رفتن به مطلب

مشکل افزونه وردپرس

parsa61

پست های پیشنهاد شده

باسلام.من این افزونهYoast SEO رو نصب کردم وچند روزی هست که باهاش کارمیکنم. ولی وقتی ازخودافزونه سو مطالب روچک میکنم مینویسه (بد)شما میتونید این مشکل رو رفع کنید؟ لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• درود و وقت بخیر
  • اول از همه در نظر داشته باشید که شما باید تنظیمات دقیق و اصولی این افزونه رو برای بهای دقیق بر سایتتون رو اعمال کنید
  • مورد بعدی و سوال شده ی شما بر این حسب هست که شما باید
  • مکان ها و جاهایی که افزونه برای شما به اصطلاح نمره ی بد و داده رو ویرایش کنید تا اون موارد برطرف شه
  • توجه داشته باشید ؟؟؟
  • بخش های مربوط به تگ ها - متاتگ ها - توضیحات پست رو دقیق با کاراکتر خواسته شده اعمال کنید
  • و در اخر توصیه ی بنده به شما
  • لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

• درود و وقت بخیر

• اول از همه در نظر داشته باشید که شما باید تنظیمات دقیق و اصولی این افزونه رو برای بهای دقیق بر سایتتون رو اعمال کنید

• مورد بعدی و سوال شده ی شما بر این حسب هست که شما باید

• مکان ها و جاهایی که افزونه برای شما به اصطلاح نمره ی بد و داده رو ویرایش کنید تا اون موارد برطرف شه

• توجه داشته باشید ؟؟؟

• بخش های مربوط به تگ ها - متاتگ ها - توضیحات پست رو دقیق با کاراکتر خواسته شده اعمال کنید

• و در اخر توصیه ی بنده به شما

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ممنون ازپاسخ شما.ولی این نسخه ی که من دارم فرق میکنه بانسخه ی که توفیلم.هست.ازشما دوستان کسی هست که بتونه به خوبی این افزونه رو تنظیم کنه؟(هزینه پرداخت میشه)

لینک به دیدگاه

• هیچ تفاوت خاصی نداره دوست عزیز فقط برخی لغات فرق کرده و تب ها اونم با توحه به نسخه هس
  • رایگان به شما اموزش رو گذاشتم و میتونستید راحت نتیجه بگیرید
  • تنظیم حرفه ائی میخواهید در خدمتیم

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...