رفتن به مطلب

قالب ووکامرس استوریکا

Mr Webyar

پست های پیشنهاد شده

mockup1-768x511.jpg

استوریکا بی شک آغاز راه طراحی پوسته های ووکامرس توسط توسعه دهندگان ایرانی است ، این پوسته حاصل تجربه و زحمت تیم فنی ابزار وردپرس است ، این پوسته امکانات بی نظیری دارد و قیمت آن برای یک استارتاپ با امکانات کامل فوق العاده است. استوریکا کاملا واکنش گرا است و از فریم ورک بوت استرپ برای کدنویسی و آن استفاده شده است.

در ادامه بسیار جزئی با تمام امکانات استوریکا آشنا خواهید شد و تصاویری از این پوسته و بخش های مختلف آن را مشاهده خواهید کرد.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• سلام
  • لطفا پست خود رو ویرایش کنین
  • اگر محصول برای فروش هس قیمت ها و شرایط خرید رو در این بخش بزارین و درخواست انتقال به بخش بازارچه رو بدین

لینک به دیدگاه

• 3 ماه پیش ...

سلام خدمت تمامی دوستان قالب استوریکا قالبی با باگ های فراوان و خدمات بسیار بسیار ضعیف. بنده این قالب رو خریداری کردم ولی بعد از نصب هر کاری کردم نمیتونستم وارد کاربری بشم و خود طراح هم دلیلش رو نمیدونست . بنده هم قالب رو پاک کردم برای نصب دفعه دوم 7 روز بنده رو سر کار گذاشتن تا این که کلا پشیمون شدم از نصب قالب. در ضمن این قالب از هسته یه قالب خارجی استفاده کرده.. خلاصه از بنده گفتن

لینک به دیدگاه

سلام خدمت تمامی دوستان قالب استوریکا قالبی با باگ های فراوان و خدمات بسیار بسیار ضعیف. بنده این قالب رو خریداری کردم ولی بعد از نصب هر کاری کردم نمیتونستم وارد کاربری بشم و خود طراح هم دلیلش رو نمیدونست . بنده هم قالب رو پاک کردم برای نصب دفعه دوم 7 روز بنده رو سر کار گذاشتن تا این که کلا پشیمون شدم از نصب قالب. در ضمن این قالب از هسته یه قالب خارجی استفاده کرده.. خلاصه از بنده گفتن

شما خریداری کردین؟

از کدوم سایت؟

لینک به دیدگاه

این مطلب رو مشاهده کنین تا حدودی دستتون میاد قضیه این قالب :

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

• 6 ماه پیش ...

دوستان این قالب سرقت شده ، اگر قصد خرید ورژن اورجینال رو دارید از CGTV.ir تهیه نمایید.

نام اصلی این قالب « گلچین » هست.

ایشون قالب رو سرقت کرده یکم رنگبندی رو تغییر داده و در سایتهای کلاهبردای مثل مارکت وردپرس (ژاکت) بفروش میرسونه.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...