رفتن به مطلب

درخواست قالب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

می خواستم ببینم کسی قالب این سایت رو داره؟ لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مدیونی فک کنی فک می کنم سایت خودته و تبلیغ نمی کنی.

دوست عزیز قطعا" راه های بهتر از اینجا هم برای تبلیغ هست

خیلی برام جالب که مدیر یک بخش تخصصی یک چنین دیدگاه مادونی نسبت به موضوعات ارسالی کاربرانش داره.

خیر شما سخت در اشتباهی ، سئوال بنده یه جواب بیشتر نداره ، دوستانی که می دونن این قالب اصلیش اسمش چیه بگن.

من پست نظر سنجی نگذاشتم که شما بیای نظر بدی که من دارم تبلیغات سایتم رو می کنم ، اگر می دونی اسم بگو ، اگرم نمی دونی که انقد خودت و ذهنت رو درگیر نکن.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز قطعا" راه های بهتر از اینجا هم برای تبلیغ هست

خیلی برام جالب که مدیر یک بخش تخصصی یک چنین دیدگاه مادونی نسبت به موضوعات ارسالی کاربرانش داره.

خیر شما سخت در اشتباهی ، سئوال بنده یه جواب بیشتر نداره ، دوستانی که می دونن این قالب اصلیش اسمش چیه بگن.

من پست نظر سنجی نگذاشتم که شما بیای نظر بدی که من دارم تبلیغات سایتم رو می کنم ، اگر می دونی اسم بگو ، اگرم نمی دونی که انقد خودت و ذهنت رو درگیر نکن.

موفق باشی.

لینک به دیدگاه

قالبش که سفارشی طراحی شده و فک کنم اصلا وردپرس هم نیست

مرسی از پاسختون

من گفتم شاید قالبش رو با ویژوال کامپوزر شخصی سازی کرده

لینک به دیدگاه

ویزوال که یک صفحه سازه و اینجور قابلیت هایی نداره ... کلا وردپرسم نیست . بحرحال بگردید قالب های چند منظوره به کارتون میان یکی رو انتخاب کنید

لینک به دیدگاه

ویزوال که یک صفحه سازه و اینجور قابلیت هایی نداره ... کلا وردپرسم نیست . بحرحال بگردید قالب های چند منظوره به کارتون میان یکی رو انتخاب کنید

مرسی از پیگری و پاسختون

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان

می خواستم ببینم کسی قالب این سایت رو داره؟ لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

با تشکر

• استایلی که شما میخوایین / شخصی سازه شده است

• ولی میتونین از این استایل ها استفاده کنین

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...