP در بیاری !

2- یه هاست معمولی بگیری با یه هاست دانلود و قالب معمولی (سالیانه میشه حدود 500 ، 600 هزارتومن + پول تبلیغات که همیشه هست !) ، مثلا لینک مستقیم ده روزه بدی بعد از ده روز فایلا رو پاک کنی و لینک غیر مستفیم بزاری تو سایت !

3- یه سایت معمولی بزنی لینک دانلود از سایتای دیگه بزاری ( این مورد به نظرم فقط وقت تلف کردنه ! )

برای سایت فیلم مشکل ف*یل**تری*نگ همیشه هست و حدودا ماهی دو بار باید دامین بخری !

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

( اگر سایت موزیک بخوای بزنی )

سایت موزیکم مثله سایت فیلمه ولی چندتا خوبی داره ،

1- چون حجم موزیک خیلی کمتره تا فیلم هزینه سرور یا هاست دانلود خیلیی میاد پایینتر !

2- نیاز نیست بگردی دنبال زیر نویس !

3- میتونی موزیکای مجاز بزاری فقط و سایتتو ثبت کنی توی ساماندهی تا فیلتر نشی ( اینجوری اگر موردی باشه بهت میگن که برطرف کنی اگه برطرف نکردی بعد فیلتر میشی! )

---------------------------------------------------------------------------------------------------

به نظر من بیخیال اینا بشو کلا چون همونجور که دوستان گفتن اینقدر از این سایتا زدن که خز شده وافعا و دیگه سود اونجوری نداره !

اگر پولشو داری و دوست داری میتونی فروشگاه اینترنتی بزنی ( محصولات مجازی بفروشی ) با هزینه حدود 200 تا 300 تومن میشه سایت خیلی خوبی باهاش راه انداخت ( الان خودم دارم همین کار رو میکنم ) اگر قیمت محصولات خوب باشه و پشتیبانی خوبی هم ارایه بدی مطعن باش سود خوبی داره !

مهمترین چیز برای هر کسب و کاریم تبلیغاته که اگه درست انجام بشه بازدهی رو چندین برابر میکنه !

موفق باشی

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...