رفتن به مطلب

شراکت برای سایت موزیک

aozviyat

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان، من یک سایت موزیک با آدرس لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. دارم و نیاز به یک شریک دارم، اگر کسی مایل بود با من از طریق تلگرام در تماس باشه.

telegram.me/akbari_ID

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

...نه ظاهر مناسب نه سرعت خوب....

این سایت منه که به علت کمبود وقت رها شده....ولی اهنگ های اختصاصی که روش گذاشته بود الان بعد 6 ماه رها شدن هنوز بازدید های خودشو داره

هاست فعلی هم هاست ضعیفیه ولی زنده نگه داشته سایت رو میتونی ببینی اگه خوشت اومد میتونیم با هم یه جورایی کنار بیاییم.

anticmusic.ir

....

لینک به دیدگاه

این سایت منه که به علت کمبود وقت رها شده....ولی اهنگ های اختصاصی که روش گذاشته بود الان بعد 6 ماه رها شدن هنوز بازدید های خودشو داره

هاست فعلی هم هاست ضعیفیه ولی زنده نگه داشته سایت رو میتونی ببینی اگه خوشت اومد میتونیم با هم یه جورایی کنار بیاییم.

anticmusic.ir

....

قالب پارس مدیا خیلی طرفدار داره ها...اگر خواستی میتونم برات فوتر رو کامل حذف کنم و به سایت خودت لینک بدم...

سایت مشیا هم دنبال همکار هستش

لینک به دیدگاه

دوستانی که به دنبال اسکریپتی هستند که لینک برگه موزیک رو مثلا در سایت نکس وان بگیره و خودش به صورت اتوماتیک نام آهنگ و تصویر شاخص و موسیقی رو کپی کنه و به صورت پست در وردپرس منتشر کنه کافیه با آی دی من در تلگرام در ارتباط باشن...

لینک به دیدگاه

سلام دوستان، من یک سایت موزیک با آدرس لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. دارم و نیاز به یک شریک دارم، اگر کسی مایل بود با من از طریق تلگرام در تماس باشه.

telegram.me/akbari_ID

anticmusic.ir

....

• درود

• دوستای خوبم

• منم برای سایت موزیک دنبال یه شریک حرفه ائی و قوی هسم اگر تمایل دارید با بنده هم در ارتباط باشید از خصوصی

• موفق باشید

لینک به دیدگاه

نه بصورت رایگان....rss post وو خودت سرچ کن زیاده

داداش من اسکریپت من حرفه ای هستش...

اسم موزیک رو خودش ادیت میکنه و آدرس سایتتون رو براش میذاره و تصویر شاخص رو اتوماتیک کپی میکنه و موزیک رو به طور کامل به هاست شما منتقل میکنه...

افزونه های آر اس اس در بهرین حالت نوشته رو براتون کپی میکنن و حتی نمیتونن زمینه های دلخواه رو شناسایی کنن و آخرش هم به سایت مرجع لینک میدن.

لینک به دیدگاه

• درود

• دوستای خوبم

• منم برای سایت موزیک دنبال یه شریک حرفه ائی و قوی هسم اگر تمایل دارید با بنده هم در ارتباط باشید از خصوصی

• موفق باشید

خیلی دوست دارم با شما همکاری داشته باشم. لطفا آدرس سایتتون رو در بخش پیام ها برام ارسال نمایید.

من هم کل پست های نکس وان موزیک رو به صورت اختصاصی به سایت شما منتقل میکنم البته اگر لیچر روی هاستتون فعال باشه...

لینک به دیدگاه

همه دامین دارن ولی کار مهمه

بنده تو سایت آهنگفا کار کردم

و چندتا سایت موزیک داشتم

که بعلت کمبود وقت گذاشتم کنار

p30music.com

lordmedia.ir

lmusic.blog.ir

در صورت تمایل تماس بگیرید

mohammadkia1@

لینک به دیدگاه

فقط پنج تا سفارش برای اسکریپت حرفه ای کپی اختصاصی موزیک از وبسایت نکس موزیک ثبت شد؟

برای دیدن دمو اسمریپت به تاپیک زیر مراجعه کنید

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

این فقط نمایش بخشی از توانایی های اسکریپت هستش و نسخه اصلی رو که به دیتابیس وصل میشه و کاملا با پوسته ها و دیتابیس وردپرس سازگار هستش رو قرار ندادم...

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...