رفتن به مطلب

پیدا نشدن برگه یا صفحه

parcoir

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید

من قالب صحیفه را نصب کردم و فوق العاده است دوست دارم یه سری به سایت بزنید آدرسش

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

من الان چند تا مشکل دارم اونم تو بروزر موزیلا قسمت نام کاربری و رمز عبور خیلی باریکه که نوشته داخلش ثبت می کنی مشخص نیست یکی دیگم در قسمت لاگین فراموشی پسورد لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.

ایراد 404 :( میشه کمک کنید

ببخشید مشکل اول را حل کردم افزونه Ajax BootModal Login را غیر فعال کردم درست شد ولی هنوز مشکل ایراد 404 :( وجود داره میشه کمک کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پیوند یکتنارو روی ساده تنظیم کنید و کد فوق رو در در فایل .htaccess روت هاست خودتون قرار بدید
  • # BEGIN WordPress<IfModule mod_rewrite.c>RewriteEngine OnRewriteBase /RewriteRule ^index\.php$ - [L]RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-fRewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-dRewriteRule . /index.php [L]</IfModule># END WordPress

لینک به دیدگاه

با تشکر از پاسخ سریع شما اینکار را انجام دادم ولی همچنان مشکل وجود دارد لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

با تشکر از پاسخ سریع شما اینکار را انجام دادم ولی همچنان مشکل وجود دارد لطفا راهنمایی کنید

• بنده وب سایت شمارو دیدم , فقط در زیر مجموعه ها مشکل دارید

• اگر

• با کد بالا رفع نگردید , پلاگین های خودتون رو غیرفعال کنید

• در صورت نیاز

• اطلاعات سایترو برام ارسال کنید

لینک به دیدگاه

دستور بفرمایید که اطلاعات هاست را باید در اختیار شما قرار دهم یا ادمین وب سایت را و زریقه ارسال اطلاعات به چه صورت باشد از همین قسمت یا جای دیگر با تشکر

لینک به دیدگاه

البته این مورد را خدمتتان عرض کنم که تغییراتی که فرموده بودید پس از انجام به حالت قبل برگرداندم در جریان باشید

لینک به دیدگاه

البته این مورد را خدمتتان عرض کنم که تغییراتی که فرموده بودید پس از انجام به حالت قبل برگرداندم در جریان باشید

در خصوصی بفرستید

ادرس ادمین وردپرس

یوزر

پسورد

همراه اطلاعات هاست

لینک به دیدگاه

ببخشید پیام خصوصی به چه صورت ارسال می شود میشه راهنمایی کنید من تازه واردم یا آی دی تلگرام بدین تا ارسال کنم

لینک به دیدگاه

• مشکل شمارو با همین کد بالا

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• رفع کردم و در بخش ساختار دل‌خواه

• کد فوق رو گذاشتم

• /%postname%.html

• موفق باشین

لینک به دیدگاه

با ادب و احترم

بسیار عالی و فوق العاده دست شما درد نکنه دقت سرعت خلاصه همه چیز عالی موفق و پیروز باشید

مشکلات من رفع شد باز هم تشکر

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...