رفتن به مطلب

ویرایش آنلاین تگ موزیک رایگان

hajjsadegh

پست های پیشنهاد شده

سلام

با سیستم جدید ما میتونید به طور رایگان و دائمی و آنلاین اطلاعات موزیک خود را تغییر بدید .

نام،خواننده،آلبوم،توضیحات،سال،فرمت،تصویر،لینک دانلود و ... یک موزیک رو بدون نیاز به دانلود و اپلود تغییر بدید

و لینک دانلود جدید مورد نظر خودتون که معمولا نام و ادرس سایت خودتون هست رو به موزیک بدید و توی سایت خوبتون قرار بدید.

لینک های ساخته شده شما مستقیم و دائمی می باشند.

با ما همراه باشید.

به زودی بخش های جدید و شخصی برای راحتی کار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

در حال توسعه هستیم.

سیستم تغییر تگ حرفه ای موزیک ام پی تری آپ

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

سایت کاملا فارسی می باشد که با استفاده از این سیستم می توانید به آسان تگ های فایل صوتی MP3 خود را از طریق آدرس فایل تغییر دهید. در این حالت دیگر نیازی نیست که فایل را دانلود و تگ را ویرایش و مجدد اپلود نمایید. آدرس فایل صوتی رو وارد می کنید تگ ها رو تغییر میدهید و با یک دکمه تگ ها ویرایش می شود و فایل صوتی در هاست ما برای همیشه آپلود می شود. برای مشاهده کلیک نمایید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• موفق باشین بسیار عالی

ممنون از لطفتون

فک می کنم خوب استقبال بشه هرچند قصد کسب درامد ندارم ...نظر شما چیه؟:)

لینک به دیدگاه

سلام.

از این اسکریپت برای سایت خودم استفاده میکنم.

ایده شما جالبه که کلا سایتتون رو بر پایه این اسکریپت ایجاد کردین.

لینک به دیدگاه

سلام.

از این اسکریپت برای سایت خودم استفاده میکنم.

ایده شما جالبه که کلا سایتتون رو بر پایه این اسکریپت ایجاد کردین.

منم واسه سایت موزیک خودم استفاده می کردم

ولی به ذهنم رسید ک واسه عموم و سایت ها و وبلاگ های موزیک هم این قابلیت وجود داشته باشه..در اینده می خوام ساب دامین های خود سایت های موزیک رو قرار بدم و یه سیستم مجزا واسشون تعریف کنم و فقط هزینه فضا رو دریافت کنم ک خیلی کم و نا چیزه.

ممنون از شما دوست عزیز...

رتبه ساب دامین و دامین از هم دگ جداست پس فرق چندانی نداره لینک دانلود از کجا باشه مهم اطلاعاتی هست ک مخاطب هنگام پخش و مشاهده موزیک میبینه :) مخصوصا کاور

لینک به دیدگاه

ممنون از لطفتون

فک می کنم خوب استقبال بشه هرچند قصد کسب درامد ندارم ...نظر شما چیه؟:)

• حتما ادامه بدین به نتیجه خوبی خواهین رسید و موفق ترم میتونین بشین

• با ارزوی شادی

لینک به دیدگاه

• حتما ادامه بدین به نتیجه خوبی خواهین رسید و موفق ترم میتونین بشین

• با ارزوی شادی

ظاهر ماجرا جور دگ ای نشون میده ....البته فعلا اول راهه اگ کسی هم استقبال نکنه حفظش میکنم چون لازمه ...سایت های خارجی زیادی هستند که این کارو غیر رایگان انجام میدن و استقبال شدیدی هم میشه...ایران برعکسه خخخ البته فک کنم یه آموزش کار لازم باشه..

لینک به دیدگاه

ظاهر ماجرا جور دگ ای نشون میده ....البته فعلا اول راهه اگ کسی هم استقبال نکنه حفظش میکنم چون لازمه ...سایت های خارجی زیادی هستند که این کارو غیر رایگان انجام میدن و استقبال شدیدی هم میشه...ایران برعکسه خخخ البته فک کنم یه آموزش کار لازم باشه..

• سلام

• خب متلما همینطوره ایران و قوانین وب مستری اش متفاوت هس

• موفق باشید

لینک به دیدگاه

ببینین اگر کسی بخواد سایت حرفه ایی راه بندازه و هزینه کنه که هیچ وقت این کار رو نمیکنه و ترجیح میده آرشیوش دست خود باشه.و طبیعتا هزینه های هاست دانلود و ... رو تقبل میکنه و وارد سیستم شما نمیشه.

بیشترین مشکل شما شاید همین بحث اعتماد باشه.

بوده اند سایت های اپلود سنتری که اول رایگان شروع کردند.و به تدریج با زیاد شدن اعضا هزینه های سایت بالا رفته و سایت رو پولی کردند و بالاخره در نهایت با چند هزار تا کاربر و هزاران فایل اپلود شده سایت رو جمع کردند و این وسط فایل اعضا هم از دست رفته.

من با ایده شما موافق هستم ولی مشکلات زیادی خواهید داشت.

شما الان دارین با همین اسکریپت ساده کار میکنین.این خوبه ولی برای یه نفر که برای سایت خودش استفاده کنه.نه برای عموم.

فکر کنین تا چند وقت دیگه اعضای شما چندصد نفر بشند.خب این اعضا و مدیریت این ها و کلی فایل و ... یه سیستم کامل و جامع میخواد که حداقل یه سیستم ایجاد اکانت و حساب کاربری درست و حسابی داشته باشه. نه یه اسکریپت ویرایش تگ ساده!

امیدوارم موفق باشین.این ها رو گفتم شاید کمکی بشه به شماheart

لینک به دیدگاه

این پروژه با شکست مواجه شد ... دامنه به فروش میرسد.با هاست دانلود و پهنای باند نامحدود.

باتشکر ویژه از انجمن بیست اسکریپت و اعضای محترم.

لینک به دیدگاه

ببینین اگر کسی بخواد سایت حرفه ایی راه بندازه و هزینه کنه که هیچ وقت این کار رو نمیکنه و ترجیح میده آرشیوش دست خود باشه.و طبیعتا هزینه های هاست دانلود و ... رو تقبل میکنه و وارد سیستم شما نمیشه.

بیشترین مشکل شما شاید همین بحث اعتماد باشه.

بوده اند سایت های اپلود سنتری که اول رایگان شروع کردند.و به تدریج با زیاد شدن اعضا هزینه های سایت بالا رفته و سایت رو پولی کردند و بالاخره در نهایت با چند هزار تا کاربر و هزاران فایل اپلود شده سایت رو جمع کردند و این وسط فایل اعضا هم از دست رفته.

من با ایده شما موافق هستم ولی مشکلات زیادی خواهید داشت.

شما الان دارین با همین اسکریپت ساده کار میکنین.این خوبه ولی برای یه نفر که برای سایت خودش استفاده کنه.نه برای عموم.

فکر کنین تا چند وقت دیگه اعضای شما چندصد نفر بشند.خب این اعضا و مدیریت این ها و کلی فایل و ... یه سیستم کامل و جامع میخواد که حداقل یه سیستم ایجاد اکانت و حساب کاربری درست و حسابی داشته باشه. نه یه اسکریپت ویرایش تگ ساده!

امیدوارم موفق باشین.این ها رو گفتم شاید کمکی بشه به شماheart

دقیقا موافق حرف شما هستم...منم قصدم گسترش این سیستم بود...و هدفم از شروع ضعیب سنجش استقبال بود و طبق برنامه ای ک داشتم قرار بود کاملا جدا سازی کنم و گسترش بدم سیستم رو..ولی هیچ کس حاضر نشد با این سیستم کار کنه..سایت های بزرگ ک خب طبق گفته شما خودشون همچین موردی دارند و ارشیوشون رو دست کسی نمیسپارن ...سایت ها و وبلاگ های کوچیک هم ک خعلی اهدافشون کوچیک و محدوده و به همون کپی پیست کردن لینک ها راضی هستند و این ک تغییر تگ انجام بدن اصلا ... دگ چ خبر:)؟

اما خب این سیستم منو به نتیجه های جالبی رسوند:) با افراد زیادی اشنا شدم...کمک زیاد و راهنمایی های زیادی به وبلاگ نویسان کردم به دونفر دارم خصوصی وردپرس اموزش میدم البته رایگان...خلاصه اینکه تجربه خوبی بود.

مرسی از همه

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...